KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Netflixteki En İyi Aile Dostu Filmler

Tüm aile için uygun bir film grubu bulmak zor olabilir, ancak Netflix’ten size Star Wars’tan birkaç sağlam filme kadar önerilerimiz var. Bir film bulmak ve herkesle oturupve izlemek sandığınızdan daha zordur. Olabildiğince fazla şiddeti ve çıplaklığı ortadan kaldırdığınızda (yani, çocukları düşünün ), oldukça sınırlı bir seçim gibi hissettiren şeyle baş başa kalırsınız. Yine de düşündüğün kadar gergin değil. Uzaktan kumandayı bırak ve onuncu kez yeniden izlenmesinden uzaklaş Pocahontas (“Rüzgarın Renkleri” ne seslenin) çünkü masada seçim yapabileceğiniz daha çok şey var. Müzikal ister misin? Onları aldık. Düşünceli bir biyografi mi istiyorsunuz? Bunu da anladım. Netflix sizin istiridyenizdir. Sadece incileri nerede bulacağınızı bilmelisiniz.

1- 42

Jackie Robinson, sporda eşitlik suçlamasına öncülük eden ilk öncülerden biriydi. Gelen 42 Şube Rickey (Harrison Ford) onun beyzbol takımında ki kural ve işaretlerini kırar sonra, (Chadwick Boseman oynadığı) Jackie Robinson üzücü hikayesi hayat bulur.

42

42  

2- Karınca Adam ve Eşek Arısı

Bazı Marvel filmleri daha ciddi ve şiddet içeren temalar için girişimde bulunurken, Ant Man & The Wasp , kesinlikle en düşük riskle eğlence dolu olduğu için mükemmel eğlenceli olan süper kahraman filmlerinden biridir. Ayrıca Paul Rudd bir süper kahraman olarak sadece bir patlama.

Karınca Adam Ve Eşek Arısı

Karınca Adam ve Eşek Arısı 

3- Christopher Robin

Winnie the Pooh’un doğası gereği dokunaklı bir şey var, ancak bu özel hikayede hem yetişkinler hem de çocuklar için biraz hikaye var. Bir çömlek balı seven sarı ayının hikayesi bozulmadan kalır, ancak onu bu kadar seven çocuk bu süreçte biraz kendinden geçer.

Christopher Robin

Christopher Robin 

4- Coco

Evet, Coco gözyaşı dökücü ama Coco aynı zamanda Disney’in yıllar içinde gösterdiği en iyi filmlerden biri. Hikaye, Miguel’in müziği ve ailesinin tarihini keşfetme yolculuğunu anlatıyor. Elbette, Ölüler Diyarı’nda ona rehberlik eden arkadaşı Héctor’un yardımı olmadan bunu gerçekleştiremez.

Coco

Coco 

5- Dumplin

Dumplin ‘bir film olduğu kadar belgeselde, ama asıl mesele de bu, değil mi? Dumplin ‘(Danielle Macdonald’ın oynadığı) güzellik yarışması devresine, güzellik kraliçesi annesinin (Jennifer Aniston) sıkıntısına kadar katılıyor. Ama bir dublör olarak başlayan şey, güzellik, kabullenme ve aile hakkında çok daha derin bir sohbete dönüşüyor. Unutmadan tüm film müziği Dolly Parton’a ait.

Dumplin

Dumplin 

6- Evan Almighty

Bu kadar takip kalmış Bruce Almighty Steve Carell Tanrı’nın meshedilmiş biri olarak meşale alır nerede. Bu kez, büyük varlığın her şeye kadir güçlerini elde etmek yerine, Evan, şaşkın ailesi izlerken 21. yüzyıl Amerika’sında bir yay inşa etmekle görevlendirilen Noah’ın bir sonraki gelişi olarak seçildi.

Evan Almighty

Evan Almighty 

7- Good Will Hunting

İyi Niyet Avcılığı filminin en iyilerden biri olduğu inkar edilemez. Sen Robin Williams Matt Damon ve Ben Affleck sadece bir dahi seviyesi veli yaklaşık bir hikayede hepsine sahip olur MIT’de iş. Bu, ailedeki herkes için doğru gelen türden iyi hissettiren bir hikaye.

Good Will Hunting

Good Will Hunting 

8- Gremlinler

Gremlinler esasen çocuklar için bir korku, ki bu, yetişkinler için hoş bir nostaljik boşluğu doldururken gençleri koltuklarının kenarında tutacak bir film istiyorsanız mükemmel bir şey. 80’lerin garip komedi estetiğinde gelecek nesillere aktarılması gereken bir şey var. Her ihtimale karşı, çocuklara doldurulmuş hayvanlarını sulamamalarını veya gece yarısından sonra beslememelerini söylemeyi unutmayın.

Gremlinler

Gremlinler 

9- Saç Spreyi

Listedeki iki müzikalden ilki olan Hairspray , John Waters versiyonundan biraz daha aile dostu olmasa da orijinali güzel bir şekilde ele alıyor. Ayrışma dönemi Baltimore’da geçen, kabullenme ve eşitlik hakkında tüm eğlenceli müziğin içine giren içten bir mesaj var ve bonus: Amanda Bynes kesinlikle en iyisi.

Saç Spreyi

Saç Spreyi 

10- Yıldız Savaşları Bölüm VIII: Son Jedi

Bir marka olarak Star Wars , Disney bundan milyarlarca dolar kazanmaya devam ettiği sürece var olacak. Öyleyse, çocuklarınızı bununla bir an önce tanıştırsanız iyi olur. Neyse ki, Bölüm VIII, çocukların anlayıp keyif alabilecekleri karmaşık duyguları sunarken, aynı zamanda uzay savaşlarında gözlerini kamaştıran takdire şayan bir iş çıkarıyor.

Yıldız Savaşları Bölüm Viii Son Jedi

Yıldız Savaşları Bölüm VIII Son Jedi 

11- Aslan

Bu, The Edge of Seventeen gibi, muhtemelen biraz daha yaşlı bir seyirci için daha iyi. Ama Aslan Avustralya’da benimsenmesine kazara kimsesiz bir adamın inanılmaz yolculuğu gerçek bir hikayeye dayanmaktadır tüm yol o aile yeniden imkansızın peşinde gider. Kesinlikle bittiğinde aklınızdan çıkmayacak bir film.

Aslan

Aslan 

12- Sherlock Holmes

Robert Downey Jr ve Jude Law’dan Sherlock Holmes , sadece eğlenceli bir aksiyon-macera. Hala üçüncü bir filmle aldatılıyor olsak da (bu 2021 çıkış tarihine inanmıyorum!), Devam edin ve aileyi asırlık kurnaz dedektif hikayesinin yeniden anlatımıyla tanıştırın. Eminim sonunda üçüncü filme geçeceklerdir.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes 

13- Batı Yakası Hikayesi

Tüm zamanların en ikonik müzikallerinden biri ve ailenizin izleme keyfi için Netflix’te sizi bekliyor. Jetler ve Köpekbalıkları arasındaki rekabet maalesef her zamanki gibi zamanında geliyor, ancak müzik ve mesaj kendi başlarına zamansız. Ancak uyarılmalıdır: hafif ırksal gerilim yükseldikçe başlayan şey, belki de genç izleyiciler için en iyisi değildir.

Batı Yakası Hikayesi

Batı Yakası Hikayesi 

14- Zamanda Kırılma

Zamanda Kırılma, roman meslektaşının yaptığı eleştirel beğeni toplamadı, ancak bu kötü bir film olduğu anlamına gelmez. Ava DuVernay’ın filmi görsel olarak çarpıcı ve teknik olarak muhteşem. Ayrıca Reese Witherspoon, Mindy Kaling ve Oprah Winfrey’i tek bir yerde edinebilirsiniz. Bunu yenemezsin.

Zamanda Kırılma

Zamanda Kırılma

İçerik
En İyi Yabancı Diziler

Teknolojik gelişmeler son yıllarda birçok sektörde yaşanırken iletişim sektöründe de hızlı yükselmeye devam ediyor. Dijital1

4 dk. 18675 Okundu
İçerik
Uzay Filmleri

Uzay konusu her zaman için pek çoğumuzun ilgisini çekmiştir. İçinde barındırdığı gizemler, boşluk hissi, gök1

4 dk. 10292 Okundu
İçerik
Eski Türk Dizileri

Gelişen teknoloji ve çağımızın zorunlulukları nedeniyle her yerden kolayca erişebileceğimiz dijital yayın platformları yaşamımızın artık1

4 dk. 16598 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.