KATEGORİLER
Kripto Al Sat


2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri, yeni dönemde farklı ve trend modeller ortaya çıkmıştır. Salon dekorasyonunda kullanılan farklı ve zıt modellemeler harika salonların oluşmasını sağlamıştır. Kullanılan ürünler, aksesuarlar, mobilyalar bütünleşerek 2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri ortaya çıkmıştır. Makalemizde 2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirlerini toplayarak sizler için derledik.

Kirli Beyaz Duvar Renkleri

Salonlarda 2021 yılında en çok kullanılan duvar rengi kirli beyazdır. Duvar renginin soft tutulması mobilyaların daha canlı renklerde seçimi idealdir.

oturma odasi

Galeri Görünümlü Duvarlar

Salonunuzun bir duvarını farklı ve bol çerçeveler ile doldurabilirsiniz. Bu sayede salonlarda modern bir görünüm elde edilir.

Yeşillik ve Ev Bitkileri

Şehir yaşamından biraz olsun uzaklaşmak isteyenler artık salonların bir köşesini bitki bahçesi haline getiriyor. Renkli bir görünüm veren bitkiler, evlere ferah bir görünüm kazandırır.

salon

Osmanlı Esintileri

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirleri arasında Osmanlıdan esintiler yer alır. Salonların her yerinde kullanılan Osmanlı desenleri popüler bir hal almıştır.

Dekoratif Perdeler

Modern bir salon dizaynı için dekoratif perdeler kullanılır. Son zamanlarda sıklıkla rastladığımız hafif ve gün ışığını yansıtan perdeleri salon dekorasyonlarında kullanabilirsiniz.

Zıt Renk Mobilya Kullanımı

Eskiden tek renk mobilyalar ve onlara uygun dekor ürünleri kullanılırdı. Popüler salon dekorasyonlarında artık zıt mobilya renkleri tercih edilir. Farklı renklerin salonda kullanılması çağdaş bir görünüm verir.

Katmanlı Halılar

2021 yılında katmanlı halılar moda haline gelmiştir. Salon boyutunuza göre tercih edeceğiniz halılar sayesinde siz de en modern salon dekorasyonunu evinizde yansıtmış olursunuz.

trend

Popüler Salon Dekorasyonu

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirlerinde en çok kullanılan fikirleri yukarıda paylaştık. Son yıllarda salon tasarımları herkesin kendi zevkine göre belirlenmektedir. Yaşam tarzlarını salonlarına yansıtmak isteyen kişiler, kendilerine özgü bir dekorasyon türü yapabilir. Popüler bir salon dekorasyonu içinse yukarıda saydığımız fikirleri kullanabilir. Popüler salonlar gösterişten uzak, minimal olarak dizayn edilmiş bir o kadar da gösterişli salonlardır.

2021 Popüler Salon Dekorasyon Fikirlerinde modern, şık, rustik, klasik, akdeniz tarzı dekorasyonlar en çok kullanılan türlerdir. Bütün türleri karmanlayarak da harika tasarımlar yaratmak mümkün. Hayal dünyanızdan ve paylaştığımız fikirlerden ilham alarak sadece sizde olan bir salon yaratmak kendi elinizde!

İçerik
Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları

Aklınızdan Çıkmayacak Banyo Tasarımları ile sizde banyonuzun dekorasyonunu değiştirebilir,ilham alabilirsiniz. Son zamanlarda evlerin banyolarını yenilemek çok1

2 dk. 17 Okundu
İçerik
Dekorasyon Oyunları

Dekorasyon Oyunları , hayatımızın her alanında mevcuttur. Bununla beraber pek çok yapımcı dekorasyon oyunları yaratmaya1

2 dk. 25 Okundu
İçerik
Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu

Siyah Beyaz Yemek Odası Dekorasyonu, evlerde  iddialı ve şık görünümler arayanların ilk başvurduğu renk tercihleridir.Siyahın1

2 dk. 64 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.