KATEGORİLER

Film İndirme Siteleri

Birçoğumuz çok beğendiğimiz filmleri indirip daha sonra tekrar izlemek isteriz. Netflix uygulaması çevrimdışı film izlemenize olanak tanıyan sitelerden biridir. İster filmleri, isterseniz dizilerisezonlar halinde indirebilirsiniz. Bu film veya dizileri daha sonra tekrar izleme olanağı bulursunuz. Netflix dışında film indirme siteleri ücretsiz olarak bulabilirsiniz. İnternette birçok ücretsiz film indirebileceğimiz siteler mevcuttur.

Netflix’ ten Nasıl Film İndirilir?

Film indirme siteleri Türkçe veya yabancı, Türkçe dublaj, alt yazılı herhangi bir siteden indirebilirsiniz. Hatta dizinin tamamını da indirebilirsiniz. Bu konuda Netflix’e abonelerine sunduğu imkân çok kısa sürede ve çok çeşitli film indirme şansına sahip olmanızdır. Dilerseniz mobil telefonlarınıza dilerseniz sabit bilgisayarlarınıza film ve dizileri Netflix üzerinden indirebilirsiniz

Dizi veya Filmi Nasıl İndirirsiniz?

İnternette birçok film veya dizi izleyebileceğiniz siteler vardır. Ancak film indirmek için öncelikle içeriğin indirilebilir olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Sitede indirme simgesi varsa indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda hangi filmi indirmek istiyorsanız arama çubuğuna filmi aratın ve site içeriğinde mevcutta indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Mobil Telefon ve IPad Cihazlara Nasıl Film ve Dizi İndirirsiniz

Günümüzde kullanılan mobil cihazlar son derece gelişmiş teknolojik ve dijital cihazlardır. Özellikle IOS ve Android sürümüne sahip akıllı telefon ve tabletlerden dilediğiniz filmi indirme şansına sahipsiniz. Windows 10 işletim sistemi kullanan diğer dizüstü veya sabit bilgisayarlardan da film izleme siteleri PC için indirebilirsiniz. 

Hangi dizi veya filmi indirmek istiyorsanız öncelikle onun indirme işlemi yapacağınız sitede olup olmadığına bakmanız gerekir. Filmi veya diziyi bulduktan sonra indirilebilir olup olmadığını da kontrol etmelisiniz. Bazı içerikler indirilme seçeneğine sahip değildir. Netflix’ten film indirmek istediğinizde yapmanız gereken mobil cihazlarınıza Netflix uygulamasını yüklemek ve daha sonra açarak indirilenler butonuna tıklamaktır.

 Diğer Windows 10 işletim sistemi kullanan cihazlarda ise dizi indirmek için Netflix uygulamasını açmak ve aynı şekilde indirilenler öğesine dokunmanız gerekir. Bunun için istediğiniz dizi veya filmi seçin indirme simgesine dokunun işleminizi başlatın. Film veya dizi indirmek istediğinizde Wİ-Fİ üzerinden indirmenizi öneririz. Bu durum internetten tasarruf etmenizi sağlar.

Film İndirebileceğiniz Siteler Hangileridir?

Film indirme siteleri mobil cihazlarınız için öncelikle güvenilir olması gerekir. Ancak bazı sitelerden indirilen filmler belli bir süre sonra suresi dolar ve bir süre sonra içerikler izlenemez. Bu konuda indirmeden önce bilgi sahibi olmanız gereklidir. Netflix uygulaması üzerinden film indirmek istediğinizde özellikle dizilerde bir sonraki bölümün otomatik olarak indirilmesine komut verebilirsiniz. 

Bunun için Netflix akıllı indirme bölümünü kullanmanızı öneririz. Akıllı indirme özelliği kullanılarak indirilen dizi veya filmler bir önceki bölümleri siler o bölümden sonraki bölümleri ise otomatik olarak yükler.

Güvenilir Film İndirme Siteleri

Film indirmek istediğinizde öncelikle yapmanız gereken film indirme siteleri güvenilir olup olmadığının kontrol edilmesidir. Bu konuda her ne kadar ücretsiz film indirme sitesi olduğu söylense de bu konuda tercihinizi ücretli üyelik oluşturarak yapmanızı öneririz. Bu koşullarda çok daha güvenilir film indirme gerçekleştirirsiniz. 

Yasal ve güvenilir olması filmi indireceğiniz cihazınızın da korunmasını sağlar. Hızla virüs alabileceğiniz sitelere denk gelmeniz durumunda bu size artı bir külfet ve sorun yaratır. İnternette dilerseniz mobil cihazlarınıza dilerseniz tablet veya bilgisayarlarınıza güvenilir dizi indirebilirsiniz.

Güvenebileceğiniz film İndirme siteler şunlardır;

  • Klasik sinema online 

Sinema çevrimiçi Sitesi özellikle Western filmleri ve önceki yıllarda çekilmiş korku filmleri arşivine sahiptir. Bu sitede seçtiğiniz filmi indirebilir ayrıca indirdiğiniz filmlere altyazı ekleyebilirsiniz. Sitede 1.000’in üzerinde film bulunmaktadır.

  • İnternet Arşiv

İnternet arşiv sitesinde dilediğiniz kadar dizi film, eski televizyon programlarını bulabilirsiniz. Çok geniş bir arşive sahip olan internet arşiv üzerinden ister bilgisayarlarınıza isterseniz mobil cihazlarınıza film indirebilirsiniz.

  • Retrovizyon

Retrovizyon güvenle indirebileceğiniz sitelerden biridir. Retrovizyon sitesi eski klasik Amerikan filmleri sevenlerin arşivinde veya koleksiyonumda kalsın diyenler için kullanabilecekleri güvenilir sitelerden biridir.

İçerik
Netflix’te Geri Sayım! 2021 Takviminde Neler Var?

Netflix 2021 takvimi dizi ve film meraklılarının ilgisini çekecek dedik ve bizi hangi yapımlar bekliyor;1

3 dk. 12713 Okundu
İçerik
Muhtemelen Daha Önce Hiç Bilmediğiniz Havalı Ve Tuhaf Film Gerçekleri

Bazı filmler vardır ki filmi izlediğimiz çok keyif alırız. Fakat filmle alakalı eleştirmenlerin yaptığı yorumu1

4 dk. 15 Okundu
İçerik
Yerli Korku Filmleri

Yıllar önce ilkel yöntemlerle yapılan yerli korku filmleri yerini artık gelişen teknoloji sayesinde daha gerçekçi1

4 dk. 8458 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.