KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS GO Tarihinin En Pahalı Envanteri

CS GO Tarihinin En Pahalı Envanteri , 2012 yılında piyasaya sürülen Cs go silahlı ve rekabet temalı bir oyun olurken kostüm ticareti yapılması da bu oyuna ait bir diğer özellik. Cs go skinleri oldukça yükse fiyatlara satılabilirken Csgo tarihinin en pahalı envanteri oyuncuların merak ettiği bir konudur.

Oyunda satılan kostümlere steam tarafından da destek verilirken oyuncular cs go skinlerini satabiliyor. Bu kostümlerin satılmasında etkili olan nedenler arasında hatıra ürünler olmaları yer alırken oldukça nadir bulunmaları sebebiyle de satışları yüksek fiyatlardan yapılıyor.

Bu kostümler hem az kişide bulunuyor hem de ulaşılması güç olanlar arasından seçiliyor. Bundan dolayı da kostüm ticareti oyun içinde mümkün. Csgo skinleri arasında en pahalı kostüm olarak bilinenlerden biri Karambit Case Hardened Factory New adıyla biliniyor ve fiyatı da 100.000 dolar olarak belirlenmiş. Bu bıçak tutma yerinde halkası olan ve ters olarak kavranan bıçaklar arasında yer alıyor.

Bazı skinler oldukça nadir olurken bu envanterler arasında yer alan AK 47 Case Herdenet 150bin dolara satılarak oldukça yüksek bir fiyattan değer görmüş oldu. Bu skin Cs go skinleri içerisinde en pahalısı ve çok nadir olarak bulunuyor.

Bu sebeplerden dolayı da satış fiyatı bu derece yüksek olurken elinde nadir skinler bulunan birçok kullanıcı bunları satıp paraya çevirebilir.

Steam 2003 yılında geliştirilmiş bir dijital platformdur ve burada oyun dağıtımı yapılır. Steam üzerinden kullanıcılar satın almak istedikleri oyunu alıp oynayabilmektedirler. Oyuncular steam üzerinden ücretsiz hesap açabilirler ve diledikleri oyunu satın alırlar. Bunu gerçekleştirmek için yapmaları gereken bir steam hesabına sahip olmaktır.

Cs go skin almak isteyen kullanıcılar da steam üzerinden bunu gerçekleştirirler. Bunun için ücretsiz steam hesabı açmaları gerekir ve istedikleri silah, bıçak ya da eldiveni bu platformdan ücretini ödeyerek elde ederler.

Cs go En Pahalı Envanter 2021

Cs go takipçisi olan kullanıcıların bu oyun sırasında diledikleri skinleri almaları için steam üzerinden hareket etmeleri gerekir. Çeşitli envanterlerin satışı sırasında yüksek değerde olmalarının nedeni nadir bulunmalarıdır.

Bu kostümler nadir olmalarının yanı sıra herkes tarafından kolay ulaşılamayan ürünlerdir. Bu sebeple de oldukça pahalıya satılırlar. Cs go En Pahalı Envanter 2021 oyuncuların yakından takip ettiği bir konu olurken bu konuda birkaç skinden söz edilebilir.

Satışı yapılan kostümlerin her biri kendine özgü bazı özelliklere sahip olurken bundan dolayı tercih edilmektedirler. Cs go piyasada yer aldığı günden bu yana sadık bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunlar arasında yer alır.

Silahlarla oynanan bu oyunun rekabetçi bir yapısı vardır ve katılımcılara keyifli anlar yaşatır. Bu sebeple de yaygın olarak tercih edildiği görülür. Oyun Valve ile Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen oyunlardan biridir.

2012 yılında sektörde varlık gösteren oyunda kostüm ticareti yapılmasına izin verilir ve bundan dolayı da nadir bulunana skinler yüksek fiyatlara satılır. 2021 yılında en yüksek fiyattan satılan kostümler aşağıdaki tabloda yer alanlar arasından oluşturulan envanter içerisinde yer almaktadır

  • Karambit Case Hardened Factory New
  • StatTrak Karambit Crimson Web
  • StatTrak Bayonet Crimson Web New
  • Souvenir AWP Dragon Lore
  • StatTrak AK-47 Case Hardened
İçerik
Tencent Gaming Buddy İndir

Dünyada en fazla oynanan ve birçok oyuncusu bulunan Pubg Mobile oyununu telefon yerine bilgisayarlardan da1

4 dk. 14055 Okundu
İçerik
Minecraft Eyer Yapımı

Minecraft, İsveçli yapımcı Markus Alexej Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang Studios şirketi tarafından yayınlanan1

5 dk. 18258 Okundu
İçerik
Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır?

Dünyada en çok oynanan oyunların başında Minecraft gelmektedir. Persson tarafından 2009 yılı içerisinde yazılmıştır. Üstelik1

5 dk. 6647 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al