KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Küçük Çocukların Oynayabileceği Oyunlar

Küçük çocukların oynayabileceği oyunlar birbirinden farklı yaratıcı oyunları göstereceğiz. Bu oyunlar her yaştan insanın oynayacağı farklı ve hayal gücünü kullandıracağı oyunlar.

Minecraft

oyunlar

Bu oyunda blokları istediğiniz gibi yerleştirerek hayal gücünüzü yansıtabilirsiniz. Bir villa ya da bir köprü yaparak kendi dünyanızı oluşturabilirsiniz. Kendi şehrinizi arkadaşlarınızı davet ederek yapabilirsiniz. Maden kazarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Köy bulup köylüler etkileşimde bulunup ticaretle uğraşabilirsiniz. Hayvanlar evcilleştirebilirsiniz. Etinden sütünden yararlanabilirsiniz. Ayrıca aldığınız malzemelerle farklı yiyecekler yapabilirsiniz. Hayalinizdeki evi bloklardan oluşturduktan sonra kendinize hayal gücünüze kullanarak tarım alanı ya da bahçe yapabilirsiniz. Kötü adamlarla savaşabilirsiniz. Köye yapılan kötü adamların saldırısından kurtarıp köylülerin sevgisini kazanabilirsiniz. Başka boyutlara geçip o dünyalarda hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

Undertale

Undertale

Bu oyunda karakter canavarların olduğu bir yer altı şehrine düşüyor. Bu yer altı şehrin en büyük özelliği ise özel güçleri olan canavarların yer altı şehrinde insanlarla yaptıkları bir savaşta yenilip oraya hapsedilmesi. Bu canavarlar çok uzun süredir yer altında yaşadıkları için gün ışığı hiç görmemişler bu yüzden canavarla güneşe ve diğer yıldızlara özlem duyuyorlar. Bu oyunda küçük bir çocuk olarak bu yer altı şehrine düşüyoruz ve canavarlarla etkileşimde bulunuyoruz ya onlarla savaşıyoruz ya da onlara merhamet ediyoruz. Bu oyunda birden fazla son bulunuyor. İyi son, normal son, kötü son ve bu sonlarda kendi arasında farklı sonlarla bitiyor. Her yaptığımız eylemler farklı hikayelere neden oluyor.

Roblox

Minecraft gibi küçük çocukların hayal gücünü kullanarak bir şeyler yaptığı bir oyun. Farklı parkurları geçmeye çalışarak eğlenebilirsiniz. Oyunlar modelleyerek başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Sizde diğer insanların modelledikleri oyunlarla eğlenebilirsiniz. Bu oyunda oyun içi satın alma var. Bu oyunu online oynayarak oynayabilirsiniz. Başka arkadaşlar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet edip farklı oyunlar modelleyebilirsiniz. Roblox da farklı sanal etkinlikler yapabilirsiniz.

Subway Surfers

Subway Surfers

Bu oyunda polisten kaçan bir çocuk var yakalanmamaya çalışıyor. Bazen yakalanmamak için kaykaya biniyor. Bazen başka malzemelerle hızını arttırıyor. Koşarken de yoldaki paraları toplayıp kendini geliştirmek için kullanıyor isterse de biriktirip karakter satın alıyor. Tabi bu oyunda da oyun içi satın almak isteyeceğiniz dijital ürünler var. Bunun dışında kendi koşu skorunu ya da başkalarının koşu skorunu geçmeye çalışıyorlar.

İçerik
Minecraft Renk Kodları

Hayatta kalma moduna ek olarak Minecraft, yaratıcı modda hayal gücünüzü en üst düzeye çıkarmanıza izin1

5 dk. 16760 Okundu
İçerik
Xbox Live Gold Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu!

Xbox Live Gold platformu son zamanların en popüler oyun platformları arasında yer almayı başardı. Her1

3 dk. 19 Okundu
İçerik
LOL Wild Rift AFK Banı Nasıl Kaldırılır?

LOL Wild Rift, mobil cihazlardan oyun oynamayı seven kişilerin fazlasıyla ilgi gösterdiği oyunlar arasında yer1

2 dk. 7332 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al