KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor?

Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek? 8:00:00 GMT Kaç Oluyor? son zamanlarda yaptığı güncellemelerle birlikte oyun dünyasına mükemmel yenilikler kazandırdı ve kazandırmaya da devam ediyor. Birçok oyuncu tarafından dünya çapında en çok tercih edilen takas platformu haline gelmesinde de yapılan güncellemelerin önemli etkisi var.

Bu son zamanlarda getirilen güncellemelerin tamamıyla takas sistemini arttırmaya yönelik olduğunu söyleyebiliriz. Takas işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan en önemli güncelleme item pazarı aracılığıyla satın aldığınız herhangi bir ürünün envanterinizde 1 hafta kilitli olarak kalması oldu.

Steam tarafından belirlenen süreyi beklemek istemediğinizde “Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilirsorunu ile karşılaşırsınız. Bu içeriğimizde aldığınız hatanın ne anlama geldiğiyle ilgili gerekli olan bilgileri tarafınıza en ince ayrıntısına kadar aktaracağız.

Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir Ne Demek?

Takas Banı Süreleri

Steam tarafından iteme koyulan ticaret engelinin ne zaman sona ereceğini direkt olarak itemin üzerine tıkladığınızda görebiliyorsunuz. Bu alanda genellikle Steam (8:00:00) GMT Tarihinden Sonra Takas Edilebilir adlı bir bildirim gözükmektedir. Her ne kadar bizlere fazlasıyla yabancı bir ifade olsa da internetten yapılan araştırmalar neticesinde “GMT” kısaltmasının “Greenwich Mean Time” olduğunu görebiliyorsunuz. Bu zaman ifadesi başlangıç meridyeni olarak kabul edilen (Greenwich Kasabası) bölgenin yerel saatini anlatmaktadır.

Steam 8:00 GMT Türkiye Saatiyle Kaç Oluyor?

Steam’de sürekli olarak karşılaştığınız “8:00 GMT” saat diliminin Türkiye saatine göre karşılığı öğleden önce 11:00’i işaret ediyor. Bu bağlamda ortaya çıkan sonuç dünyanın en gelişmiş oyun pazarı olan Steam’den aldığınız bir itemin banının kalkması için TSİ 11:00’ı beklemeniz gerektiğidir. Steam’in GMT zaman dilimini kullanmasının en önemli sebebi satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve platformda oluşabilecek karışıklıkları önlemektir. Tüm dünyada yer alan insanlar için ortak bir zaman dilimi belirlenmesi herkes için doğru bir karar olmuştur.

İçerik
AimLab Nedir, Neden Kullanılır?

AimLab, nişan alma yeteneğini geliştirmek isteyen kullanıcılar için ücretsiz sunulan yazılımlardan biridir. Bu yazılıma “Steam”1

3 dk. 160 Okundu
İçerik
OSM Yenilmezlik Taktiği 2021 (Yeni Sezon)

Online Soccer Manager (OSM) oynarken takımınızın gücü ne olursa olsun rakibinize karşı üstünlük elde etmek1

2 dk. 20733 Okundu
İçerik
Rocket League Sistem Gereksinimleri

Rocket League Sistem Gereksinimleri , Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, en popüler spor dallarından futbola1

3 dk. 10 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al