KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Taktikleri

Valorant Taktikleri oyunumuzu kolaylaştıran bazen basit bazen de fazlasıyla zeka gerektiren yöntemlerdir. İşte bu taktiklerden bazılarını sizin için derledik;

AİM TRAİNİNG

Öncelikle iyi bir oyun deneyimi için ve rakipleri kolayca vurabilmek için bir aim training yapılması gerekir.Eğer çabucak bir şekilde aimi geliştirmek istiyorsanız bileğinizi ve kolunuzu zorlamanız gerekebilir. Eğer bir ağrım olmasın yavaş yavaş olsada kendimi geliştirebilirim diyorsanız her iki seçenekte de bir aim training programı sizin için hazırladık.

valorant taktikleri 1
  • Öncelikle zoru seven oyuncularımızla başlayalım;

-İlk olarak başlamadan önce bilek hareketleri ve kol hareketleriyle ısınalım ki sakatlık yaşanmasın. -Sonrasında ise oyundaki alt sekmedeki poligona giriniz. -Atış çalışmasına giriniz ve alıştırmaya girip öncelikle alıştırma robotların kafasına aimi yerleştirip hareket ediniz ve her hareket edişinizde aimi kafanın üstünde tutmaya özen gösteriniz. -Sakatlanma olmaması için ihtiyaca göre 2 veya 3 dakika dinlendiriniz ama elinizin ve bileğiniz soğumamasına özen gösteriniz. -10dk bu alıştırmayı yaptıktan sonra F3 yapıp robotları zor moda alınız. -Daha sonrasında başlatınız. Öncelikle robotlara fazla vurmaya bilirsiniz ama 5 defa yaptıktan sonra yavaş yavaş alışacaksınız. -En son olarak spike hücum veya ölüm kalım savaşı yaparak bunu pekiştirebilirsiniz.

Şimdi de Kolaydan Almak İsteyen Oyuncularımıza Başlayalım;

-İlk olarak başlamadan önce bilek hareketleri ve kol hareketleriyle ısınalım. -Sonrasında oyundaki alt sekmede yer alan poligona giriniz. -Alıştırma çalışmasına girdikten sonra F3 yaparak robotları kolay moda alınız ve her kafaya vuruşunuzda kafaya tek atmak için vandal alınız. -Öncelikle kolay modda hiç robotları atlamadan kafadan vurduktan sonra eğer kol veya bilek ağrınız varsa ihtiyaca göre 2 veya 3 dakika dileniniz. -Daha sonra robotların zorluğunu orta moda alınız ve tekrardan hiç bir robotu atlamadan bütün hedefleri vurduğunuzda dinleniniz. -Aynı şeyi zor modda yaptıktan sonra biraz ara verip ölüm kalım savaşı atınız.

SİLAH SEÇİMLERİ

Silah seçimi aim training kadar önemlidir. İyi bir aim training sonrası iyi bir silah gerekir. Örneğin vandal ve phantom çok seçilir ya da aimi yetersiz olanlar aresle veya odinle sinirinizi bozabilirler. Bunun olmaması için kafaya tek atmanız gerekir. İşte bu yüzden rakip ne kadar uzakta olursa olsun kafaya tek atmak için vandal en iyi seçimdir. En büyük istisna bazen mermiler duvarlardan geçiyor ve hasarı azaltıyor veya hiç hasar vermiyor. İşte bu yüzden nişan alınırken acele edilmemesi gerekilir. Phantom yakındaki rakipleri vandalın aksine kolayca vurabilmenizi sağlar. Aynı zamanda phantom eğer aiminize fazla güvenmiyorsanız ya da nişan alıp vururken yumuşak bir geçiş istiyorsanız en ideal silahlardan biridir.

valorant
  • Vandal ve Phantomdan bahsettik diğer iyi silahlarada kısa bir özet geçelim;

Eco eldeyseniz ghost veya sheriff en iyi silahlardandır. Spectre de hızlı vuruşlar konusunda iyidir ama uzaktaki bir rakibe sıkarken mermiler bazen fazla saçılabilir. Eğer pusmayı seven bir oyuncuysanız o halde Judge shorty ve bucky iyi silahlardır. Bulldog atış saçılması azdır ama mermileri yavaş gider. Guardian da tek tek atış yaptığı için kullanımı zordur. Ares ve odin atış saçılması en fazla olan silahlardandır sadece taramalar için kullanılır ve rakiplerin sinirini bozabilir. Stinger ve frenzy çabuk bittiği için maçın ortasında sıkıntı yaratabilir. Marshall kafadan vurulmadığı sürece ilk iki tur sonrası sıkıntı yapabilir. Operator ise oldukça pahalıdır op ile oynanmadan önce mutlaka alıştırma yapılmalıdır eğer eli kazanmak net değilse eli kaybettikten sonra ekonomik açıdan sıkıntı yaratabilir.

İçerik
Boyama Oyunu

Boyama oyunu , genelde özellikle gelişim çağındaki çocuklar için oldukça gereklidir. Çünkü onların hem gelişimsel1

3 dk. 72 Okundu
İçerik
PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar [UC]

PUBG Mobile Ücretsiz Hesaplar, günümüzde birçok kişi tarafından internet ortamında fazlasıyla aratılıyor. İlgili oyunda hesap1

2 dk. 761 Okundu
İçerik
Battle Eye Bozuk Bellek Hatası Nasıl Çözülür?

Battle Eye, çok oyunculu oyunlarda hile kullanımını önlemek için kullanılan Anti – Chat yazılımıdır. Bu1

3 dk. 9453 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.