KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobile Turkcell Gaming Paket

PUBG Mobile Turkcell Gaming Paket , Turkcell oyun paketi anlaşmalı olduğu oyun şirketlerinin Turkcell tarafından bildirilen oyunları için geçerli 3 GB internet avantajı içermektedir. Pakete sahip olan kişiler seçili oyunları oynarken belli miktarda internet hakkı elde ediyorlar. Paketlerden hem bireysel hem de kurumsal aboneler yararlanabilmektedir. Aynı zamanda faturalı ve faturasız hatlara da Turkcell gerekli avantajları sağlamıştır. Pubg mobile turkcell paketi sayesinde her kullanıcı son derece yüksek bir oyun deneyimi elde edebiliyor. 

Ancak bu Turkcell gaming paketlerden yararlanabilmek için oyuncuların bilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Paketler dâhilinde sizlere verilen ve kullanılmamış olan tüm avantajlarınız bir sonraki aya devredilmiyor. Yani sizlere verilen sürede bu internet haklarınızı kullanmanız gereklidir. Paketlerin içeriğinde sizlere sunulan tüm avantajlar yalnızca belirtilen alanlarda kullanılabilmektedir.

Turkcell Gaming Paketi Nedir?

Pubg Turkcell oyun paketi tüm oyun severlerin daha uzun süre oyunda kalabilmelerine olanak tanımaktadır. Bu paketler Turkcell tarafından seçilmiş olan oyunlar için belli miktarda internet içermektedir. Oyunlar içerisinde ise PUBG, Free Fire ve daha birçok oyun bulunmaktadır. Bu oyunlara katılabilmek internet kullanımı gerektirdiğinden Turkcell oyunculara eğlencenin tadını çıkarabilmeleri için internet avantajları sunmaktadır. Paketlerde 3 GB internet hakkı vardır ve bu hak yalnızca Turkcell tarafından seçilen oyunlarda kullanılabilmektedir.

Tüm bu online oyunların oynanabilmesi için hızlı çeken bir internet sahibi olunması gereklidir. Turkcell de üyelerine koruma amaçlı olarak 100 MB hediye internet avantajı da sunmaktadır. Eğer aboneler paketlerde ki üyeliklerini iptal etmezlerse belli bir ücret karşılığında her ay paketler yenilenecektir.

Eğer bu oyun paketiniz yenilenmeden önce biterse ve mevcut bir internet paketiniz varsa belirtilen tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. pubg paketi turkcell mobil oyun severlere geniş haklar ve avantajlar sağlayan bir oyun paketidir. Oyun deneyimini en iyi kalitede yaşamayı dileyen tüm oyun severler Turkcell gaming paketlerine üyelik gerçekleştirebilmektedirler.

Turkcell PUBG Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

Turkcell oyun paketleri yalnızca ülke içerisinde geçerli olduğundan yurt dışında kullanım hakkı yoktur. Bununla birlikte paketlere gerekli kayıt yapıldıktan sonra üyelere gönderilen bir bildirimin hemen ardından oyun için internet haklarını kullanmaya başlayabilirler. Bu paketlerde verilen haklar yalnızca kişilere özel haklardır ve devredilmesi ise mümkün değildir.

Turkcell gaming pubg mobile promosyon kodunu alabilmek için ise birkaç işlem yapmanız yeterli olmaktadır. Bu promosyon kodunu alabilmek için kampanya kapsamında bulunan PUBG için belirtilen hediye kodunu biliyor olmanız yeterli olmaktadır. “HEDİYE OYNA boşluk PROMOSYON KODU” yazarak 2200 numarasına SMS göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu SMS gönderiminden sonra ise kaydınız alınarak sizlere kampanyalarda belirtilen internet hakları gönderilir.

PUBG oyuncuları için önemli konulardan birisi de bu oyunun ne kadar internet harcadığıdır. Oyunda eğer kendi telefon hattınızın internetini kullanacaksanız 1 saatlik bir oyun süresi için 20 ve 30 MB arasında internet harcamanız gereklidir. Ancak bu miktar oyunda ki ek hareketlerinizi neticesinde artış gösterebilmektedir. Örneğin eğer oyun içerisinde mikrofon açmak zorunda kalırsanız harcanan internet biraz daha fazla olacaktır. Oyun bir dakikalık sürede 0,5 MB harcarken 24 saatte harcadığı internet miktarı 600 MB’yi bulabilmektedir. Bu nedenle Turkcell hat kullanıcıları açısından oyun paketleri son derece avantajlıdır.

İçerik
LOL Wild Rift AFK Banı Nasıl Kaldırılır?

LOL Wild Rift, mobil cihazlardan oyun oynamayı seven kişilerin fazlasıyla ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer1

2 dk. 7386 Okundu
İçerik
Valorant Oyun Modları

Free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu olan Valorant, Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanmıştır.1

4 dk. 16030 Okundu
İçerik
RTS Nedir? RTS Oyunları Nelerdir?

Oyun severler RTS’nin ne demek olduğunu bilseler bile oyun oynamaya yeni başlamış olan kişiler bu1

4 dk. 42 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.