KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Ayna ve Dolap Modelleri

Ayna ve Dolap Modelleri , banyoda kendini gösteren en etkili objelerdir. Banyolarınızda kullanacağınız farklı ayna ve dolap modelleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Ayna ve Dolap Modelleri2
Ayna ve Dolap Modelleri

Ayna Tercihleri

Banyolarınıza boyut katacak aynalar ile artık daha şık tasarımlara ulaşabilirsiniz. Tuğla ve taş modellerini kullanmanız banyonuzda farklı hava katmanıza yardımcı olacaktır.Bu tür ürünleri aynalar ile daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Özellikle küçük banyolarda ilgi odağı haline gelen bu ürünler gelen misafirlerinizi şaşırtacaktır. Boydan boya kullanılan aynalar banyolarınız için iddialı bir görünüm olabilir. 

Fayanslarınızı tek renk seçerseniz kullandığınız aynaların yansıtma gücü ile dekorasyonunuzu daha güçlü hale getirebilirsiniz. 

Ayna ve Dolap Modelleri3
Ayna ve Dolap Modelleri

Tuğla ve taş gibi malzemeler banyo dekor ürünleri arasında az kullanılıyor olsada küçük banyo modelleriniz için kullanabileceğiniz en sağlam malzemedir. Tavandan tabana kullanılan ayna modeli küçük banyo modelleri için harika bir fikir.

Ayna ve Dolap Modelleri4
Ayna ve Dolap Modelleri

Dolap Tercihleri

Gri oluklu banyo dolaplarında çift lavabo kullanabilirsiniz. Özellikle büyük banyolar için tercih edilen bu ürünler banyolarınıza şıklık katacaktır. Siyah aplikler banyo dolaplarında harika obje tercihleri arasında bulunabilir. Rustik tarzda olan ürünler banyolarınızda aynaların arkasında gizli bölge olarak tasarlanabilir. Bu tür tasarımlar eşyalarınızı saklamak ve alan açma durumundan dolayı bir hayli kullanışlıdır. 

Çift ayna tasarımlarını kullanarakta banyolarınızda alan derinliği yaratabilirsiniz. Son zamanlarda popülerliğini koruyan bu tür aynalar ideal banyonuzu destekleyecek objelerdendir. Bakış açısını değiştiren bu tasarımlar misafirlerinizi kıskandıracak niteliktedir. Ayna seçimlerinde cesur davranabilirsiniz. Yansıtıcı ve alan derinlik özellikleri bakımından bulundukları her ortamın gözdesi olabilirler.

Ayna ve Dolap Modelleri5
Ayna ve Dolap Modelleri

Kavisli ayna modelleri kare veya yuvarlak olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle banyo dekorasyonunu değiştirmek isteyenlerin başvurduğu ilk tercih olma özelliğini de taşımaktadır. Banyonuza yeni bir bakış açısı getirecektir. 

Çok yüksek olmayan çocuk ayna modelleri çocuklarınız için rahatlık sağlayacaktır. Ellerini daha rahat yıkayabilirler. Son zamanlarda çocuk lavabosu  ve ona uygun ayna modelleri de  ilgi çekici durumdadır. Günümüzde popülerliğini de devam ettirmektedir. 

 Dolap modellerinde gömme dolapları tercih etmeniz de alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Bir çok eşyaya yer kalmayan banyolarda gömme dolaplar hayat kurtarıcıdır. Aynı zamanda gömme dolaplarınızın kapaklarını da uzun aynalar kullanabilirsiniz. Düz uzun aynalardan çok sıkıldım diyorsanız parçalı köşeli aynalar kestirip de dolaplarınıza hareketlilik katabilirsiniz.

İçerik
Bebek Odası Dekorasyonu

Bebek Odası Dekorasyonu, Hayatınıza yeni birinin girdiğini düşünün. Bu kişi en ama en sevdiğiniz kişi1

3 dk. 11 Okundu
İçerik
Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Öneriler

Banyolarda Duş Perdelerini Nasıl Daha İlgi Çekici Yapabilirim Diyenlerin Mutlaka Okuması Gereken Önerileri sizler için1

2 dk. 8 Okundu
İçerik
2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri, yeni dönemde farklı ve trend modeller ortaya çıkmıştır. Salon dekorasyonunda1

2 dk. 7 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al