KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi ,  klasik ve modern dekorasyonların vazgeçilmez rengidir. Banyo dekorasyonu, renk kullanımlarında dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Kullandığınız renklerde ve tonlarında alanın ölçüsünü direk etkilemektedir.

Fayanslarda tercih edilen renk seçimlerinde de alanın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Fayanslar banyolarda oldukça büyük yerlere sahiptir. İçerinin havasını direk olarak değiştiren bu dekorasyon tarzında dikkatli ve detaylı düşünmelisiniz. İşlenmiş topraklarla hazırlanmış ve kalebodurlar son zamanlarda trend olan dekor ürünleridir.

Banyo Fayans Modellerinin Gozde Rengi 2
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyonuzun havasını değiştirecek bir diğer dekor ise kahverengi vitralardır. Su lekesini,kireci ve tüm kirli görüntüleri gizleyen kahverengi tonlarını seçebilirsiniz. Kullanım ve görünümde içinizi rahatlatacak tonlar kullanmanız oldukça önemlidir. Daha açık kahverengi tonlarını kullanırsanız bu gibi sorunları direk olarak gösterecektir. Hoş bir görünüm sağlamayacağının yanında temizlik içinde sizi uğraştıracaktır.

Banyo Fayans Modellerinin Gozde Rengi 4
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Fayansların arasındaki derz boşluklarını da düşünmelisiniz. Kullanacağınız renklerde derz aralarını tek tek temizlemeniz de gerekmez. Derz boşluğu olmayan tasarımları da tercih etmeniz temizlik konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 

Fayanslarınıza Uyumlu Konseptler

Banyo fayanslarında kahverengiyi tercih ettiğinizde dolaplarınızın benzer renkler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aynı renklerde kullanırsanız , alan derinliği oluşturmayacağı için bohem bir hava katabilir.

Banyo Fayans Modellerinin Gozde Rengi 4 1
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Banyo alanlarınız olduğundan daha küçük görünebilir. Beyaz ve krem gibi renkler seçebilirsiniz. Fayanslarınızda kahverengi tonlarını kullandıysanız , zıt renklerde banyo dolapları tercih edebilirsiniz. Bu tür renk seçimleri banyonuzu daha uyumlu bir hale getirecektir. 

Son zamanlarda popüler olan vintage tasarımları fayanslarınızda kullanabilirsiniz. Hatta fayanslarınızı desteleyecek şekilde altın kaplamalardan oluşan musluk ve küvetleri renklendirebilirsiniz. Bu tür dekorasyon düşünürseniz özel tasarımlı mağazalardan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Banyo Fayans Modellerinin Gozde Rengi 5
Banyo Fayans Modellerinin Gözde Rengi Kahverengi

Aksesuar Seçimi

Kahverengi tonlarının hakim olduğu fayans döşemelerinde soğuk ve karanlık bir etki oluşturacaktır. Aksesuarlarında bunun zıttı açık renkler kullanmanız gerekmektedir. Benzer ve koyu renkler tercih ederseniz aksesuarlarınızın varlığı belli olmayacaktır.

Altın sarısı, beyaz , krem ve bej renklerinde aksesuar tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu tür dekorasyonlarda genellikle duşakabin yerine küvet tercihleri yapmalısınız.

İstediğiniz görüntülerde küvetin etkileyiciliği ve estetikliği daha ön planda olacaktır.Banyonuzda duşakabin tercih edecekseniz eğer küvet kısımlarına vintage etkisi verebilirsiniz. Camlar ve küvetlerin dışında musluklarınızı da altın sarısı yapabilirsiniz.

İçerik
Cam Lavabo Tasarımları

Cam Lavabo Tasarımları , banyo tasarımlarında oldukça şık bir görünüme sahiptir. Banyolarını değiştirmek isteyenler daha1

2 dk. 77 Okundu
İçerik
Mermer Banyo Aksesuarları

Mermer Banyo Aksesuarları, dekorasyonlarınıza uygun tamamlayıcı parçalardır. Banyo dekorasyonlarında zamanla trendlere giren ve sonrasında popülerliğini1

2 dk. 38 Okundu
İçerik
Lüks Salon Önerileri ile Evinizi Aydınlatın

Lüks Salon Önerileri ile Evinizi Aydınlatın .Salonlar evlerde mutfaklardan sonra kullanılan alanlar içinde gelmektedir. Yapılan1

2 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.