KATEGORİLER
Kripto Al Sat


YouTube Premium Öğrenci Aboneliği Nasıl Açılır?

YouTube günlük hayatta her gün girip çıktığımız video izleme platformları arasında yer alıyor. Bu sebeple YouTube kullanıcılarına verdiği hizmeti daha kaliteli noktalara getirmek amacıyla talepler doğrultusunda Premium özelliğini aktif ederek birçok kullanıcısına reklamsız video izleme keyfi sunuyor. Bu keyfi değerlendirmek isteyen kullanıcılar ise doğrudan Premium üyelik satın alarak doyasıya kullanım sağlayabiliyor. Birçok kişi ne yazık ki YouTube’un uygulamış olduğu fiyat politikalarından rahatsız olup farklı alternatif yolları denemeye yöneliyor. Biz de bu konuda platformda yer alan “YouTube Öğrenci Planı” ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşarak bu plana nasıl üye olacağınızı size anlatıyoruz.

YouTube Premium Almak Zorunlu Mudur?

Her kullanıcı kafasında oluşan bu soru işaretini gidermek için çabalıyor. YouTube’nin kısa bir süre önce işlevsel hale getirdiği Premium planla reklamsız video izleme fırsatı kullanıcının istekleri doğrultusunda satın alınabiliyor. Bir kullanıcı dilerse belirtilen işlem adımlarını kullanarak Premium üyelikle hesabını güçlendirebiliyor.

  • “YouTube” hesabınıza giriş yapın.
  • “Premium Üyelik” butonuna dokunun.
  • “Kredi Kartı” bilgilerini girerek Premium abonesi olun.

Bu işlemlerin ardından artık herhangi bir video izlerken arka planda oynatma yapabilecek, dilediğiniz videoyu indirerek internet bağlantısı olmadan bile izleyebileceksiniz.

YouTube Premium Fiyatları Çok Yüksek Öğrenci Aboneliği Nasıl Alırım?

YouTube Premium Ogrenci Aboneligi
YouTube Premium Öğrenci Aboneliği

YouTube Premium’un sunmuş olduğu fiyatlandırma politikasının çok yüksek olmasından dolayı birçok kullanıcı alternatif yöntemlere yönelerek ilgili aboneliği daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliyor. Hiçbir ek programa ihtiyaç duymadan aylık 9.99₺ ödeyerek Premium üyelik satın almak için “Öğrenci Planı” seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bu planı satın almak için aşağıdaki adımları uygulayın.

YouTube Premium “Öğrenci Planı” satın almak için öncelikle bilmeniz gereken en önemli hususun aktif öğrenciliğinizi kanıtlayan bir belgeye ihtiyaç duymanızdır. Bu belge “Öğrenci Belgesi” ya da “Öğrenci Kimliği” olabilir.

  1. “YouTube Premium” ya da “YouTube Music Premium için Öğrenci” sayfasına giriş yapın.
  2. “Ücretsiz Deneyin” butonuna basın.
  3. “SheerID” tarafından tarafınıza gönderilen forma öğrenci belgenizi yükleyin.
  4. “Gönder” butonuna basın.

Bu işlemlerin ardından “SheerID” tarafından uygunluk kontrolü yapılacaktır. Eğer ki “Öğrenci Planı” için uygun görülürseniz tarafınıza bir e-posta iletisiyle geri dönüş yapılacaktır. Bu geri dönüşün ardından internetten reklamsız video izlemenin keyfine varabileceksiniz.

YouTube Premium Öğrenci Üyeliği Fiyatı Ne Kadar?

Bkz: YouTube’da Yorumlar Gözükmüyor Sorunu ve Çözümü

YouTube Premium Öğrenci üyeliği satın almak istediğinizde öncelikle fiyatının 9.99₺ ile sınırlı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Eğer ki bu fiyatı da çok pahalı buluyorsanız “Papara” tarafından yapılan %50 iade kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanarak ilgili üyeliği satın almanız halinde aylık sadece 5₺ gibi bir ücret ödeyerek YouTube’dan video izlemenin keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

Bu içeriğimizde YouTube Premium Öğrenci üyeliği ile alakalı detaylı bilgileri sizlerle paylaşarak en basit yoluyla düşük ücretli Premium üyelik satın almanın yöntemlerini anlattık. Her kullanıcı bu yöntemi kullanarak uygun fiyatlı Premium üyelik satın alabilir.

İçerik
Discord Yer Paylaşımı Özelliği Nasıl Kapatılır?

Discord, günümüzün en popüler sesli iletişim programlarından biridir. Bu program genellikle oyuncular arasında kullanıldığı gibi1

3 dk. 10185 Okundu
İçerik
Windows 10 0xc00000e Hatası Çözüm Yöntemleri

Windows 10 günümüzde en çok kullanılan işletim sistemlerinin başında geliyor. Bu denli fazla kullanılması, her1

3 dk. 10 Okundu
İçerik
Google Detaylı Görsel Arama Nasıl Yapılır? [Mobil & Masaüstü]

Tersine Görsel Arama özelliği, günümüzün en çok kullanılan arama motoru olan Google tarafından kısa bir1

3 dk. 12 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.