KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Youtube Kanalı Nasıl Silinir

Youtube kanalı nasıl silinir Youtube herkesin farklı içerikleri paylaştığı popüler bir sosyal medya ağıdır. Youtube ile yemek yerken otobüsteyken, trafikte kalmışken, yemek yaparken, çizim yaparken vb. pek çok zamanda youtube’ta video izleriz. Bir iş yaparken arka planda müzik dinleriz. Özellikle son zamanlarda modern meslek haline gelen youtuberlık işini hemen hemen herkes denemiştir. Küçük ya da büyük yaşta iken ama artık kanalınızı silmek istiyorsanız veya kanalınızı saklamak istiyorsanız belirli aşamaları yapmanız gerekir.

Youtube Kanali Nasil Silinir 1

Eğer youtube hesabınıza yüklediğiniz sizi utandıran videolarınız varsa hepsinden tek seferde kurtulmanın diğer bir yolu. Sıfırdan temiz bir sayfa ile başlayabilirsiniz.

Youtube kanalınızı silmek sizin Google hesabınızı silmez. Sadece youtube’ta artık kullanmadığınız kanalınızı siler. Eğer Google hesabınızı silmek istiyorsanız daha farklı işlemler yapmanız gerekiyor. Şimdilik sadece youtube’ta kanal nasıl silinir ve gizlenir onu anlatacağım.

Öncelikle yapmanız gereken eğer youtube studio’da hesabınız yoksa oturum açmak. Oturumu açtıktan sonra sol kısımdaki kenar çubuğundaki ayarlar kısmına basmanız gerekiyor. Ayarlar seçeneği alt kısımda bulunuyor. Ayarlar kısmından kanala basmanız gerek daha sonra ise gelişmiş seçeneklere basmalısınız. Alt kısımdan youtube içeriğini kaldırma kısmına basmanız gerekiyor. Daha sonra içeriğimi kalıcı olarak silmek istiyorum yerine basmalısınız. Kanalınızı silmek istediğinizi doğrulamak için kutuları seçiniz. En son adımsa içeriğimi silini seçin. Böylelikle youtube kanalınız silinmiş olacak. Endişelenmeyin Google hesabınız hala yerinde.

Youtube hesabınızı geçici olarak gizleme ihtiyacı hissediyorsanız nasıl geçici olarak hesabınızı gizlenebileceğini size anlatacağım ama öncelikle bunu yaptıktan sonra aboneleriniz, kanalınızın adı, beğeniler ve abonelikleriniz gizli bir hale gelir. Ayrıca kanalınıza yapılan yorumlar ve sizin cevaplarınız silinir.

Öncelikle youtube studio’ya gitmeniz gerekir. Sol altta yer alan ayarlar kısmına basmanız gerekir. Daha sonra kanala basıp gelişmiş ayarlar seçeneğine basmanız gerekir. Alt kısmından youtube içeriğini kaldıra bastıktan sonra sizi başka bir sayfaya yönlendirir. Bu yüzden oturum açma bilgilerinizi girmenizi isteyebilir. İçeriğimi gizlemek istiyorum seçeneğine bastıktan sonra kanalınızda nelerin gizleneceğini onaylamak için kutucukları seçin. En son adım ise kanalımı gizle kısmına bastıktan sonra kanalınız gizlenmiş olacaktır.

İçerik
PS5 İndirme İptal Etme Nasıl Yapılır?

Her oyun platformunun kendine ait bir indirme mağazası bulunuyor. Steam, Epic Games ve Playstation Store1

1 dk. 6715 Okundu
İçerik
KEP Adresi Nedir, Nasıl Alınır ve Avantajları Nelerdir?

KEP Adresi Nedir, Nasıl Alınır ve Avantajları Nelerdir? ,Kayıtlı Elektronik Posta, dünya genelinde birçok şahıs1

3 dk. 46 Okundu
İçerik
PlayStation 5 (PS5) İnternet Hızı Arttırma [Etkili Çözümler]

PlayStation 5 (PS5) ile ilgili söylenebilecek en etkili şey oldukça hızlı bir işlemciyle mükemmel performans1

3 dk. 5077 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.