KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Minimal Yemek Odası Dekorasyonu , evinizin en çok kullanılan alanlarındandır. Hem aileniz ile sosyalleşme yeri hem de misafirlerinizle oturma alanlarıdır. Yeni yapılan tüm ev dekorasyonlarında uyumlu, şık ve orjinal dekorlar ön plandadır. Tarzınızı en yalın bir şekilde belirlemelisiniz.

Minimal Yemek Odasi Dekorasyonu5
Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Minimalizm , modern sanat kökeni 1960’lara kadar gitmektedir. Sadelik ve nesnellikle bilinir. Büyük abartılara  ve tasarımlara tepki olarak çıkan akım sanata yönelik ortaya çıkmıştır.  Sanat akımı olduğu için de kendine özgü bir felsefesi vardır. 

Evlerinde minimal dekorasyon tercih edenler bir nevi bu akımın felsefesini de kabul etmeleri gerekmektedir. Tarzımızın bir kısmını hayatımıza yansıtamasakta belli şeyleri görmekte kaçınılmazdır. Aslında yapmanız gereken hayatınızdaki maddi ve manevi unsurları, ihtiyaçlarınıza göre sıralayıp en aza indirgeyerek , daha fazla odaklanabilirlik , hareket serbestliği ,yaşam konforu ve kalitesi kazandırmaktır. Önemli olan çok şeye sahip olmak değildir. Önemli olan az şeye ihtiyaç duymaktır.

Minimal Yemek Odasi Dekorasyonu3
Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Az Aslında Çoktur

Minimal tarzınızı tüm odalarınızda kullanmakta mümkün. Evinizin sadece bir odasını bu tarz yapıp diğerlerini daha farklı da yapabilirsiniz. Yemek odasını iki şekilde dekore edebiliriz. Salonun bir parçası olarak açık yemek salonlarında ve ayrı odanız var ise tamamen kendine has dekore edebileceğiniz şeklindedir. Salonun bir parçası olarak düzenleniyorsa koltuk takımları ile uyumlu renkte ve daha sade şekilde dekore etmelisiniz. İki tarafında birbirini dengelemesi gerekiyor. Bütün detayları düşünebilirsiniz. Eğer ayrı bir oda şeklinde yemek odanızı düzenleyeceksiniz seçimlerinizde daha rahat olabilirsiniz. Tamamen kendine has ve kendi içinde denge kuracağı için işiniz daha kolay olabilir. Hatta kendine has vitrin yada büfesi olan özel tasarımları da içinde barındırabilir. 

Minimal Yemek Odasi Dekorasyonu1
Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Renk Tercihi

Eşyalarınızı ihtiyacınızın dahilinde kullanacağınız için renk seçimlerinden emin olmalısınız. İç açıcı renkler kullanmanız faydalı olacaktır. Aksesuar seçimlerinizde birden fazla çeşit almak yerine iddialı tek parçayla da şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

Minimal Yemek Odasi Dekorasyonu4
Minimal Yemek Odası Dekorasyonu

Minimal yemek odası dekorasyonunu düşünüyorsanız evinizin diğer bölümlerinde de bunu uygulamanızı tavsiye ederiz. Az aslında çoktur felsefeli minimalizm, evinize daha rahat ve ferah hava katacaktır. Tercihlerinizi pastel renkler ve ihtiyacınız olduğu eşyalara veya mobilyalara yönelirseniz minimal yemek odası dekorunuz tamamlanmış olacaktır.

İçerik
Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar, ile misafirlerinizi kıskandıracak fikirlere hazır mısınız? Bir kaç değişikliklerle banyonuzun son1

2 dk. 15 Okundu
İçerik
Pembe Yemek Odası Dekorasyonu

Pembe Yemek Odası Dekorasyonu ,2014 yılının dekorasyon trendleri arasında baş sıradaydı. Çoğunluğu canlı ve parlak1

2 dk. 49 Okundu
İçerik
Teras Dekorasyonu

Teras Dekorasyonu, evinizin kocaman bir terası var ve tam manasıyla bir dekora mı ihtiyacı var?1

2 dk. 22 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.