KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobile Lite İndir

PUBG Mobile Lite İndir , Online mobil oyunlar listesinde zirvenin sahibi olan PUBG hem bilgisayar üzerinden hem de mobil cihazlar tarafından oynanabilir. Mobil uygulamalar ve daha düşük kapasiteli cihazlar için oluşturulan Lite modeli, PUBG Mobile Lite indir uzantısı ile kolay bir şekilde indirilip kurulabilir. Oyuncuların yoğun ilgi gösterdikleri PUB Mobile Lite APK seçenekleri tamamen ücretsizdir ve hızlı bir süre içerisinde kurulum işlemi tamamlanır.

PUBG Mobile Lite

Dünya genelinde ilk çıktığı günden itibaren oyun dünyasında büyük bir yankı uyandıran PUBG, uzun süredir en fazla oynanan oyunlar listesinde zirvede yer almaya devam ediyor. Battle Royale tarafından yapılan açıklamalarda PUBG oyununun güncel olarak 1 milyardan daha fazla oyuncuya sahip olduğu belirtiliyor. Sürekli yapılan güncellemeler ile desteklenen ve geliştirilen oyun, her geçen gün yeni kullanıcıya ulaşmaya devam ediyor.

Oyuncuların her koşulda en rahat oyun konforuna sahip olması ve her cihaz üzerinden kolay bir şekilde PUBG oyununa ulaşmasını sağlayan PUBG Mobile Lite, düşük kapasiteli cihazlar üzerinden oyuna erişim fırsatını sunuyor. Normal PUBG oyunu için gerekli sistem gereksinimine sahip olmayan kullanıcılar daha düşük PUBG Mobile Lite seçenekleri ile her cihaz üzerinden kolay bir şekilde PUBG oyununa erişim sağlayabiliyor. Sunulan yeniliklerin Lite içerisinde de aynı düzeyde sunulması nedeni ile kullanıcılar oyun esnasında geri kalmadan diğer platformlar ile aynı seviyede oynama zevkine sahip oluyor.

PUBG Mobile Lite APK

Standart PUBG oyun versiyonları birçok telefon için oldukça yüksek kapasite gerektirir. Sahip oldukları cihazlar üzerinden daha stabil bir PUBG deneyimi yaşamak isteyen oyuncular PUBG Mobile Lite APK ile hem tablet üzerinden hem de diğer cihazlardan bu oyuna erişim sağlayabilir. Oyuncular AppStore ve PlayStore gibi uygulama indirme programlarının yanı sıra PUBG Lite indir PC uzantısının bulunduğu diğer adreslerden PUBG Mobile Lite indir ve yükle seçeneklerine sahip olabilir.

PUBG Mobile Lite İndir PC ile Farkı Nedir?

 • PUBG Mobile Lite, normal PUBG uygulamasından birkaç özelliği ile ayrılır. Birçok oyuncunun merak ettiği bu farklar;
 • PUBG Mobile Lite, orijinal PUBG ile aynı yapıda olup, sadece daha bütçeye dost cihazlarda açılabilir olması nedeni ile özel olarak tasarlanmıştır.
 • Orijinal PUBG ile kıyaslandığında PUBG Mobile Lite, aynı anda 40 online oyuncu ile oynanma kapasitesine sahiptir.
 • Harita boyutları PUBG Mobile Lite içerisinde daha küçüktür.
 • PUBG Mobile Lite toplamda 1 GB Ram ile çalışabilir ve sadece 250 MB yer kaplamaktadır.
PUBG Mobile Lite Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile Lite oyununu cihazlarına indirmek isteyen oyuncular için izlenmesi gereken adımlar;

 • PUBG Mobile Lite indir PC bağlantıları üzerinden uygulama mobil cihazlara ya da PC’ye indirilir.
 • Uygulama arşiv destek uygulamaları ile indirilen dosya içerisinden çıkartılır.
 • Çıkartılan dosya içerisinde bulunan APK dosyası cihaza kurulur.
 • Ardından indirilen doyalar içerisinde yer alan DATA>com.tencent.iglite dosyası kopyalanır.
 • Kopyalanan klasör Android>obb konumuna gelinerek buraya yapıştırılır.

Bu adımların uygulanmasının ardından oyun artık oynanmak için hazır olur. PUBG Mobile Lite indir linkleri üzerinden gerekil adımları uygulayarak oyunu diledikleri cihazlar üzerinden online olarak ücretsiz koşullarda oynayabilir.

Pubg Mobile Lite Oynanışı
PUBG Oyunu Nasıl Oynanır?

PUBG, kapalı bir ortamda çok oyunculu olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Bu alanda oyuncular aynı anda oyuna başlar ve rol karakteri en son hayatta kalan oyuncu veya grubu oyunu kazanır. Oyun çok oyunculu olduğu için farklı zorluk seviyelerine sahiptir. Oyuncular oyun içerisinde bulunan ekipmanları toplayarak kolayca bunları kullanabilir. Oyunda hayatta kalmak için gerekli her koşul oyunculara sunulmuştur. Oyunular teçhizatları ile düşmanlarını öldürerek hayatta kalma savaşı verir.

İçerik
Wild Rift Seraphine Build Rehberi

Seraphine, Wild Rift oyununda oyuncular tarafından orta koridorda en fazla tercih edilen karakterlerden biridir. Bu1

1 dk. 7044 Okundu
İçerik
Steam’de Aile Paylaşımı Nasıl Aktif Edilir?

Steam'de aile paylaşımı özelliğini tüm kullanıcıları için herhangi bir ekstra ücret talep etmeden sunmaktadır. Bu1

3 dk. 18 Okundu
İçerik
Scrabble Nasıl Oynanır?

Scrabble Nasıl Oynanır? Oyunların içinde ‘kelime oyunlarının atası’ lakabına sahip olan Scrabble, dünya genelinde milyonlarca1

3 dk. 14 Okundu


Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.