KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Nasıl İndirilir

Valorant nasıl indirilir. Son zamanlarda sıkça oynanan oyunlardan biri olan valorant ajan özellikleri ve oyun modları ile çokça göze çarpmaktadır. Valorant düşük sistem gereksinimleriyle bir fps oyunudur. Bu oyunda 5vs5 şeklinde oynanır. Saldıran ve savunan tarafı olan bir oyundur. Derecesiz maçlarda ilk 13 skora ulaşan kazanır. Oyun ortalama 30 ila 40 dakika sürmektedir. Maçın işleyişine göre dakikası artabilir. Oyunda eğer maç iyi gitmiyorsa teslim olma seçeneği vardır. Valorant’ın diğer bir özelliği birbirinden farklı ajanların olmasıdır. Gözcü, kontrol uzmanı, öncü ve düellocu olarak gruplara ayrılır. Şimdilik güncel ajan sayısı 16’dır. Riot Games ajanlarını, oyun modlarını ve mapleri sürekli günceller ve yenilerini getirir. Oyun ücretsizdir ama oyunda oyun içi satın alma vardır. Mesela savaş biletlerinde bazı eklentiler ücretsizdir ama savaş biletinin tamamını istiyorsanız vp almanız gerekir o da gerçek parayla satın alınır. Bazen vp’ler indirimde olabilir. Oyundaki silahlarda kaplama yapılabilir. Yağmacı, delipop veya ejder kaplamaları oldukça sık kullanılan kaplamalardır. Peki bu oyunu nasıl indirebiliriz? Sonuçta bu oyunu indirmek ücretsiz. Öncelikle oyunun kendi orijinal sitesine girmelisiniz.

Valorant 3
  • Valorant dowload veya valorant indir yazmanız gerekli.

Daha sonra Riot Games’in orijinal sitesine girip hesap açmalısınız. Eğer önceden Riot Games’in başka oyunlarını oynamak için hesap açtıysanız aynı hesapla da giriş yapıp oyunu indirebilirsiniz.

  • Eğer hesabınız yoksa Facebook, Gmail ya da Apple kimliği ile de kayıt yapabilirsiniz.
  • Kayıtı tamamladıktan sonra oyunu indire basıyorsunuz.
  • Oyun altta indikten sonra sağ klik basıp aça tıklıyorsunuz.

Sonra size kur diyen bir ekran çıkıyor eğer başka bir yere kurmasını istiyorsanız gelişmiş seçeneklerden D veya E diskinden (sizde hangisi varsa) hangisine kurmak istiyorsanız seçip kuruyorsunuz.

  • Oyunun kurulması internet hızınıza göre uzun veya kısa olabilir.
  • Oyun kurulduktan sonra sizden bir isim isteyecek.
  • İstediğiniz ismi yazıp sizi poliganda oyunu öğretecek.
Valo 1

Eğer hemen dereceli bir maç oynamak istiyorsanız da öncelikle poligonda temel hareketleri öğrenmeniz gerek sonra da atış için hangi silahların daha iyi olduğunu öğrenmeniz gerek en sonda derecesizde en az 20 tane oyun oynamanız gerekiyor. Bu da öğrendikleriniz uygulayıp pekiştirmek için.

İçerik
Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır

Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır ? Kelime oyunu hem oynaması kolay hem de faydalı1

3 dk. 52 Okundu
İçerik
Yarış Oyunları

Yarış Oyunları , genel olarak oldukça sevilen oyunlar içerisinde yer alan yarış oyunları; hem kızların1

3 dk. 32 Okundu
İçerik
PUBG Mobil Hileleri PUBG Mobil PC Hileleri

PUBG Mobil Hileleri PUBG Mobil PC Hileleri , PUBG olarak bilinen oyun sektörde yer alan1

3 dk. 139 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.