KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Çiftlik Oyunları

Çiftlik Oyunları , sanal oyunlarda hem yetişkinlerin hem de çocukların en sık oynadığı oyunlar arasında çiftlik oyunları yer alıyor. Çiftlik oyunlarının sıklıkla tercih edilmesinden dolayı farklı çeşitlerini de bulabileceğiniz çiftlik oyun çeşitleri bulunuyor. Herkesin zevkine hitap eden birbirinden farklı oyunlar bulunuyor. Sizler de kendi tarzınıza uygun olan oyunları bularak oynayabilir ve günlük stresinizi sanal oyunlar yardımı ile atabilirsiniz.

BigFarm Çiftlik Oyunu

Sanal oyunların oyuncu sayısı her geçen gün artıyor. Bu sayıların artış göstermesi oyunların daha da gelişmesine ön ayak oluyor. BigFarm, en çok oynana çiftlik oyunları arasında yer alıyor. Facebook sitesinin ilk ortaya çıktığı andan itibaren herkes tarafından çok beğenilen ve oynanan BigFarm oyunu oynanma şekli şu şekildedir;

  • Öncelik olarak BigFarm oyununu oynayabilmek için facebook üyeliğinizin olması gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsizidir.
  • Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra BigFarm çiftlik oyunu oyna sekmesinden oyunu açmanız gerekir.
  • Açılan ilk sayfa da size görevler tanımlanır. Bu görevleri günlük olarak tamamlayarak çiftliğinizi dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. 
  • İlk olarak mısır ekme işlemleri ile oyuna başlanır. Sizlere gösterilen işaretli alanların üzerine tıklayarak mısırları ekebilirsiniz.
  • Tarla üzerine ekmek istediğiniz diğer ürünler var ise o ürünleri seçerek tarlanızı dilediğiniz gibi inşa edebilirsiniz. Ürün seçmenin mantığı da oldukça basit ve kolaydır. Seçmek istediğiniz ürüne tıkladığınız an yeterli kadar bakiyeniz var ise ürünü ekebilirsiniz.
  • Ekleme işlemleriniz bittikten sonra çiftliğiniz için inşaat yaparak daha büyük bir alana sahip olabilirsiniz. 

Bizim Çiftlik Oyunu

Çiftlik oyunu online olarak oynamak isterseniz hem bilgisayar üzerinden hem de telefon üzerinden oyunlarınızı kolaylıkla oynayabilirsiniz. Bizim çiftlik oyunu oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyundur. Dilerseniz bu oyunu da oynayabilirsiniz.

Telefon Üzerinden Oynayabileceğiniz Çiftlik Oyunları

Çiftlik oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak istemiyorsanız telefonunuzun aplikasyon kısmından çiftlik oyunu indir sekmesinden arama yaparak dilediğiniz oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Herkese hitap edecek binlerce oyun türü bulunan çiftlik oyunları ile kendi hayallerinizde ki çiftliği burada yaratabilir ve kendinize mükemmel bir çiftlik oluşturabilirsiniz. Telefon üzerinden oynayabileceğiniz en iyi oyunlar şu şekildedir;

Farming Simulator

Farming simulator ücretli bir oyundur. Ancak çiftlik oyunları arasında en çok sevilen ve tercih edilen oyun listeleri arasında ilk sırada yer almayı başarmıştır. Birbirinden farklı ekin çeşitleri, inek ve koyun gibi çeşitli hayvanlarınızın olabileceği bir oyundur. Aynı zamanda oyun içerisinde kendiniz bizzat ilgilenerek at yetiştirebilir ve geniş alanları dilediğiniz gibi inşa edebilirsiniz. Tamamen gerçeği yansıtan bir oyun olan farming simulator, içerisinde 200’den fazla tarım makinası bulunduruyor. Sizlerde oyunda gelişme kaydettikçe bu tarım alanlarını ve tarım araçlarını aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bizim Çiftlik Sahil

Eğlenceli bir oyun olan bizim çiftlik sahil oyunu sıradan bir çiftlikte yapılması gereken tüm işlevleri oyunculara sunuyor. Burada dilediğiniz mahsulleri yetiştirebilir, hayvanların bakımlarını yapabilir ve tüm işlemlerden sonra market aracılığı ile satış yapabilirsiniz. Sahil üzerinde de kendi geminizi tasarlama şansınız bulunuyor. Oyun tamamen ücretsiz olmakla birlikte yaklaşık 80 milyon kişi tarafından oynanıyor. 

Green Farm 3

Green farm 3 oyunu sadece android destekli telefonlarda oynanabiliyor. Oyun içerisinde bir karakter bulunuyor ve bu karaktere amcası tarafından kalan malikane teslim ediliyor. Malikaneyi eski haline getirmek için birçok görev veriliyor. Renkli bir çevreye sahip olan green farm 3 oyunu, hasat ve imal gibi çeşitli görevler sunuyor. Oyun içerisinde arkadaşlarınızdan yardım alabilir ve bu oyunu oynayan diğer insanlarla tanışabilirsiniz. 

İçerik
PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar [UC]

PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar, günümüzde birçok kişi tarafından internet ortamında fazlasıyla aratılıyor. İlgili oyunda hesap1

2 dk. 84 Okundu
İçerik
Genshin Impact Sistem Gereksinimleri

Genshin Impact Sistem Gereksinimleri , 28 Eylül 2020 tarihinde oyunseverlerin indirmesine sunulan Genshin Impact oyunu1

2 dk. 8746 Okundu
İçerik
Tetris Oyna

Tetris Oyna , belli bir kuşağın, küçük büyük her yaşta insanın severek oynadığı oyunlardan birisi1

3 dk. 6 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.