KATEGORİLER

Falda Timsah

Kahve falında timsah görmek fal yorumcularına göre mücadele anlamına gelir. Falda timsah can sıkıcı semboller arasında yer alır ve kişinin rakipleri ile bir mücadeleye gireceğinden söz edilir. Timsah sembolü ile karşılaşıldığında kişiye sebat etmesi ve aceleci davranmaması söylenir.

Fal yorumcuları timsah işaretini çeşitli biçimlerde yorumlamaktadırlar. Bazılarına göre rekabet anlamına gelen bu sembol bazılarına göre risk almaktan kaçınmayı temsil eder. Bir kısım yorumcular da timsah şeklini gördüklerinde fal sahibine sabırlı olmayı aceleci kararlar almaktan sakınmayı önerirler.

Genellikle timsah figürü düşman olarak algılanır ve rakiplerin varlığına işaret eder. Kişinin gerek iş gerekse sosyal yaşamında çevresindeki rakiplerine karşı tedbirli olması salık verilir. Mücadele ederken sakin davranması ve düşünerek hareket etmesi önerilir.

Kahve Falında Timsah Ne İfade Eder?

Falda timsah çıktığında genellikle can sıkıcı haberlerden söz edilir. Fal sahibinin kötü haberler alacağı ya da canını sıkacak olaylarla karşılaşacağı bu sembole bağlanır. Bu yüzden de riskli işlere girmekten kaçınılmalıdır.

Falına bakılan kişi yaşamının bu döneminde bazı kararlar alması gerekiyorsa acele etmemeli ve enine boyuna konuyu düşünmelidir. Gerçekleştirmeyi planladığı işlerini araştırmadan hareket etmemesi salık verilen fal sahibi aceleci olmamalıdır.

Kontrollü hareket etmek ve tedbirli olmak bu dönemde yapılması gereken en önemli davranış olurken falına bakılan kimse gelecekle ilgili planlarını ağırdan almalıdır.

Kahve Tabağında Timsah Ne Anlatır?

Kahve falı bakılırken çıkan sembolün yeri ve yanına eşlik edecek olan işaretlere göre yorum yapılır. Bundan dolayı da fincanda ve tek başına olan bir timsah yorumu ile tabaktaki timsah yorumu farklı olur.

Falda çıkan timsah kahve tabağında görülüyorsa bu durumda da kişinin yaşayacağı sıkıntılı günlerden söz etmek gerekecektir. Falına bakılan kimsenin iş yaşamında karşılaşacağı sorunların dışında özel hayatında da problemlere işaret edilir.

Fal sahibinin çevresinde yer alan sinsi düşmanlardan kendini koruması salık verilirken maddi kayıplar yaşamamak için de dikkatli olması önerilir. Tabaktaki timsah figürü borçlanma olarak da adlandırılır.

Falda Timsah Kafası Nedir?

Kahve falı kapatıldığında çıkan sembollerden biri de timsah kafası olabilir. Bu durumda da söylenecekler rakipler ile fal sahibi arasındaki mücadeleye odaklanır. Fal sahibi rakipleri karşısında zarar görmemek için tedbirli olmalıdır.

İş ortamında gerginlik yaşanması ve rakiplerle mücadeleyi anlatan timsah kafası fal sahibinin işini kaybetme ihtimaline de bağlanır. Timsah falda çıktığında genellikle olumsuz düşüncelerle eşleştirilen bir semboldür.

Timsah kafası da bundan dolayı iyi bir yoruma imkân vermez. Genellikle rekabet, düşmanlar, sinsilik gibi kavramlar etrafında yorumlar şekillenmektedir. Timsah hile yapmak, zarar vermek olarak da yorumlanan sembollerden biridir.

Falda görülen timsah fal sahibinin çevresindekilerden zarar göreceğine işaret edilirken dikkatli olması önerilir. Kişinin yakın çevresinden gelecek sıkıntılı haberler için de timsah sembolü kullanılır. Kişinin çevresindeki düşmanlarının artacağından onlarla mücadele etmek zorunda kalacağından söz edilir.

Falına bakılan kimse sakin ve tedbirli olmazsa rakipleri tarafından zarara uğratılabileceğinden dolayı dikkatli olması ve aceleci davranmaması önerilir. Fal sahibinin etrafında dolaşan ve hain planlar yapan kimselere karşı uyanık olması gerektiği söylenir.

Kişinin tedbiri elden bırakmaması ve gözü açık davranması gereken bir süreç yaşadığı yapılan yorumlar arasında yer alır.

Kişinin gelecekle ilgili planlarını ertelemesi salık verilirken acele etmeden sakin davranması ve kendisine gelecek tekliflere karşı dikkatli olması istenir. Kişinin falında timsah görüldüyse bu dönemde fal sahibinin dışa açılmadan yoluna devam etmesi ve kendi bildiği işlerin dışında ticari faaliyetlere girmemesi önerilmektedir.

Çalışıyorsa işinde sebat etmeli ve etrafındaki düşmanlarına karşı da gözünü açmalıdır. Riskli projelerde yer almaması gereken fal sahibinin belirli bir süre olayları kontrol altında tutması salık verilecektir.

Falda timsah can sıkıcı semboller arasında değerlendirilmektedir. Kahve falında timsah çıktığında kişinin sıkıntılı bir süreç yaşayacağı ve etrafına karşı da temkinli olması gerektiği yapılan yorumlardan bazılarıdır.

İçerik
Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir?

Akıllı Telefon Bağımlılığı Nedir? Tarihin her döneminde o zamanın şartlarına özel psikolojik sorunlar ortaya çıkabiliyor.…

4 dk. 10 Okundu
İçerik
Kahve Falında Kaplumbağa

Falda kaplumbağa görmek güzel haberlere yorumlanır. Müjdeli haber almak, dileklerin gerçekleşmesi bu sembolle karşılaşıldığında ilk…

4 dk. 9647 Okundu
İçerik
Sakal Çıkarma

Sakal çıkarma aslında,erkekler için bir sembol olarak değerlendirilebilir ve insanlığın var olduğu günden bu yana…

4 dk. 14239 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.