KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kedinizin Sizi Sevdiğini Gösteren Hareketler

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren hareketleri öğrendikten sonra eminim ki bu bilgiler sizi mutlu edecektir. Sokaktaki bir kediyi beslerken acaba beni seviyor mu diye düşünmek yerine yaptığı hareketlerden sizi sevdiğini anlayınca ikinizin arasındaki bağ güçlenecektir. Aynı hareketler evdeki minik dostlarımız içinde geçerli, sizi sevip sevmediğini anlamanızı istiyorsanız bu bilgiler sizi de mutlu edecektir.

Yavaşça Göz Kırpması Veya Açıp Kapaması

Kediniz eğer yavaşça gözlerini açıp kapıyorsa veya size bakarak göz kırpıyorsa bu bir şefkat gösterisidir. Size olan sevgisini bu şekilde gösteriyordur. Siz de dilerseniz bu şirin harekete karşılık vererek kedinizle anlaşabilirsiniz.

Burnunu Size Sürüyorsa

Sevimli arkadaşınız eğer size burnunu sürüyorsa büyük ihtimalle kedinizin yüzündeki feromonları size sürüyor ve aidiyet duygusu oluşturuyordur. Sevimli minik arkadaşlarımıza aynı şekilde karşılık verebilirsiniz. Onları mutlu edecektir.

Size Karnını Gösteriyorsa

Kedilerin göbeklerini açıp size göstermesi oldukça etkileyici bir davranıştır çünkü karın bölgeleri oldukça hassastır. Kedi dostlarımız için doğuştan karın kısmını tehlikelere karşı korumak oldukça önemlidir. Eğer size karnınızı gösterip dokunmanıza izin veriyorsa size oldukça fazla güveniyor demektir.

mutluluk

Sizin Yanınızda İken Mırlamaya Başlıyorsa

Sevimli dostlarımızın diğer sevgi göstergesi de mırlamalarıdır. Eğer sizinleyken mırlamaya başlıyorsa sizin yanınızdayken mutlu demektir. Kedilerin hafif veya yüksek mırlamalarına bakılarak o an ne kadar mutlu olduklarını anlayabilirsiniz.

Kediniz Sizi Isırıyorsa

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren diğer bir harekette sizi ısırması. Fazla sert ısırmazlar ama insan derisi kedilerin derilerine göre oldukça hassastır. Kediler bunu bir şefkat göstergesi olarak yaparlar. Bu yüzden onlara ısırdıkları için kızmayın bunu sizi sevdikleri için yaparlar. Aslında insanların başka insanları veya küçük çocukları çok sevdiklerinde söyledikleri bir deyim gibi “seni yerim” deyiminin gerçek hali gibidir.

Sürekli Peşinizden Geliyorsa

Kedinizin sizi sevdiğini gösteren diğer harekette sizin peşinizden gelmesi, siz nereye giderseniz gidin sizi takip ediyorsa ya da sizin olduğunuz odalar da kalıyorsa sizden bir türlü ayrılamıyorsa kedinizin sizinle vakit geçirmek istemesidir. Sizden ilgi bekliyor olabilir ya da sadece sizin yanınızda kalmak onu mutlu ediyor da olabilir.

İçerik
Çocuklarda İnce ve Kaba Motor Gelişimi Nedir

Çocuklarda İnce ve Kaba Motor Gelişimi Nedir. Günlük hayatımızda bilinçli olarak ya da bilinçli olmadan1

2 dk. 19 Okundu
Nedir
Falda Timsah

Kahve falında timsah görmek fal yorumcularına göre mücadele anlamına gelir. Falda timsah can sıkıcı semboller1

4 dk. 18023 Okundu
İçerik
Un bozulur mu? Unun bozuk olduğu nasıl anlaşılır?

Un bozulur mu? Unun bozuk olduğu nasıl anlaşılır? Bir çok yemekte kullanılan malzemelerin başında un1

2 dk. 13471 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al