Ana Sayfa Oyun LOL Wild Rift AFK Banı Nasıl Kaldırılır?

LOL Wild Rift AFK Banı Nasıl Kaldırılır?

LOL-Wild-Rift-Afk-Bani-Kaldirma
LOL-Wild-Rift-Afk-Bani-Kaldirma

LOL Wild Rift, mobil cihazlardan oyun oynamayı seven kişilerin fazlasıyla ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer alıyor. Wild Rift oyun mağazalarında yeni yeni yer almaya başladığı için oyunu indiren kişiler ping sorunu ile karşılaşmaktadır. Bu sebeple ping yüksek olunca oyundan atmalar, oyundan isteyerek çıkmalar ve buna benzer durumlar çözüm olarak karşılanıyor. Her ne kadar oyunu kapatıp çıkmak çözüm olarak görülse de takım arkadaşlarınızı yalnız bıraktığınızda LeaverBuster (AFK) Banı sorunu ortaya çıkıyor. Bu sorunla karşılaştığınızda çözüm olarak ne yapmanız gerektiğini içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz.

LOL Wild Rift LeaverBuster Banı Nasıl Kaldırılır?

Wild Rift oyununda afk banını kaldırmak için yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmuyor. Bu sorunların son zamanlarda artması sebebiyle birçok internet sitesinde afk banını kaldırma adına program önerileri yapılıyor. Önerilen programlar hiçbir şekilde denenmediği için cihazınıza zarar verebilir. Hâl böyle olunca sizin de tedbirli olarak önerilen programların hiçbirine ilgi göstermemeniz gerekiyor.

Wild Rift AFK Banı Kaldırma Yöntemi

LOL Wild Rift oyununda afk banını kaldırmak için uygulamanız gereken tek yöntem oyun tarafından size kaç maç ceza verildiyse bu cezayı çekmektedir. Herhangi bir maça girmek istediğinizde sizi beklettiği süre kadar bekleyerek sorunu ortadan kaldırabilir ve oyunu aralıksız olarak oynamaya devam edebilirsiniz.

Wild Rift AFK Banı Yememe Yöntemi

Wild Rift oyununda afk banı yememek için yapmanız gereken şeyler aşağıda belirtilmiştir.

  • Bir oyuna girdiğinizde oyun bitmeden oyunu terketmeyin.
  • Bir karşılaşmaya başladığınızda 1 dakikadan uzun süre hareketsiz kalmayın.
  • Karakter seçim ekranında hiçbir şekilde oyunu bozmayın.

Bu önerileri dikkate aldığınızda oyunda afk banı yemeyecek ve dilediğiniz gibi oyunu beklemek zorunda kalmadan oynamaya devam edeceksiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz