KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Banyo Aksesuar Modelleri

Banyo Aksesuar Modelleri , değişiklikliğin en etkili çözümleri arasında yer alır. Banyonuza aksesuar seçmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Banyonuzun büyüklüğüne yada küçüklüğüne göre aksesuarlarınızı seçmeniz gerekmektedir.

Banyo Aksesuar Modelleri3
Banyo Aksesuar Modelleri

Eğer küçük bir banyonuz varsa aksesuarlarınızı daha minimal seviyede alabilirsiniz. Böylece karışık görüntüden uzaklaşmış olacaksınız. Daha kullanışlı hale getireceğinizde kaçınılmazdır. Günümüzde artık banyo aksesuarlarının çeşitliliği epeyce artmış bulunmakta. Hatta bazı tasarımlarında kullanışlı birer aksesuar halinde de bulabilirsiniz. Bu size hem alan açacaktır hem de eşyalarınızın kullanım alanlarını en aza indirgeyecektir.  Bunun yanında sadece işlevselliği olan dekorasyonlarda tercih edebilirsiniz.

Banyo Aksesuar Modelleri2
Banyo Aksesuar Modelleri

Banyonuzda yeterli dolap yoksa özellikle sizin için bu tür aksesuarlar hayat kurtarıcı olabilir. 

Banyo Aksesuarlarınızı Çeşitlendiren Fikirler 

Banyolarınızda  freş ve şık görüntüler sağlayabilmeniz için farklı aksesuarları satın alabilir ve yapabilirsiniz. Aksesuarlarınızı seçerken banyonuzun genel tarzınıda göz önünde bulundurmanız gerekir. Aksi takdirde karışık bir görüntü içinde kendinizi bulabilirsiniz. Aksesuar seçimleriniz biblolardan tutun da askılıklara kadar giden bir serüvendir.

 Yüksek askılıklar havlularınız için ideal bir seçim olacaktır. 

Banyonuzda petek kaloriferler var ise uzun bacaklı masalar da yerleştirebilirsiniz. Kaloriferle aynı enlere sahip bu masalar hem kaloriferlerinizin üstünü değerlendirmeye hem de kapatmak için ideal bir aksesuardır. Bir çok eşyanızıda üzerine koyabileceğiniz , alanlardan kendinize yer açabileceğiniz kullanışlı aksesuarlardır. 

Banyo Aksesuar Modelleri1
Banyo Aksesuar Modelleri

Küçük Detaylar

Banyo aksesuarlarında genellikle sabunluk setleri oldukça ilgi görmektedir. Tarzınıza uygun ve farklı tasarımları seçmeniz de banyonuza farklı bir hava katacaktır. Klasik modellerin yanı sıra artık farklı biçim ve formlarda da üretilen bu setleri seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Banyonuzun fayans renkleri,desenleri ve formları ile de uygunluk gösterecek aksesuarları seçmeniz oldukça önemlidir. 

Banyo aksesuarlarından bir diğeri aynalardır. Genellikle banyo tasarımlarında köşeli ve oval aynalar vardır. Siz bir kaç dokunuş ekleyerek veya satın alarak banyonuza hareket getirebilirsiniz. 

Banyo aksesuarlarınız için çok fazla para harcamanız gerekmez Bir silikon tabancası ve boncuklar ile de banyonuza yeni tarzlar yaratabilir kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. 

Banyolarınızda tütsü ve farklı kokular kullanmanızda oldukça önemlidir. Tuvalet kokularından veya havalandırmalardan gelen kokulardan rahatsız olanlar için tütsü ve kokulu mumlar kaçınılmaz çözümdür.

Banyolarda en çok duş ürünlerini nereye konulacağı ve bir düzene nasıl sahip olunacağı çok gelen sorular arasındadır. Metal bölmeli rafların yanında kendinizinde yapabileceği tutamaçlarla duş ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Raf sistemlerinde banyonuzda değerlendirebilirsiniz. Bir çok alan açacağı gibi üzerine yerleştireceğiniz bazı aksesuarlarla da havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Metal parça seçimlerinde genellikle buhardan dolayı küflenme yaşayacağınız için krom köşe rafları sizin için en iyisi olacaktır.

İçerik
Modern Mutfak Tasarım Fikirleri

Modern Mutfak Tasarım Fikirleri , hem kullanışlı hem de zarif tasarımları ile gönüllerde taht kurmayı1

2 dk. 19 Okundu
İçerik
Salon Dekorasyonları

Salon dekorasyonları , genellikle yüksek bütçelerin oynadığı dekorasyon türlerindendir. Bu konudaki ilk tavsiyemiz istediğiniz ürünü birçok1

2 dk. 28 Okundu
İçerik
Dikdörtgen Salon Dekorasyonları

Dikdörtgen Salon Dekorasyonları , evlerde dekore etmesi zor gibi görünen kolay odalar içinde yer almaktadır.1

2 dk. 44 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.