KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Yuvarlak Yemek Masası Seçimleri

Yuvarlak Yemek Masası Seçimleri , bir ev için en önemli mobilyasıdır. Ev halkının ve misafirlerle bir araya geldiği, hoş sohbetlerin edildiği,kahvaltılardan tutun da kahve keyiflerine kadar tercih edilen mobilyalardır. Evler genellikle kare ve dikdörtgen şekilde olduğu için en çok tercihi yuvarlak yemek masası modellerinde kullanılır. Yuvarlak masa seçimlerinde hangi materyallerde  oldukça önemlidir. Evinizin dekorasyonuna ve renk uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

yuvarlak yemek takimi3
Yuvarlak Yemek Masası Seçimleri

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev halkının ve gelecek misafirlerinizin sayısı da bu anlamda önemlidir. Yuvarlak masanın avantajlarından birisi de ister 6 ister 4 kişilik alın ek sandalye eklediğinizde de pek farkı olmayacaktır. Bu açıdan kullanışlı olan yemek masaları evinizde yer derdini de ortadan kaldıracaktır. 

yuvarlak yemek takimi2
Yuvarlak Yemek Masası Seçimleri

Klasikleşmiş ya da modern hayata uydurulmuş birçok modelleri bulabilirsiniz. Küçük çocuklar için köşeleri olmayacağı için de riski azaltacaktır. Eğer üzerine cam kestirecekseniz bu noktalarda kenarlarına hoş sünger veya başka süsler ile de daha az tehlikeli hale getirebilirsiniz.

Beyaz, siyah, kahve,krem renkler en çok tercih edeceğiniz renk tonları arasındadır. Dekorunuzun uyumluluğu da son derece önemlidir. Yanına alacağınız eskitme tarzları da uyumlulukları ile ön planda olmalıdır.

Doğru Yuvarlak Masa

Yuvarlak masa modellerinde de çeşitlilik fazladır. Aslan bacaklı olmasından tutun da tek yapı halinde dolaplı bölmelerine kadar bir çok tercih vardır. Alt kısımlarının dolaplı olması sizin içinde çok kullanışlı olacaktır. Uyum ve dengeli yemek masası tercihlerinde kullanışlı olmasını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Sizi bir çok açıdan alanlardan kurtaracaktır. Ayrıca yuvarlak yemek masalarınızın materyallerine göre de üzerine cam veya alttan oymalı ayna sistemini kullanabilirsiniz. Unutmayın ki alacağınız eşyaları olduğu gibi kullanmak zorunda değilsiniz. Yaratıcılığınız ve tarzınız ile de daha farklı formlar kazandırabilirsiniz. 

yuvarlak yemek odasi takimi
Yuvarlak Yemek Masası Seçimleri

Yuvarlak masa modellerinde genellikle büyük odalarda olması tercih sebebidir. Kullanacağınız alanları belirginleştirmeniz oldukça önemlidir. Alana göre masa büyüklüğünü tercih ederseniz ortaya daha çok içinize sinen görüntüler çıkacaktır.Dikdörtgen masa modellerine göre daha çok kullanım alanı elde edebilirsiniz.

Masa tercihinizi yaptıktan sonra yinede alandan faydalanmak isterseniz sandalyelerinizi daha küçük seçebilirsiniz. Masanın içine daha rahat giren hatta tamamı giren sandalyeler sizin için vazgeçilmez olacaktır.

İçerik
Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu , evlerin vazgeçilmez köşesidir. Özellikle ılıman iklimlerin olduğu bölgelerde ayrı bir yere sahiptir.1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu, yeni dönemde en sık kullanılan dekorasyonlar türlerindendir. Geleneksel ve modern birleşimi1

2 dk. 27 Okundu
İçerik
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları, alan kazanmak isteyenlerin tercih ettiği dekorasyon ürünleridir. Az yer kaplayan ve1

2 dk. 15 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.