KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Slither io Oyna

Slither io Oyna , bağımlılık yaratan oyunlardan biri olan Slither io 2020 yılının patlayan oyunları arasında yer aldı. Agar.io ’nun değişerek Slither.io adını almasıyla oynayanların sayısı arttı. İçerik olarak basit olan oyunu oynaması da çok kolay. Oyun, yılan oyununun farklı bir versiyonudur ve küçük yılanların da büyük yılanları yiyebildiği türdendir. Oynamak için ilk olarak slither.io oyna adresine girerek nickname belirlemeniz gerekir. İsterseniz ekranın sol tarafındaki pencereden yılan modeli de istenildiği gibi tasarlanabilir. Tasarladığınız yılanla diğer yılanları yemek için oyuna başlayabilirsiniz. Slither io oyunundaki kişiler gerçek oyunculardır ve bu bir online oyundur. Ancak oyunun devamlı olması için bazı botlar kullanılmıştır. 

Slither io Nasıl Oynanır?

Oyuna ilk girildiğinde renkli ve ufak görünümdeki simgeler yenerek büyümeye çalışılır. Yılan büyüdükçe daha büyük yılanları yiyerek büyüme hızını arttırabilir. İlerledikten sonra haritanın ortalarına giderek büyük yılanları sıkıştırmalısınız. Kendi yılanınızın ağzı başka bir yılanın farklı bir yerine değerse oyunu kaybediyorsunuz. Oyuna tekrardan başlamak için replay yapabiliyorsunuz. 

Bu oyundaki farklılık küçük yılanların da büyük yılanları yiyebilmesidir. Bunun için büyük yılanlar size çarpmalıdır. Bunu sağlamak için diğer büyük yılanların önüne aniden çıkmak gibi bir strateji geliştirebilirsiniz. Ne kadar büyük bir yılan yerseniz büyüme oranınız da o kadar büyük olur. Büyük yılanın size çarpması durumunda parçaları etrafa saçılır, siz de bu parçaları yiyerek büyüyebilirsiniz. 

Oyun ekranının sağ tarafında ise skorboard bulunur. Buradaki puanlara bakılarak oyunun şampiyonu belli olur. Slither io oyunu amacı, yılanın en büyük noktaya getirilerek ekranın sağ köşesinde bulunan top 1 0 listesine girmektir. Genel sıralama da yine buradan takip edilebiliyor. 

  • Slither io Skinleri

Slither.io oyununun skinlerinden biri yılanın kişiselleştirilebilmesidir. Bunun için Facebook veya Twitter hesabınızdan paylaşmanız gerekiyor. paylaşım sonrası ulaşılan uzunluk ne kadar fazlaysa size Slither skin denilen özel yılan derisi veriliyor.  Bu skinler ABD, Türkiye, İsrail ve Fransa gibi ülkelerin bayraklarından oluşan yılan derileri oluyor. Oyun içerisinde dikkat çekici olmak için paylaşım yaparak bu yılan derilerini kullanabilirsiniz. 

  • Slither io Taktikleri

Slither io oyun skor üzerinden oynanırken asıl amaç büyümek ve uzunluk olarak birinci olmaktır. Bunu en hızlı şekilde yapabilmek için de büyük yılanları ağınıza düşürmeniz gerek. Oyundaki hızlanma yeteneği sayesinde büyük yılanların önünü kesebilir ve onların size çarparak dağılmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak çarptıkları yer de önemlidir. Orta uzunlukta bir yılanınız varsa çarptıracağınız yer kafanıza yakın bir yerler olmalı ki diğer yılanlar dökülen parçaları yemeden siz yiyebilesiniz. Özellikle haritanın ortalarında bir yerdeyseniz çapmayı gören tüm yılanlar başınıza toplanacak ve dağılan parçaları kapmak için ellerinden geleni yapacaklardır. 

Bu yüzden hızlıca parçaları toplamalı ve ters istikamette diğer yılanlara çarpmayacak şekilde devam etmelisiniz. Büyük yılan gördüğünüz anca space tuşu ile diğerlerinin yemleri toplamasına izin vermeden yemleri toplamaya çalışmalısınız. 3 dakikadan kısa bir süre içerisinde listeye girmenizi sağlayacak bu taktiği uygulamak için pusuya yatmanız gerekir. Korkmadan büyük yılanları takip etmeli ve onların size çarpmasını sağlamalısınız. Bu şekilde daha keyifli bir oyun oynayabilirsiniz. 

Eğer büyük bir yılanınız varsa bu sefer de küçük yılanlardan kaçan taraf siz olacaksınız. Ortalarda değil de daha kenarlar oynayarak kendinizi güvence altına almalısınız. Bu sayede listede daha uzun süre kalabilirsiniz. Zaten oyundaki amaç en yüksek puanı toplayarak listede olabildiğince uzun kalmaktır. Oyunda donma olursa üst kısımda bulunan Graphis alanından grafik çözünürlüğünü düşürebilirsiniz. 

İçerik
Minecraft Piston Nasıl Yapılır?

Pistonlar, etkileşim veya oyuncu olmaksızın bir blok yapısını hareket ettirmeye yarar. Minecraft dünyasında pek çok1

5 dk. 3845 Okundu
İçerik
Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar. Oyun oynamayı seven kişiler için bilgisayarın gücü ve sistem gereksinimleri son1

3 dk. 24 Okundu
İçerik
Valorant’a Dair Bilmeniz Gereken 10 Şey

Riot Games tarafından üretilen Valorant, kapalı betasında da büyük ilgi gördü. Şimdi ücretsiz olarak indirilebilir1

3 dk. 10647 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al