KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS GO Takas Siteleri En Güvenilir

CS GO Takas Siteleri En Güvenilir , CS: GO, FPS oyunların atası sayılan bir oyundur. Oyun Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Çevrim içi oyunlardan biri olan CS: GO birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunları arasında yer almaktadır. Bu oyuna merak saran kişilerin mutlaka Microsoft Windows, Linux, Xbox, PlayStation 3, Mac OS X gibi platformlarda oynaması gerekmektedir.

İlk defa 1999 senesinde bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülen oyun Windows destekli olarak oynanmaya başladı. Daha sonralarda ise diğer işletim sistemlerine uygun bir şekilde kullanılabilir özellikler göstermeye başladı. Oyun günümüzde de oldukça yüksek bir ilgi görmektedir. Bu nedenle de üyeler tarafından merak edilen birçok önemli oyun içi detay bulunmaktadır.

CS: GO takası siteleri güvenilir hangileridir sorusu da merak edilen oyun içi dinamiklerden biridir. Son derece basit bir oynanma şekli bulunan CS: GO oyununda teröristler ve anti teröristler şeklinde iki takım vardır. Bu takımlar bir yandan farklı görevleri yapmak bir yandan da düşman takımla karşılaşmak durumundadır.

CS GO Takas Siteleri

CS: Go takas siteleri kişilerin ellerinde bulunan tüm itemleri değiş tokuş yapabilecekleri siteler arasında bulunmaktadır. Bu siteler üzerinde hem elinizdeki itemleri birleştirme şansı bulabilir hem de pahalı bir skini dilediğiniz şekilde bölme şansı bulabilirsiniz. Bu işlemin yapıma amacı skinlerin tek tek satılması yerine takas botu sayesinde bütünleyerek satma imkânı sunmasıdır. En büyük avantajı ise sizi Steam Pazar vergisinden kurtarmasıdır. Bu bakımdan bu oyun sektöründe son derece başarılı olan CS: GO takas siteleri bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. 

CS GO Takas Siteleri 2021

CS: GO takas siteleri 2021 yılında da oldukça popüler siteler arasında yer almaktadır. Bu siteler içerisinde öne çıkanlar arasında şunları saymak mümkündür:

Cs Money Sitesi

CS: GO takas siteleri içerisinde en popüler olanlardandır. Bu sitenin abartısız olarak en kaliteli site olması birçok oyuncunun tercih etmesini sağlamaktadır. Bu site üzerinden rahatlıkla çöp olan skinlerinizi değerli bir eşya konumuna getirme imkânı bulabilirsiniz. Stenin sağ üst kısmında yer alan Steam ile oturum aç kısmını tıklayın ve buraya takas URL’nizi girin. Karşınıza çıkan bölümden envanterinizde ki itemleri yükleyin ve dönüştürme işlemini gerçekleştirin. Takas için sitenin belli bir komisyonu bulunmaktadır.

Skinsjar.com Sitesi

Bu site de son derece avantajlı sitelerdendir. Trade bot sitesi olarak kullanılan bu site aldığı düşük komisyon nedeniyle çok tercih edilmektedir. Kişiler zarar etmeden item takası gerçekleştirebilmektedir. Bu siteyi kullanabilmek için sağ üst kısımdan Steam girişi yapın. Daha sonra karşınıza gelen kısma takas linkini yazın. Bu işlem sonrasında takas için hazır duruma gelirsiniz. Kendi envanterinizde bulunan tüm itemleri dilediğiniz şekilde takas edebilir ve yerine daha iyilerini alabilme imkânı bulabilirsiniz.

CS GO Güvenilir Takas Siteleri

CS: GO güvenilir takas siteleri sayesinde son derece keyifli bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün olmaktadır. Bu takas siteleri sayesinde kişiler oyun içerisinde kullanmadıkları tüm itemleri birleştirip yüksek fiyatlı bir item ile takas etme şansı bulmaktadır. Standartların üzerinde hizmet veren siteler hem düşük komisyon alıyor hem de son derece keyifli oyun deneyimi yaşama imkanı sunuyor.

İçerik
PES 2021 Türkçe Nasıl Yapılır? PES 2021 Türkçe Yama

PES 2021 Türkçe dil sorunu olsa da sporseverlerin vazgeçilmezi diyebileceğimiz konsol oyunlarından biri olan PES1

5 dk. 7235 Okundu
Nedir
Tencent

Pubg Mobile dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Pek çok oyuncusu bulunan oyun, telefon1

7 dk. 1158 Okundu
İçerik
Oyun Dünyasının En Güçlü Kadın Karakterleri

Oyun severler tarafından oynanan ve her daim bazı popüler oyunlar vardır. Bu oyunlarda bulunan karakterler1

3 dk. 105 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.