KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Gösterişli Klasik Yemek Odası

Gösterişli Klasik Yemek Odası , klasik dekor ve dekorasyonlan ürünleri sevenler için yaldızlı,oymalı mobilyalar ve işlenmiş desenleri her zaman ön planda kalmıştır. Özellikle altın bıçak,çatalından tutun sofra örtüsündeki işlemeli pullu detaylara kadar uzanan bir yolculuktur gösterişli klasik yemek odaları. Klasik dekor sevenlerinde en çok tercih ettiği kriterlerdir.  Sunumundan oturma düzenine kadar dikkat edilen gösterişli klasik yemek odalarında bazı dikkat edilmesi durumlar da vardır.

Gosterisli yemek odasi3
Gösterişli Klasik Yemek Odası

Dikkat Edin

Yemek odanızı dizayn ederken evin diğer bölümlerini de göz önünde bulundurmalısınız. Her oda ayrı bir dili konuşsun diyenlerin dışında şık ve gösterişli olsun her şey diyenlerin arasındaki ayrımı iyi gözlemlemek gerekir. Her yerin gösterişli olmasını istemiyorsanız bile oturma grubunuzdaki eşyalarla veya aksesuarlarla destekleyebilirsiniz. Gösterişli takımlar her ne kadar kendi aralarında yarışsalar bile içlerinde mutlaka bir düzen vardır. Özellikle yaldızların gözümüzü parlattığı , oymaların ise gözümüzde oynadığını görmek oldukça etkilidir.

Gosterisli yemek odasi
Gösterişli Klasik Yemek Odası

Doğru oyma ve renk seçimlerinde bulunmalısınız. Oymaların kendi içinde bir düzeni olduğu için yanına alacağınız herhangi aksesuar veya mobilyanında benzer formlarda olması gerekir. Bu detayların hazırlığı ve çıkardığı eser gibi mobilyalar gören herkesi kendine aşık ediyor. 

Gosterisli yemek odasi2
Gösterişli Klasik Yemek Odası

Yaldızların Renk Gücü

 • Yaldızlara bulanmış klasik yemek odalarında siyah renk tercihlerinde kendini ön planda tutuyor. 
 • Beyaz renkler tercih edecekseniz cam vitrinler veya cam dekorları doygun renklerle ortaya çıkarabilirsiniz. Bordo ve gece mavisi renkleri size uygun renkler olacaktır.
 • Bordo ve krem rengi ile hazırlanmış klasik yemek odası tarzınızı öne çıkaracak güçlü renklerdir.
 • Klasik yemek odası seçimlerinde kullanılan kumaş da masanın aksesuarları kadar önemlidir. Kadife kumaşlar yemek odanıza hareket katar. 
 • Klasik Yemek odası takımlarında 6 lı yada 12 li seçimlerde baş koltukların kolçaklarının farklı olması da odanızı hareketlendirecektir.
 • Evinizin ölçümünüde dikkat etmelisiniz. Gösterişliliği ile ön planda olan yemek odası takımları rahat alanlara ihtiyaç duyarlar. Küçük alanlarda doğru mobilya tercihlerinde bulunmazsanız istediğiniz görüntü karışık bir hal alabilir.
 • Yemek odanızı seçerken perdelere de özen göstermelisiniz. Genellikle kadife seçilen perdeler yemek odanızın tamamlayıcı aksesuarlarındandır.
 • Eskitmeli kadife kumaşlarda sandalyelerin şıklığını göstermekte birebir.
 • Ayna seçimleriniz de çok önemlidir. Özellikle mobilyalarınızı yansıyan yada aynalı almadıysanız oval varaklı aynalar tercih sebebi olabilir.
İçerik
Ayna ve Dolap Modelleri

Ayna ve Dolap Modelleri , banyoda kendini gösteren en etkili objelerdir. Banyolarınızda kullanacağınız farklı ayna1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu, evin düzenini ve temizliğini gösteren önemli yerlerden birisidir. Küçüğünden büyüğüne uygun ölçülerle dekora1

2 dk. 26 Okundu
İçerik
Banyo Fayansları Nasıl Boyanır ?

Banyo Fayansları Nasıl Boyanır ? sorusu herkesin merak ettikleri arasında. Banyo dekorasyonlarında yapacağınız en ufak1

2 dk. 100 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.