KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kızma Birader Nasıl Oynanır?

Kızma Birader Nasıl Oynanır? Denildiği zaman bu oyun birçok kişinin aklına gelir. Ancak oyun nasıl oynanır sorusu da akıllarda yer edinir. Bu oyun masa kategorisi oyunları alanında yer alır. Özellikle kalabalık olan arkadaş grupları ile birlikte ve kafelerde bu oyun çok fazla tercih edilmektedir. Masa başı oyunları içinde en sevilen oyunlardan birini oluşturur. Çocukluk yıllarının vazgeçilmezi olan bu oyun yetişkinler için eğlenceli oyunlardan birini oluşturur.

Kızma Birader Oyunu 

Kızma birader kuralları olarak ilk etapta piyonları başlatmak gerekir. Bunun içinse zarda 6 rakamının gelmesi gerekir. Yani piyonların oyuna dahil olmasını istiyorsanız zarda 6 rakamı gelmek zorundadır. Kızma birader 4 kişilik oynanan bir oyundur. Oyun tablosu üzerinde de sadece tek bir piyon olabilir. İki piyon bu oyunda yan yana gelmez. Eğer taktik yapmak istiyorsanız o zaman piyonlar oyun içinde tek tek götürülmelidir. Hepsi birlikte hareket ettirilmemelidir. Kızma birader oyunu nasıl oynanır diye anlatılmak istenirse ilk etapta oyun kurallarının bilinmesi gerekir. 

İlk olarak piyonların oyun içinde nasıl yerleştirilmesi gerektiği bilinmelidir. Çünkü kızma birader oyununun kendine ait olan bir zemini vardır. Bu zemin içinde oyun oynanır. Oyun malzemeleri 4 farklı renkten meydana gelir. Toplam 16 piyon ve zar mevcuttur. Her oyuncu renklerden birini seçer. Oyundaki asıl önemli amaç oyuncunun elindeki piyonları diğer rakiplerden önce bitiş noktasına ulaştırmaktır. Eğer bunu başarırsa o zaman oyunu da kazanmış olur.

Kızma Birader Oyununu Kazanmak 

Kizma Birader Nasil Oynanir 1

Kızma Birader Nasıl Oynanır ?

Kızma birader nasıl oynanır sorusu cevap bulduktan sonra bu oyunun kazanılması da önem taşır. Çünkü bu oyunda 4 rakip vardır. Bu dört rakip de bitiş çizgisine ulaşmak ister. Hangisi daha önce bitiş çizgisine ulaşırsa oyunu da o kazanmış olur. Bu oyunun kazanılması için ilk etapta elde bulunan 4 piyonun da oyuna dahil edilmesi gerekir. Ancak sadece oyuna dahil etmesi yeterli olmaz. Bu piyonların rakiplerden önce bitiş çizgisine varmış olmaları gerekir. Ayrıca oyunda zar atıldığı zaman yüksek sayının gelmesi büyük bir şanstır. Eğer zarda yüksek sayı gelirse bu durumda kişi bitiş çizgisine daha hızlı ve kolay varır. 

Kızma birader oyunu için zarlar büyük önem taşır. Zar düşük gelirse bu durumda oyuncunun bitiş noktasına varması da zor olacaktır. Bu oyunda en temel gerçek şudur. Oyuncunun bitiş noktasına piyonlarını getirmesidir. Bu sağlanabilirse doğal olarak oyun da kazanılmış olacaktır. Kızma birader oyunu birçok oyuna göre oldukça basit ve kolay bir oyundur. Bu oyunu ilk defa oynayacaklar için bile kısa sürede öğrenmeleri mümkündür. Sadece oyun kurallarını ve taktiklerini bilmek bu oyun için yeterli olacaktır. Oldukça eğlenceli ve zevkli bir oyundur. Masa başı oyunları içinde heyecanı yüksek olan oyunların başında kızma birader gelmektedir.

İçerik
CS GO Sekmeme Hile Kodu (Şifresi)

FPS oyunları arasında oyuncu kitlesi en yüksek olan, her gün üzerine koyarak yeni güncellemelerle kullanıcılarına1

1 dk. 12551 Okundu
İçerik
Black Desert Online Bira Yapımı 2021(Rehber)

Black Desert Online oyununda pazara giderek bira satın almayı tercih etmek yerine kendi çabanızla bira1

1 dk. 5407 Okundu
İçerik
Yeni Warcraft ve Warcraft 2

Oyun dünyasının en sevilen serileri arasında warcraft yer alır.  Warcraft II, Blizzard Entertainment tarafından meydana1

4 dk. 13 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al