KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Beyaz Yemek Odaları

Beyaz Yemek Odaları , evlerde genellikle tercih edilen takımlardır. Beyaz rengin sadeliği ile birçok aksesuar seçimlerinde özgür olabilirsiniz. Beyaz renklere tamamlayıcı başka renkler koymanız dekorunuzu tamamlayacaktır. Hareketliliği ve dinamikliği sağlayabilirsiniz. Beyaz rengini ve tonlarını ağırlıklı kullanacaksanız cesur renklerle desteklemeniz de dekorunuza havalı görünüm kazandıracaktır. Halı seçimlerinizde beyaz yerine daha canlı renkler tercih ederseniz hem kullanış olarak hem de rahatlık olarak alternatifler üretmiş olacaksınız.

Beyaz Yemek Odalari
Beyaz Yemek Odaları

Ana renk olarak ahşap tonları kullanılırken tamamlayıcı renklerde beyaz tonlarını seçebilirsiniz. Bu seçiminiz yemek odanızla tamamlayıcı nitelikte olacaktır. Beyaz mobilyalar oldukları ortamı çok daha ferah gösteren yapıya sahiptir. Dikkat edilmesi gereken bazı durumları da vardır. Beyaz renk , ışığı olduğu gibi yansıttığı için seçimlerinizde ton ayarlamalarına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Beyaz Yemek Odalari2
Beyaz Yemek Odaları

Açılır mekanizmaları olan masa tercihlerinde de işinizi kolaylaştırması açısından tercih edebilirsiniz. Pratikliği göz önünde bulunduran beyaz yemek masası modelleri arasında klasik , modern , country,avangarde stillerde kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarında konforu arayanlar için ideal seçimler olacaktır. 

Beyaz Tonlarında Seçmeniz Gerekenler

Beyaz Yemek Odası seçimlerinde beyaz tonlarının etkisini birçok alanlarda kullanabilirsiniz. Bu ayrımı yapmadan önce evinizin genel dekorasyonunda göz önünde bulundurmalısınız. Büyük ve küçük alanlarda  beyaz renk tercihi her ne kadar geniş gösterme etkisine sahip olsada bu sonuç yanlış dizaynlarda aynı etkiyi vermeyebilir. Seçeceğiniz mobilyalarda bunlara dikkat etmelisiniz. 

Beyaz Yemek Odalari3
Beyaz Yemek Odaları

Aydınlatmalarda sarkıt veya raf sistemlerini kullanabilirsiniz. Spot ışıklarınız varsa eğer şık ve sade lambaderlerde yemek odanızı havalı hale getirebilir. 

Beyaz renk  leke ve tozu direk göstereceği için seçeceğiniz mobilyalarınızın materyalleri de oldukça önemlidir. Temizliğinin kolay olması ve leke tutmayan kumaşlar hayat kurtarıcı hale gelmektedir. Sandalyelerinizin kumaşlarını kırık beyaz tonlarında, asıl göstermek istediğiniz beyazı ise arka taraflarında işlemeli olarakta kullanabilirsiniz. 

Beyaz Yemek Odalari4
Beyaz Yemek Odaları

Aksesuarın Önemi

Masa ve sandalye bacakları tasarımınızı gösteren parçalar arasındadır. Uzaktan bakıldığında okları üzerine çekmeyi başaran bu detaylar tasarımlarınızda oldukça önemlidir. Oymalı veya varaklı tercih edeceğiniz beyaz yemek oda takımlarında bu detayları da sizlere hatırlatmış olalım. 

Aksesuarlarınızda canlı ayrı renk tercihlerinde bulunmak istemezseniz eğer metal aksesuarlarda tasarımınıza şıklık katabilir. Beyaz rengin masumluğunu ve ilgi çekiciliğini bu tür ufak detaylarla daha iddialı hale getirebilirsiniz.

İçerik
Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odası Dekorasyonu, bebeklik çağından çıkan çocukların odalarını değiştirmek isteyen aileler uygun fikirler için internete1

2 dk. 29 Okundu
İçerik
En Yeni Yatak Odası Dekorasyonları

En Yeni Yatak Odası Dekorasyonları , evlerin en özenle hazırlandığı alanlardır. İnsanların özel alanları olarak1

4 dk. 14 Okundu
İçerik
Modern Salon Dekorasyonları

Modern Salon Dekorasyonları, salonların evlerin ilk dikkat çektikleri alanlardır. Salonların dizaynı evin dekorasyonu ile ilgili1

2 dk. 42 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.