KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Modern Salon Renkleri Nelerdir?

Modern Salon Renkleri Nelerdir? sorusunu evlerini değiştirecek herkes en azından bir kere sormuştur. Binaları ve evleri farklı gösteren şey yapıları değil tasarımlarıdır.Eski mahallelerde olduğu gibi. 

Eski bir mahalle düşünün birbirinin aynısı bir çok ev yan yana. Eski evleri yenilediklerinde sadece boyalarını değiştirmeleri bile mahalleye bambaşka bir hava katar, her şeyi bir anda değiştirir. Aynı durum evlerimizde de geçerlidir. Sadece odanın boya rengini değiştirmek bile evi bir anda başka bir ev gibi yapar. Evimizin vitrini salonlarımızı dekore ederken boya konusunda takılıp kalmamızın sebebi de budur.

Peki, o zaman en modern salon boya renkleri nelerdir? Modern Salon Renklerinde Hangi boya renkleri bu yılın trendlerini yansıtır, hangileri daha kullanışlıdır? Ayrıca hangi salon boyaları baz olarak daha uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Bu yazımızdan sonra, hem salonunuzda hangi renk tonlarını isteyeceğinize hem de ne tarz bir boya alacağınıza karar vermiş olacaksınız.

rFj5OSEucdZjxhWA5SX6D6O9NZ93Cv pcAugHhD zjJWxi0r8DCK5rHKU2yDqmitdoCUGxIGn6ceqvKN5qKJVVjxQvARZn
Modern Salon Renkleri Nelerdir?

Renklerin Yapısı

Fildişi, krem tonları, beyazın kireç gibi mat tonları, mint yeşili ya da buz beyazı dediğimiz mavi ile yeşil arasındaki garip renk tonu, bunların hepsi artık demode renklerden bir tanesi haline geldi. Tabi siz retro bir ev dekorasyonu yapıyorsanız tabiki bunlardan herhangi birini salon boya rengi olarak belirleyebilirsiniz. Ancak modern bir ev dekorasyonu için bunlar uzak durmanız gereken renkler. Peki bunların yerini kimler aldı?

Gri, mavi tonları, lacivert, hardal sarısı, küllü beyaz dediğimiz değişik beyaz tonları, canlı yeşil tonları, lila renginin ağır tonları ile leylak tarzı renk tonları. Eskiden burun kıvırdığımız, ne mesafeli renkler dediğimiz renk tonları artık evlerimizin birer parçası haline geldi. En modern salon boya renkleri nelerdir sorusunun tek bir cevap hakkı olsaydı gri derdik.

Gri renk, her tonu ile son zamanların en dikkat çeken duvar boyası renklerinden. Bu duvar boyası rengini çeşitli renklerdeki koltuklar ile kombinlemek de aslında göründüğünden çok daha kolay. Galerimizdeki örneklerimizi incelerken çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

0zam2mXBBocoz5QdPyQO2oWF0f79gPBB3Sds8d0 vmV8sYh7NfFWsUk3rajaWqXzZBwkI9VNdZxt5GL2nr68fGiSob3H5eaqRo VBwyrD8zM6GDVN0H028lVfQCk4U1uleVIir9
Modern Salon Renkleri Nelerdir?

En modern salon boya renkleri nelerdir sorusunun bir diğer yanıtı da aslında mat renkler olabilir. Parlak duvar renkleri, modern salonlarda kendine hiç yer bulamayan tonlardan bir tanesi.

E368QsEWFA6s3uD2NyrNWzOi5jUby8BDra1anE98KXeRmF jIlTNUf9dC8E9XlHhMACaEG3nEGDGCaf7NUNMM93zMkFmGn5e0GdgCwK8aT14uDJPmXKYAGbwQ5QJpu0A Fe0kL7Y
Modern Salon Renkleri Nelerdir?
İçerik
Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri , banyo dekorasyonlarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Banyolar genellikle küçük olduğu için1

2 dk. 79 Okundu
İçerik
Ev Dekorasyon Siteleri

Ev Dekorasyon Siteleri, yaşanılan pandemik dönem ile birlikte insanlar evlerine kapanmak zorunda kaldı. Özellikle yoğun1

2 dk. 37 Okundu
İçerik
Banyo Dekorasyonunda Renk Çemberi

Banyo Dekorasyonunda Renk Çemberi , genel havayı değiştiren en önemli etkendir. Genellikle evin genel dekorasyonu1

2 dk. 29 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.