KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Modern Cam Duşakabinler

Modern Cam Duşakabinler , banyo dekorasyonlarında popülerliğini korumaktadır. Evlerde banyoların dizaynlarının da küçük olması sebebiyle cam duşakabinler tercih ediliyor. Kullanımı ve rahatlığı ile son zamanlarda banyoların vazgeçilmez ürünleridir. Birçok çeşidini de bulabileceğiniz duşakabinlerin çeşitleri de artmıştır.

Modern Cam Dusakabinler4
Modern Cam Duşakabinler

Her geçen gün küvet sistemlerinin azalması ve küçülmesi ile duşakabinlere daha çok ihtiyaç doğmaktadır. Küçük yada büyük tüm banyo çeşitlerinde duşakabinler şıklığı ve zarafeti ile banyolarda bulunmaktadır. Duşakabinler aynı zamanda jakuzi ve küvet olan evlerde de kullanılmaktadır. Hemen hemen her kesime hitap etmektedir. 

Modern duşakabin modelleri banyolarda oldukça az yer kaplamaktadır. Banyonuzun alanına göre de duşakabinlerinizi boyutlandırabilirsiniz. Tuş tekneleri üzerine kurulan modeller eğer banyonuzda yeterli alan yoksa yapmamanızı tavsiye ederiz. 

Modern Cam Dusakabinler5
Modern Cam Duşakabinler

Duşakabin Nedir?

Duşakabinler genel olarak duş alındığında suyun dışarı akmasını engellemektedir. Materyallerinin özellikler nedeni ile de dışarıya görüntü vermez. Tercihinize göre bu durumu değiştirmek tabi ki sizin elinizde. Kare , oval, dikdörtgen gibi birçok formlarında tercih edebilirsiniz. 

Modern Cam Dusakabinler1
Modern Cam Duşakabinler

Duşakabin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Duşakabinlerde dikkat etmeniz gereken en başlıca konu cam yapısının(temperli) kalınlığıdır. 5 mm kalınlığında olmasına dikkat etmelisiniz. Paslanmayan dayanıklı malzemeler olması da gerekmektedir. Genellikle su ve buhara maruz kalacağı için bu tür durumlara dayanıklı olması oldukça önemlidir. Alacağınız duşakabinlerde ölçülere de dikkat etmelisiniz. Banyonuzun ölçülemesini iyi yapmanız gerekmektedir. 

Modern Duşakabin modellerinde ; kabartmalı tasarımlar , desenli camla,kumlu cam veya düz modelleri ile de tasarımlarınıza hareketlilik kazandırabilirsiniz. 

Duşakabin modellerinde sürgülü veya kapaklı , tekneli veya teknesiz modeller ile de dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz. Kullanım ve temizliğine göre düşünüp olmanız ileriki zamanlarda sizi de rahatlatacaktır.

Banyoların direk zeminine kurulan duşakabinler tavana kadar yükselmektedir. İsterseniz tavana kadar yaptırabilir isterseniz de arada biraz boşluk bırakabilirsiniz. Bu boyutlandırmayı seçerken sıcak sudan kaynaklı oluşacak buharında hesaplamalısınız. Bazı insanlar nefes alamayacak düzeye geldiklerini bazıları ise hissetmediğini söylemektedir. Sizde kendinizde veya ev halkınızda bu tür durumlardan etkilenmeyecekseniz yaptırabilirsiniz.

Bu tür durumlara dikkat edip iyi analizler çıkarırsanız istediğiniz banyo modeline ulaşabilirsiniz. Banyolarda genelde karşılaşılan durumlar buhar,ıslaklık ve nem gibi etkilerdir.

İçerik
Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu

Küçük Dokunuşlarla Mutfak Dekorasyonu, mutfaklar özellikle kadınların daha fazla vakit geçirdikleri alanlardır. Mutfak dekorasyonu farklı1

2 dk. 59 Okundu
İçerik
Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar

Banyo Dekorasyonunda Renkli Tasarımlar, ile misafirlerinizi kıskandıracak fikirlere hazır mısınız? Bir kaç değişikliklerle banyonuzun son1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Cam Lavabo Tasarımları

Cam Lavabo Tasarımları , banyo tasarımlarında oldukça şık bir görünüme sahiptir. Banyolarını değiştirmek isteyenler daha1

2 dk. 77 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.