KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kedinizin Sizi Sevdiğini Gösteren Hareketler

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren hareketleri öğrendikten sonra eminim ki bu bilgiler sizi mutlu edecektir. Sokaktaki bir kediyi beslerken acaba beni seviyor mu diye düşünmek yerine yaptığı hareketlerden sizi sevdiğini anlayınca ikinizin arasındaki bağ güçlenecektir. Aynı hareketler evdeki minik dostlarımız içinde geçerli, sizi sevip sevmediğini anlamanızı istiyorsanız bu bilgiler sizi de mutlu edecektir.

Yavaşça Göz Kırpması Veya Açıp Kapaması

Kediniz eğer yavaşça gözlerini açıp kapıyorsa veya size bakarak göz kırpıyorsa bu bir şefkat gösterisidir. Size olan sevgisini bu şekilde gösteriyordur. Siz de dilerseniz bu şirin harekete karşılık vererek kedinizle anlaşabilirsiniz.

Burnunu Size Sürüyorsa

Sevimli arkadaşınız eğer size burnunu sürüyorsa büyük ihtimalle kedinizin yüzündeki feromonları size sürüyor ve aidiyet duygusu oluşturuyordur. Sevimli minik arkadaşlarımıza aynı şekilde karşılık verebilirsiniz. Onları mutlu edecektir.

Size Karnını Gösteriyorsa

Kedilerin göbeklerini açıp size göstermesi oldukça etkileyici bir davranıştır çünkü karın bölgeleri oldukça hassastır. Kedi dostlarımız için doğuştan karın kısmını tehlikelere karşı korumak oldukça önemlidir. Eğer size karnınızı gösterip dokunmanıza izin veriyorsa size oldukça fazla güveniyor demektir.

mutluluk

Sizin Yanınızda İken Mırlamaya Başlıyorsa

Sevimli dostlarımızın diğer sevgi göstergesi de mırlamalarıdır. Eğer sizinleyken mırlamaya başlıyorsa sizin yanınızdayken mutlu demektir. Kedilerin hafif veya yüksek mırlamalarına bakılarak o an ne kadar mutlu olduklarını anlayabilirsiniz.

Kediniz Sizi Isırıyorsa

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren diğer bir harekette sizi ısırması. Fazla sert ısırmazlar ama insan derisi kedilerin derilerine göre oldukça hassastır. Kediler bunu bir şefkat göstergesi olarak yaparlar. Bu yüzden onlara ısırdıkları için kızmayın bunu sizi sevdikleri için yaparlar. Aslında insanların başka insanları veya küçük çocukları çok sevdiklerinde söyledikleri bir deyim gibi “seni yerim” deyiminin gerçek hali gibidir.

Sürekli Peşinizden Geliyorsa

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren diğer harekette sizin peşinizden gelmesi, siz nereye giderseniz gidin sizi takip ediyorsa ya da sizin olduğunuz odalar da kalıyorsa sizden bir türlü ayrılamıyorsa kedinizin sizinle vakit geçirmek istemesidir. Sizden ilgi bekliyor olabilir ya da sadece sizin yanınızda kalmak onu mutlu ediyor da olabilir.

İçerik
Guıness Rekorlar Kitabı Nedir

Guıness Rekorlar Kitabı Nedir. Herkesin kendine özgü yetenekleri vardır. Bazıları kendisini sevdiği bir konu üzerinde1

2 dk. 39 Okundu
Nedir
Biotin Nedir? Biotin Tüketim Miktarı Ne Olmalıdır?

Biotin, tüketim miktarı açısından insanların hayatında önemli bir yeri olan besinlerin enerjiye dönüştürülmesini sağlayan B1

3 dk. 18792 Okundu
İçerik
PTT Kargo Takip

PTT Kargo oldukça geniş bir şube ağına sahiptir. Bu nedenle kargo seçimlerinde çok fazla tercih1

4 dk. 8380 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.