KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kore Filmler En İyi Kore Dizileri

Kore filmleri ve dizileri gerek konuları gerekse kadroları ile herkesin merak ve beğeni ile izlediği yapımlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Her geçen gün hayran kitlesini arttırarak yeni yapımlarla izleyicilerin karşısına çıkan Kore film ve dizileri dünyanın farklı ülkelerindeki yeni yapımlara ilham kaynağı oluyor. Sizler de Kore dizileri izlemekten hoşlanıyorsanız en çok izlenen diziler arasından Kore filmleri Türkçe dublaj seçeneği de bulunan yapımları izleyebilirsiniz. Beğeni ile izleyeceğiniz Kore dizi ve filmleri şunlardır;

 • The World Of The Married 

Çok mutlu evliliği olan bir kadının eşi ve eşinin en yakın arkadaşları tarafından ihanete uğramasının ardından herkesten intikam alması hikâyesini anlatıyor. Dizinin ünü o kadar yayıldı ki, birçok ülkede uyarlanarak tekrar tekrar çekildi.

 • Itaewon Class

Kore filmleri Netflix yayınlarından en çok izlenenler arasında bulunan dizi, adaletsiz bir yerde kendi adaletlerini sağlamak isteyen gençlerin bir işyeri açma serüveni anlatılıyor. İlgiyle izlenen dizi sürükleyiciliği ile ilgileri üzerine toplamayı başaran kaliteli dizilerden biri.

 • Hospital Playlist

Hastane dizilerini sevenler için ideal olan bu dizide aynı fakülteden mezun olan arkadaşların bir hastanede çalışırken başlarından geçenleri anlatıyor. Kore dizileri izle kategorisinde yer alan dizi Kore dizileri hayranlarını ekran başına topluyor. 

 • Crash Landing On You

İmkânsız gibi görünen bir aşk hikâyesi. Güney Kore ve Kuzey Koreli iki insanın zorunluluk neticesi bir araya gelmesini sonrasında birbirlerine âşık olmasını konu ediyor. Politik mesajlar da içeren dizi en çok izlenen yapımlar arasında.

 • It’s Okey To Not Be Okey

Psikolojik rahatsızlığı olan bir kadın ve aşka vakti olmayan hassas ruhlu bir adamın hikâyesi. Romantik komedi tarzındaki bu dizi en çok izlenen yapımlar arasında. 

 • Find Me And Your Memory

Hafızası çok güçlü bir haber spikeri ile anıları hafızasından silinmiş bir oyuncunun birbirleriyle kurdukları bağı anlatan dizi romantik dram kategorisinde.

 • Black Knight
 • Sevdiği kadını korumak için çabalayan bir yöneticinin geçmişi ile bağ kurabileceği bir seyahat acentesi ile tanışma hikâyesi. Samimi ve iyi hissettiren bir konusu var.
 • Love Alarm

Yakınlarında kendisinden hoşlandığını haber veren bir uygulamanın olduğu bir yerde kendi kişisel sorunlarıyla baş etmeye çalışan bir kızın hikâyesi. Dizi romantik ve duygusal hikâyelerden hoşlananlar için.

 • The King Eternal Monarch

İki paralel dünya arasında geçen bir konusu olan dizi oldukça yüksek izlenme oranına sahip. Kore dizileri 2021 yılında yayına giren dizi sürükleyiciliği ile puanları toplamaya aday görünen dizilerden biri. 

 • Nobody Knows

19 yıl önce öldürülen arkadaşının ölümüne alışamayan dedektif Cha cinayet davasını tekrar gündeme getirerek davayı açar. Arkadaşının ölümünün üzerindeki sis perdesinin aralanmasıyla döngü devam eder. Macera, suç ve sürükleyiciliği ile ekrana bağlayan dizilerden biri. 

 • Hyena

Kendisini üst sınıfa ait hisseden bir avukatın, o sınıfa girme ve güçlü olma çabası, ona sahip olduğu bütün etik ve ahlaki değerleri çiğnetecektir. Çevresini dahi üst sınıfa göre oluşturan avukatın hırs dolu macerası anlatılıyor. 

 • Mystic Pop-Up Bar

Dizide bir seyyar satıcının ölülerle olan ilişkisi ve yakınlığı fantastik gizem örgüsü içinde geçmekte. Seyyar satıcının müşterilerinin ölülerden ve sıra dışı diziye esrarengiz bir hava katıyor. Dizi de seyyar satıcının kendi iç hesaplaşmasının da anlatılması psikolojik gerilim sevenleri ekrana bağlıyor.

 • Hi Bye Mama!

Küçük çocukları olan bir annenin ölümü ve sonrasında 49 gün dünyada bir hayalet olarak yaşama şansı elde etmesi ile bu şansını çocukları ve eşinin yanında kalacak geçirmeye karar veren bir annenin hikâyesi.

 • Marriage Contract

Küçük kızına bakmakta zorlanan bir kadın ile hasta annesine bakmak zorunda olan varlıklı bir erkeğin yaptığı anlaşmalı evliliği konu ediyor.

En çok izlenen Kore Filmleri

 • Forgotten 

Hayran olduğu abisinin gözleri önünde kaçırıldıktan19 gün sonra geri dönmesi ve döndüğünde hiçbir şeyi hatırlamaması konu edilen yapım çok izlenen filmler arasında.

 • Along With The Gods: The Two Worlds

Kore sineması kuşağının en çok izlenen ve beğenilen filmlerinden biri. Devamı olan (Along with the Gods: The Last 49 Days) filmlerinin konusu Budist inancına göre ölüm sonrası 49 gün boyunca 7 mahkemede yaşam hesabının verilmesi.

 • Yaratık

Savaş gemilerinin bir nehre bıraktığı kimyasallar sonucu ortaya çıkan bir yaratık konu ediliyor.

 • Tune İn For Love

Bir fırında işe başlayan çocuk yetiştirme yurdundan yeni çıkan bir gencin yolunu tekrar fırın ve fırındakilerle kesişmesi.

İçerik
Yerli Korku Filmleri

Yıllar önce ilkel yöntemlerle yapılan yerli korku filmleri yerini artık gelişen teknoloji sayesinde daha gerçekçi1

4 dk. 8525 Okundu
İçerik
Avengers Serisi

Marvel evreni içerisinde yüzlerce karakter bulunmaktadır. Bu karakterler içerisinde kadın ve erkek karakterler olmak üzere1

4 dk. 12546 Okundu
İçerik
Komedi Film Önerileri Türk Komedi Filmleri

Komedi Film Önerileri Türk Komedi Filmleri  Mizah, film sektörünün vazgeçilmez konularının başında gelir. İnsanlar hayatın1

4 dk. 13451 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al