KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dünyanın En Şanssız İnsanları

Dünyanın En Şanssız İnsanları kimdir hiç düşündünüz mü? Bazen insanlar işleri istedikleri gibi gitmediği için şanssız bir gün geçirdiklerini düşünürler. Gerçekten de yaşadıklarınız Dünya’nın en şanssız insanların yaşadıkları sıkıntılarına denk olacak şekilde hiç bir gününüz oldu mu? Bu insanlar hayatları boyunca şanssız olan insanlar. Sanki hayat onları sevmiyormuş gibi değil mi? İçlerinde bir Türk’ün de olduğunu hiç biliyor muydunuz?

Sanssizlik

İlk Sırada Roy Sullivan

Bir insana yıldırım çarpma olasılığı kaçtır? Yaklaşık 600 binde bir olduğunu biliyor muydunuz. En gözde şanssız insanlardan biri olan Roy Sullivan’a 1942-1947 yılları arasında tam olarak yedi kez yıldırım çarpmıştır. Neredeyse imkansız gibi gözükebilir ama bu adama gerçekten de 7 yıldırım çarpmış. Sizce bir yıldırım çarpması insanları ne kadar etkiler?

İkinci Sıramızda Sevimli Çiftimiz Olan Jason Ve Jerry Lawrance

Jason ve Jerry Lawrance adında İngiliz çiftimiz gerçekten de iki şanssız insanın birbirini çekmesiyle birbirlerini bulmaları da çok şanssız olay değil mi? Bu İngiliz çiftimiz New York’a gezmeye giderler ama bu şanssız çiftimiz 11 Eylül gününe denk gelmişlerdir. 11 Eylül saldırısını yaşarlar. Daha sonrasında Londra’ya 2005 tarihinde giderler bu seferde yer altı saldırılarına denk gelirler. Son olarak da Mumbai’ye giderler bu seferde 160 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırısına denk gelirler. Gerçekten de şanssız çiftler değil mi?

Üçüncü Sıradaki Şanssız Kişimiz Ann Hodges

Gerçi bu kişiye şanssız mı yoksa şanslı mı desek bilemedim. Şimdi ne demek isteyeceğimi anlayacaksınız. Ann Hodges 30 Kasım 1954 yılında evinde oturuyorken meteorite isabet eder. Tabii oturduğu yerden bir meteorun isabet etme olayı milyarda bir bu yüzden şanslı mı yoksa şanssız mı bilemedim. Sonuçta dünya dışı bir parça tarafından yaralanmış tek bilinen kişi olmakta oldukça havalı değil mi?

Dördüncü Şanssız İnsanımız Bir Türk Adı Ersin Akbaş

Ersin Akbaş şu anda listemizin yıldızı. Neden mi? Çünkü Ersin daha doğduğundan beri yaşadığı pek çok talihsiz olay yaşamış. Örneğim doğduktan sonra cinsiyetini yanlış yazmışlar. Sonra düzeltmişler. Okul karnesini alırken 2 kere ismini yanlış yazmışlar. Ayrıca iki kerede askerliğe gitmek zorunda kalmıştır. Daha sonrasında çalıştığı yerdeki iş kazasını ispatlamaya çalışmıştır. Bu dava 14 yıl sürmüştür. Pek çok avukat değiştirmiş ayrıca tek tanığı da vefat etmiştir. Yaptığı kazayı iş veren normal bir kaza olarak göstermiştir. Üstüne üstlük sara hastası olduğu yalanını atmışlardır. Ne kadar da büyük talihsizlikler yaşamış değil mi? Zaten Ersin de süren dava yüzünden epeyce yorulmuştur. Şimdi ne kadar şanssız olduğunuzu düşünüyorsunuz?

İçerik
Falda Ördek

Kahve falında ördek görüldüğünde falın iyi şeylere işaret ettiğine dair yorum yapılır. Para, refah, zenginlik1

4 dk. 17883 Okundu
İçerik
Mutfakların Sabit Şovalyeleri

Mutfakların Sabit Şövalyeleri , yani tezgahlar mutfakların temel yapıtaşları arasındadır. Evin en güzel olma konusunda1

2 dk. 36 Okundu
İçerik
Mutfak Dekorasyonu İçin Bilinmesi Gereken Püf Noktalar

Mutfak Dekorasyonu İçin Bilinmesi Gereken Püf Noktalar oldukça önemlidir. Mutfaklar evlerde en çok kullanılan yerlerdir.1

3 dk. 41 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.