KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Gömme Küvet Dekorasyonları

Gömme Küvet Dekorasyonları , keyfine düşkünlerin en çok kullandığı dekorlardır. Evini yenilemek isteyenlerin , keyfine düşkünlerin ve lüks banyo dekorasyonları tercih etmek isteyenler için gömme küvetler en doğru tercihtir. Zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn edeceğiniz bu tür tasarımları tercih edebilirsiniz.

Gomme Kuvet Dekorasyonlari2
Gömme Küvet Dekorasyonları

Küvet Çeşitleri

Akrilik malzeme kullanılarak üretilen  küvet modelleri , banyonuzda hijyen ve rahatlık sağlamaktadır. Kireç ve pas oluşumlarınında önüne geçen bu tasarımlar ile banyonuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küvetiniz yıllar geçse bile aynı yeniliğini koruyacaktır. Kararma ve kireçlenme sorunları yaşamayacağınız materyaller ile tasarlanmışlardır. Tüm aile üyelerine uygun olan bu modeller ile artık herkes keyif yapabilir.

Gomme Kuvet Dekorasyonlari4
Gömme Küvet Dekorasyonları

Küvetler farklı boyutlarda üretime kendini açmıştır. 130*88*45 , 100*100*38 gibi boyutlara sahiptir. Kullanacağınız alanların ölçümünü iyi yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde küvetiniz sığmayabilir ve bir çok alanı kaplayabilir. Standart olmadığı gibi boyunuza göre olanları sorup,araştırıp, bakmanızda faydalı olacaktır.

  Küvetlerde günün yorgunluğunu , iş stresini atmak isteyenler buraya. Suyun temizleme özelliğinin yanında dinlendirici etkisinin olduğu herkes tarafından artık biliniyor. Modern ve şık küvet tasarımları ile küvetlerden artık hiç çıkmak istemeyeceksiniz. Gömme küvetlerinde çok tercih edilmesi ile artık bir çok konforu ve şıklığı sizlere sunuyor. Özellikle jakuzi özelliklerinin bulunduğu küvetlerde, insanın vücut yapısına göredir.

Gomme Kuvet Dekorasyonlari5
Gömme Küvet Dekorasyonları

Konfor İsteyenlere

İçinde tamamen rahat edeceğiniz gömme küvetlerinizde bu gibi çeşitliliklerde mevcuttur. Şekil itibari ile isterseniz yuvarlar isterseniz de klasik küvet modellerini de tercih edebilirsiniz. Banyolarınıza yeni bir bakış açısı getirmek sizin zevklerinize bağlı. Oval formlar genellikle modern bir çizgi yakalamanızı sağlamaktadır.Küvetlerinde konforu bulacağınız bir diğer alanda hidromasajdır. Bazı küvet sistemleri de olan bu özellik konforuna konfor katacak niteliktedir. 5,6 gibi farklı jet sayıları olan jakuzili küvetler ile rahatlığınıza rahatlık katabilirsiniz.

Gomme Kuvet Dekorasyonlari3
Gömme Küvet Dekorasyonları

Yoğun iş hayatından ve günün temposundan bunalanların tercih ettiği jakuzi ve küvetlerde bel,omirilik ağrılarınızdan da kurtulabilirsiniz. Jakuzili hidromasaj özellikle küvetler bütün eklem sıkıntılarınızı çözecektir. Bunların yanı sıra küvetinin veya jakuzinizin içine farklı kokular da koyarak kendinizi kumsalda belki ormanın içinde bir gölde hissedebilirsiniz. Bütçenize göre istediğiniz küvet ve jakuzileri indimlerde de yakalayabilirsiniz. 

İçerik
Banyo Dolabında Yeni Seçimler

Banyo Dolabında Yeni Seçimler , tasarımınız ve dekorasyonlarınız için oldukça önemlidir. Özellikle banyonuzun ölçüsüne göre1

2 dk. 7 Okundu
İçerik
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları ile sizde banyonuzun dekorasyonunu değiştirebilir,ilham alabilirsiniz. Son zamanlarda evlerin banyolarını yenilemek çok1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
Banyo Mermer Modelleri

Banyo Mermer Modelleri , son zamanlarda oldukça popüler stiller arasına girmiştir. Dikkat edilmesi gerekem hangi1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al