KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı

Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı oldukça pratik ve temiz dekor ürünleridir. Günümüzde bu tür dekor ürünlerinin çeşitleride oldukça fazladır. Banyolar genellikle nemli ve ıslak alanlardır. Bu tür alanlarda boyaların yıpranma payları oldukça yüksektir. Suya dayanıklı duvar kağıtları tuvaletlerde uzun ömürlü olması ile rahatlamanızı sağlamaktadır. Banyolar için tasarlanan bu tür duvar kağıtları hoş görünümlere sahiptirler. 

Tuvaletlerde Duvar Kagidi Kullanimi3
Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı

Hangi Duvar Kağıtları Uygun ?

Yıkanabilir duvar kağıtları belirli bir modelin uygulandığı kağıt sayfalarıdır. Bu tür malzemeler, nemin duvardan soyulmasına neden olacağı için su içermeyen filmler ile korunmaktadır. Fiyat olarak bütçe dostu olan dekorlar kullanım kolaylığı ile de çok tercih edilmektedir. Koruyucu film kağıtları ile toz,kir,küf ve mantar oluşumlarında önüne geçmektedir. Daha uzun ömürlü olmaları birer avantajdır. 

Tuvaletlerde Duvar Kagidi Kullanimi2
Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı

Bazın sentetik olduğu duvar kağıtlarını da kullanabilirsiniz. İnce ve köpük kauçuk üzerine yapıştırılan kumaşlardan oluşmaktadır. Çevre dostu,iyi ses ve ısı yalıtımlı olmalarıda avantajdır. Dikkat etmeniz gereken ise bu tür duvar kağıtlarını  elektrikli süpürge ile temizlemeniz gerektiğidir. 

Vinil duvar kağıtları, neme ve sıcaklığa dayanıklı yapıdadır. Tamir etmeleri pahalı olan malzemelerdir. Duvarlarda kabarmayan ve soyulmayan yapıları sayesinde uzun süreler boyunca banyolarınıza hoş görünümleri kazandıracaktır. 

Cam elyaflar, kağıt ve ince cam ipliğinden yapılmaktadır. Bu tür duvar kağıtları oldukça pahalıdır. Dayanıklı olmaları ile hasar oluşan alanlarda silinmezler.Bu tür dekor ürünlerini temizleme çeşitli deterjanları kullanabilirsiniz. 

Tuvaletlerde Duvar Kagidi Kullanimi4
Tuvaletlerde Duvar Kağıdı Kullanımı

Fiberglas duvar kağıtları çevresel ve yangına dayanıklılığı ile bilinmektedir. Ateş de içinde olmak üzere birçok durumlara karşı dayanıklıdır. 

Sıvı duvar modelleri rulo tuvallerden farklıdır. Dolgu maddelerine sahip toz halinde materyallerdir. Pamuk ve selüloz lifleri , kurumuş deniz yosunları, ağaç kabukları ve niceleri.

Vernik ile sabitlenmesi kendini koruyabilmesi için önemli malzemelerdir. Nem direnci oldukça fazladır. 

Duvar resimlerinde fotoğraf kullanabilirsiniz. Zevkinize göre tarzınızı yansıtmanız oldukça hoş bir durum olacaktır. Çiçeklerden hayvanlara kadar uzanan bu serüvende kurulum oldukça kolaydır. Bu tarzı tercih edecekseniz banyonuzun ölçümüne göre bir tasarım tercih etmelisiniz. Bazı fotoğraf hileleri ile küçük olan banyolarınızı ve büyük olan banyolarınızı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. 

Kendinden yapışkanlı duvar kağıtları PVC filmlerdir. Bu dekor ürünler özel katmanlar ile arkadan korunaklıdır. Bu tür ürünlerin dezavantajlarından biri de mantar oluşumuna müsait olmalarıdır. Tercihlerinizi ve rahatlığınızı düşünmek bu kriterler için uygun olanlarıdır. Mat ve parlak yapıya sahiptirler. Su geçirmeyen özelliği ile bakımı kolaydır.

İçerik
Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon Oyunları , hayatımızın her alanında mevcuttur. Bununla beraber pek çok yapımcı dekorasyon oyunları yaratmaya1

2 dk. 14 Okundu
İçerik
Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu, Hayatınıza yeni birinin girdiğini düşünün. Bu kişi en ama en sevdiğiniz kişi1

3 dk. 11 Okundu
İçerik
Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları

Özenle Tasarlanmış Mutfak Dolabı ve Masa Takımları, modern görünümlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Mutfak dolaplarınız1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al