KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS:GO Operasyon Nedir?

Counter Strike olarak da bilinen CS:GO oyununa bazı zaman yeni güncellemeler gelmektedir. Gelen güncellemelerle beraber oyunda bazı yenilenmeler söz konusu. Son zamanlarda sıklıkla duyduğumuz CS:GO Operasyon Nedir? Biz bugün sizlere biricerik.com olarak konuyla alakalı bilgi vermek istiyoruz. Siz de okumaya devam ederek konuyla alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

CS:GO Operasyon Nedir?

Counter Strike Global oyununda yer alan haritalar, operasyon biletleri ve operasyon yapıldığı süre boyunca kolay bir şekilde istatistik takibi gibi özel resmi ve topluluk tarafından oluşturulan bazı içerikler satın alınabilir. CS:GO Operasyon da belirli bir süreye dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela operasyon yapacağınız zaman ayda bir veya iki buçuk ayda bir operasyon gerçekleştirebilirsiniz. Peki, operasyonun içerisinde ne var? Size yardımcı olacak şeyler neler?

Özel Haritalar

Oyun içerisinde yer alan haritalar özel tasarıma sahip. Valve tarafından özenli bir şekilde hazırlanan haritalar sayesinde oyun daha da kolay hale gelecektir.

Silah Paketleri

Diğer oyunlarda olduğu gibi CS:GO oyununda da güçlü silahlara sahip olmanız sizin başarılı olmanız anlamına gelmektedir. Silah paketleri sayesinde oyuncular operasyonda daha da başarılı olacaktır.

Ekstra Görevler

Counter Strike oyunun oynanışını çeşitlendiren ekstra görevler operasyonlarda fayda sağlayacaktır.

Kasalar

Counter Strike oyununda bir operasyonu tamamladığınızda oyun tarafından size kasa hediye edilecektir. Bu hediye sayesinde siz de oyunda daha fazla ilerleme kaydedebilirsiniz.

Oyun Modları

Oyun içerisinde kırık diş operasyonuyla beraber farklı özel oyun modlarına ulaşarak oyunu daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

22 1

İşlem Günlüğü

CS:GO oyununda yaptığınız her işlemi kaydedebilirsiniz. Operation Breakout adı verilen bu işlem günlüğü yalnızca oyuncu tarafından görülür ve oyuncunun işlem esnasında ilerlemesini kaydetmesini sağlar. Oyuncunun adının altında yer alan ana menüde günlük simgeye tıklayarak oyuncu oyunda gösterdiği her performansı kaydeder. Bir işlemi tamamladıktan sonra işlem günlüğüyle artık oynatıcı menüsünde yer almayacak. İşlem günlüğünde oyuncunun kimliği tamamlandı olarak görülünce oynadığınız oyun kaydedilecektir. Oyunda operasyon esnasında harita da yer alan geçmiş performans da kaydedilecektir. Oyuna gelen güncellemelerle beraber CS:GO operasyon esnasında harita da geçmiş performans da kaydedilecektir.

CS: GO Operasyon Bileti

Counter Strike oyununda yer alan operasyon biletleri ücretli olarak satın aldıktan sonra bütün haftanın görevini tamamlarsanız eğer ücretsiz olarak da bilet sahibi olabilirsiniz. Oyunun kurucusu bu biletleri direkt olarak pazarlamıyor. Bu sebeple oyunculara biletin satışı da farklı yollarla gerçekleşiyor. Bu biletlere erişmenin en kolay yolu da oyun platformları üzerinden ücretli bir şekilde almaktır. Özellikle Steam üzerinden ücretli bir şekilde satılan biletler, o dönemin geçerli olan oyun modları ve haritalara daha kolay erişmenizi sağlar. Oyun içeriğinde şimdiye dek Kırık Diş, Hydra ve Bravo gibi operasyonlara şahit olduk. Oyuna gelen her güncellemeyle bu operasyonların daha da artış göstereceğini biliyoruz.

İçerik
Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar. Oyun oynamayı seven kişiler için bilgisayarın gücü ve sistem gereksinimleri son1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
Zula vs CS GO

Dünyaca ünlü Valve şirketi 2012 yılında CS GO’yu FPS severlerle buluşturdu. Oyunumuz eskiden Steam üzerinden1

4 dk. 17230 Okundu
İçerik
LoL de FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

Her insanın son zamanlarda evde olduğu boş vakitlerinde bilgisayar oyunlarına düşkünlüğünün arttığını görüyoruz. Bu durum1

2 dk. 15 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al