KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Cam Lavabo Tasarımları

Cam Lavabo Tasarımları , banyo tasarımlarında oldukça şık bir görünüme sahiptir. Banyolarını değiştirmek isteyenler daha şık ve lüks tasarımlarında cam lavabo tasarımlarını kullanmaktadır.

Cam Lavabo Tasarimlari3
Cam Lavabo Tasarımları

Lavabo Türleri

Lavabolar türlerine göre çanak, standart ,köşe, tezgah altı ,tezgah üstü ,etajerli, yarım tezgah veya ayaklı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanında ebatları, dokuları, renkleri, genişlikleri, derinlikleri ve yüksekliklerine göre de farklı modeller sunmaktadır. Son zamanlarda modern banyo anlayışının popülerliği ile kayık, yaprak, doğal taş, oval ve çanak lavabo modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. 

Cam Lavabo Tasarimlari2
Cam Lavabo Tasarımları

Klasik banyo dekorasyonlarında ayaklı tasarımları kullanabilirsiniz. Banyo ölçülerinizi göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Eğer fazla alanlarınız yok ise köşe modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş tezgahlar için çanak şekilleri olan lavabo modelleri tercih edilmektedir.

Banyolarınızda nostaljik havalar yakalamak isterseniz ferforje ayakları bulunan lavabo modellerini inceleyebilirsiniz. Banyolarında Uzak Doğu stilini yansıtmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri kare lavabolar olmaktadır. Bu tür ürünler küçük ve minimal evlerde harika bir etki bırakmaktadır.

 Çok fazla derinliği bulunmayan lavabo tercihlerinizde armatür seçimleri yapabilirsiniz. Alçak lavabolar için yeterli yüksekliğe sahip bir armatür tercih ettiğinizden emin olmalısınız Aksi takdirde lavabolarında hijyeni istediğiniz şekilde sağlamayabilirsiniz. Banyonuzdaki kullanım alışkanlıklarınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak lavabo modellerini tarzınıza göre bulabilirsiniz. Bu tür lavabo çeşitlerinde banyonuzun ölçüsüne göre dikkat ederek almanız oldukça önemlidir.

Banyonuzda hijyenik ,lüks ve eşsiz bir görünüm istiyorsanız etajerli lavabolar arasından seçim yapabilirsiniz. Etajerli banyo lavabolarını genelde daha çok depolama alanına ihtiyaç duyanlar tercih etmektedir. Eğer banyolarınızda saklamanız gereken çok fazla eşyanız var ise bu tür lavabo modelleri tam size göre.

Cam Lavabo Modeli Tercihi 

Yukarıdaki yazımızda lavabo modellerini ve kullanım alanlarından bahsettik. Bu tür lavabo model ve yapılarını seçerek ccam lavabo modellerini en uygun şekilde banyolarınızda kullanabilirsiniz. Farklı tasarımları ile banyo dolaplarında kullanacağınız parlak renk çeşitleri ile cam lavabo modelleri kendini gösterecektir.

Eskilerde lavabo modelleri tek tiplerdi. Günümüzde de banyo lavabo modellerinin geldiği son nokta görenleri şaşkına çeviriyor. Farklı model ve tarzlara artan ilgi sayesinde birçok firma lavabo çeşitlerinde değişime gitti. Alıcıların beğenisi,zevki ve tarzları göz önünde bulundurularak tasarlanan lavabo modelleri son zamanların trenleri haline gelmiştir.

Bu tür değişik ve özelliklerin yanında tabiki lavaboların kullanıldığı materyaller de farklı bir bakış açısı kazandırıldı. Bu tür lavabo modellerinin de bazı kullanım zorlukları bulunmaktadır. Temizlik olarak sular çok kireçli olduğu takdirde sürekli temizlemeniz gerekmektedir. 

İçerik
Yemek Odası Duvar Dekorasyon Seçimleri

Yemek Odası Duvar Dekorasyon Seçimleri ile pencereye gerek kalmadan da muhteşem manzaralara da sahip olabilirsiniz.1

3 dk. 35 Okundu
İçerik
Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri

Banyolarda Yaşayan Akım Taş Duvar Modelleri son zamanlarda en çok kullanılan dekorasyon modelleridir. Evlerde mükemmelliği1

2 dk. 92 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyonunda Sanatını Göster

Ev Dekorasyonunda  Sanatını Göstermek söylendiği gibi cüzdanları çok yakacak durumları yoktur. Önemli olan malzemeleri kullanırken1

2 dk. 78 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.