KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi İnternetsiz Savaş Oyunları [TOP 4]

Her geçen gün mobil cihazların hayatımızda mükemmel bir yer edinmesiyle birlikte tüm işlemlerimizi bu cihazlardan gerçekleştirmeye başladık. Bu cihazlar artık eskisi gibi sadece telefon görüşmesi yapmak ya da mesajlaşmak gibi işlemler için değil aynı zamanda boş vakit değerlendirmek için de kullanılıyor. İlgili durumun en önemli sebebi teknolojide ortaya çıkan gelişmeler ve bu gelişmelerin sonuçlarıdır diyebiliriz. Bilgisayarlarda oynadığımız oyunlar bile artık mobil cihazlara taşındığına göre bilgisayarda yaptığımız her işlemi telefondan gerçekleştirebiliyoruz. Birçok oyuncu özellikle telefonuna indirdiği oyun aracılığıyla vakit geçirmeyi tercih ediyor. Biz de bu içeriğimizde sizlere günümüzün en iyi internetsiz savaş oyunları ile ilgili öneriler sunacağız.

Bkz: En İyi Mobil Basketbol Oyunları

En İyi İnternetsiz Savaş Oyunları Listesi

1- N.O.V.A Agency

Her gün aktif bir internet bağlantısı sunan konumlarda bulunma şansınız olmayabilir. Bu gibi durumlarda da vakit geçirmek için oyun oynamak isteyebilirsiniz. İlgili isteğinizi gerçekleştirme konusunda özellikle savaş oyunlarına düşkünlüğünüz bulunuyorsa mobil cihazlarda yer alan en iyi internetsiz savaş oyunlarını tercih edebilirsiniz. Bu oyunlardan biri de tamamıyla ücretsiz olan N.O.V.A. Agency’dir. Hem dosya büyüklüğü olarak oldukça düşük olması hem de internetsiz olarak oynanabilir olması birçok oyuncuyu mutlu ediyor.

2- Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3, birçok oyuncu için mobil cihazlarda oynanabilen en iyi internetsiz savaş oyunları listesinin başında yer almaktadır. Bu oyunun konusu ikinci dünya savaşını anlatmaktadır. Karakterinizle oyun içerisinde birçok silahı ele alabilir ve karşınıza çıkan orduları yakıp yıkabilirsiniz.

3- The Pirate: Caribbean Hunt

The Pirate: Caribbean Hunt, aslında bir deniz süvarisi oyunudur. Tüm hikaye açık denizlerde geçiyor ve hiçbir şekilde karada savaşmıyorsunuz. Bu oyun özellikle son zamanlarda popülerliğini fazlasıyla arttırmıştır. Hem düşük boyuta sahip olması hem de internetsiz oynanabilir olması ilgili oyunun tercih edilme sebebidir.

Geminin kaptanı da mürettabatı da sizsiniz. Her önünüze geleni yakıp yıkıp, ardından ganimetlerini ele geçirerek cüzdanınızı doldurabilirsiniz. Bu oyunun mobil cihazlarda oynandığında fazlasıyla eğlenceli olacağının sizlere garantisini veriyoruz. Her anlamda eğlenceli bir oyun süreci geçirmek için uygulama mağazalarına girip oyunu indirebilirsiniz.

4- Gun War: Shooting Games

Gun War: Shooting Games, isminden de anlaşıldığı gibi oyun içerisinde birçok silah çeşidinin bulunuyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Hatta birçok oyuncunun da bu oyunu bu sebeple tercih ettiğini söyleyebiliriz. Her anında eğlencenin dibine vuracağınız en iyi internetsiz savaş oyunları arasından ilk sıralarda olabilecek bu oyunu cihazınıza uygulama mağazası aracılığıyla indirebilirsiniz.

Bu içeriğimizde en iyi internetsiz savaş oyunları ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşarak konu hakkında öneriler sunduk. Listede yer alan tüm oyunların ücretsiz olması sizin için bir avantaj niteliğindedir. Eğer ki diğer ziyaretçilerimize öneriler sunmak isterseniz doğrudan yorum bölümünden fikir aktarımı sağlayabilirsiniz.

İçerik
Steam Ücretsiz Oyunları Nasıl Alabilirim?

Steam ücretsiz oyunları nasıl alabilirim? Steam severlerin, oyun aşıklarının hep aklındaki soru ,hep merak ettikleri1

3 dk. 34 Okundu
Nedir
Minecraft FPS Arttırma Yöntemleri

Minecraft kullanıcılarının her güncellemede karşısına çıkan sorunlardan biri olan Minecraft FPS, uzun yıllar boyunca sürekli1

5 dk. 16916 Okundu
İçerik
Araba Oyunları

Yarış oyunları , oyun dünyasındaki en eski oyun kategorilerinden biridir. Bu oyunlar bugüne kadar en1

3 dk. 37 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.