KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Salonlarda Bitki Kullanımı

Salonlarda Bitki Kullanımı , oturduğunuz alana ferahlık katmanın yanında insana etkisi oldukça fazladır. Günün yoğunluğundan sonra evde bahçe hissi yaratacak fikirlerimize gelin göz atalım.

Her odanın dekorasyonuna etki eden kocaman mobilyaları vardır. Duvarlarda kullandığınız duvar kağıtları ile tavan dekorasyonu da mobilyalardan sonra ikinci sırada en önemli dekoratif unsurlardır. Ancak tüm bunların dışında yerleştirildiği tüm odaların havasını etkileyen bir unsur daha vardır, çiçekler!

Özellikle salon dekorasyonunda kullanılan, en karanlık ve sıkıcı salonları bile pozitif enerji dolu harika bir yer haline getiren en güzel salon çiçekleri dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Monoton ve donuk bir görünümü, çok yapay ya da aşırı modern bir tasarımı, biraz abartılmış bohem bir yaklaşımı minik dokunuşlar ile yumuşatmak mı istiyorsunuz? Oturma odamda renk karmaşası olmasın, ben de çok renk arasında kalmışım ama odam da tek renk olmasın diyorsanız yapabileceğiniz en güzel dokunuş doğru renklerdeki çiçekleri bulmak olur.

ITvBJe239SlkcfS36q7ul5j4k7JWS9UQfOB9HYBReIhDF DoK1EdCDnC7YKdt4HGSUvq5ahg1BZxS4uEYRqzoE8soFRU1PUo h96EV pPowI7AJK mX1l pDQVCrcJnS4S3VGy N
Salonlarda Bitki Kullanımı

En güzel salon çiçekleri ve kullanımı, evlerimizi renklendiren doğal ve konforlu bir hale getiren kolay bir dokunuştur. Odanızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz salon çiçeğiniz illa ki canlı olmak zorunda değil. Bazı insanların yapay çiçek fobisi vardır. Günümüzde yapılan yapay çiçekler ise o kadar gerçekçi ve o kadar güzel ki gerçeğinden ayırt etmek neredeyse imkansız.

O yüzden de isterseniz salonunuzun istediğiniz köşesinde yapay çiçek kullanabilirsiniz. Eğer çok evde bulunmuyorsanız, sık sık iş için ya da çeşitli sebeplerle ev dışında kalıyorsanız canlı çiçekleri idare etmek çok zor olabilir. Canlı çiçekler ekstra bakım gerektirir bunun için de zaman ayırmak gerekir. Bu tarz durumlarda yapay çiçekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. En güzel salon çiçekleri canlı olanlar değildir sonuçta, yapay çiçeklerin içinde de çok güzel olanları vardır.

ZGGWFKF6Qdf3Z7zCs24v6 iHS11zQpfV1AVpJwYFiV9BCoiR8HHiK0rvm9hAWNfzpQP6G2z OHz S8Ozzp hISY0y9zsTHqTc7OEpRepBYOxOEYBzcrMDliGB
Salonlarda Bitki Kullanımı

Salonunuzun büyüklüğüne, pencere sayısına ve boyutlarına göre çiçeğinizin türüne karar verebilirsiniz. Eğer büyük bir salonunuz varsa bu en büyük odusu hatta ağaç gibi görünen değişik salon bitkilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca çok büyük saksılarda çok büyük salon çiçekleri de bulmak mümkün. Önemli olan sizin öncelikle ne tarz, hangi büyüklükte bir çiçek istediğinize karar vermeniz. Buna karar verdikten sonra yerine ve rengine karar verebilirsiniz.

aQarNCt1 Wbw0VbU0UtOwgim4riJdjtHnaBr8XVr3AwHsct1S7j8Gu2zV40E lSsEMEYxH2pug WEOP0 qlYfKsj465Ipa0nWyV44
Salonlarda Bitki Kullanımı
İçerik
Modern Cam Duşakabinler

Modern Cam Duşakabinler , banyo dekorasyonlarında popülerliğini korumaktadır. Evlerde banyoların dizaynlarının da küçük olması sebebiyle1

2 dk. 18 Okundu
İçerik
Evinize Giren Işık : Retro Tasarımı

Evinize Giren Işık : Retro Tasarımı , kokularını özlediğiniz tadları hatırlıyor musunuz? Hani bir yerden1

3 dk. 102 Okundu
İçerik
Mutfak Duvar Saatleri

Mutfak Duvar Saatleri , mutfağınızda önemli dekorasyon ürünleridir. Moda dünyasının değişen trendleri ve popülerliği sayesinde1

2 dk. 80 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.