KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Salon Salomanje Dekorasyonları

Salon Salomanje Dekorasyonları , Modern zaman evlerine geçmeden önce daha büyük evlerde oturma imkanı vardı. Özellikle fiyatların artması ve yeni düzene geçilesinden dolayı evler olabileceğinden daha çok küçülmeye gitti. Aile yapısı ve tek yaşamında etkisiyle artık küçük evler daha kullanışlı görünmektedir.

Küçüklüğü ile az eşya kapasitesine ulaşan evler, birçok kişi tarafından birinci tercih edilen evler haline geldi.  Bu tür durumlar yaşanında tabi evlerde salon salomanje dekorasyon örnekleri adeta unutulmaya yüz tuttu. 

Salon salomanje nedir?

o1JmAIoVuRPkHNglYQN7UDDgP0uKh4E7ERiYLPO02aPpbY7L7nsCH oFP87vHOUsc2cXiqFtWBVQpjU 96kdOarDrMpRIv ogq3 YA LwA4AYA21 OS8BgHj8SVm5BtVoFfeiEOV
Salon Salomanje Dekorasyonları

Müstakil ev sisteminden daire konutlara geçince dilimizde bulunmayan bazı kelimeleri direk yabancı dillerden aldık. Salon salomanje demek, aslında yemek odası ile salonun bir arada bulunduğu dekorasyon türlerindedir. Büyük bir salonun çeşitli oda bölücü ya da ayırıcı paneller ile ayrılarak, bu büyük odadan küçük bir oda yapılması sonucu oluşan küçük odaya verilen isimdir. Genelde l şeklindeki salonları daha kullanışlı hale getirmek için kullanılan bu sistem büyük evlerde uygulanan bir yöntemdir.

Bağımlı salon dekorasyonu nedir?

iwB5Ne7Nag zdzxX6un6IzagwbnBxeAU M4cuLWWdaPx6W1BBbO99D14ZdRJ2IAaScgKZMLAlbxyfEN cVbhBG8ANk2fslQHUhc9rzQeVwYfK6HFXUoAkCiH9BEJr027DQnn2VtG
Salon Salomanje Dekorasyonları

Salon salomanje kavramı isim olarak fransızca’dan dilimize geçtiği için söylemesi de hatırlaması da zor bir kelimedir. Biz bunu dilimize bağımlı salon dekorasyonu veya iç salon dekorasyonu olarak geçirdik. Salon iç dekorasyon örnekleri genelde bu tarz bölünmüş salonların dekorasyonunu da gösterir.

Bağımlı salonlarda dekorasyonu küçük salona ve büyük salona göre yapabilirsiniz. Büyük salonu kullanışlı ve pratik olması içi l koltuklarla ve çeşitli mobilyalar ile dekore edebilirsiniz. Ortamı küçük gösterecek detaylardan kaçınmakta fayda var. Küçük alanda ise kitaplık gibi mobilyalar ile duvarları kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu iki kısmı da dekore ederken isterseniz Muhteşem salon için dekorasyon ipuçları yazımızdan ilham alabilirsiniz.

IMG 6754
Salon Salomanje Dekorasyonları

Salon salomanje kapıları

Bu salonlarda iki tarafı da daha kullanışlı hale getirmek için üzerinde raflar bulunan kapı tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Eskiden sade, iki kanatlı, hem içeri hem dışarı açılabilen kapılar popülerdi. Ancak şimdilerde daha yeni nesil, kullanışlı tasarımlar popüler. Ikea oda bölme materyallerini de çeşitli şekillerde kapı gibi kullanabilirsiniz. Küçük ev dekorasyonu konusundaki fikirlerinizin hepsini bu odalarda uygulamak doğru olur.

İçerik
Banyo Aksesuar Modelleri

Banyo Aksesuar Modelleri , değişiklikliğin en etkili çözümleri arasında yer alır. Banyonuza aksesuar seçmeden önce1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Yeşil Banyo Dekorasyonları

Yeşil Banyo Dekorasyonları , alışılmış kalıpların dışına çıkarak yeni ve modern tasarımlardır. Çoğu banyo dekorasyonları1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları

Banyolarda Ayaklı Havluluk Dekorasyonları, alan kazanmak isteyenlerin tercih ettiği dekorasyon ürünleridir. Az yer kaplayan ve1

2 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.