KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Xantares Kimdir?

Xantares Kimdir? Ülkemizde sanal sporlara olan ilgi oldukça fazladır. Farklı birçok oyunda özel oyuncular yer almaktadır. Kendini çekirdekten itibaren yetiştiren bu oyuncular ile ülkemiz oldukça güzel sonuçlar almaktadır. E-spor dünyasının ünlü isimlerinden birisi ise Xantares kullanıcı adıyla tanınan İsmail Can Dörtkardeş. İsmail Can profesyonel Counter oyuncusudur. CS 1.6 ile oyun macerasına başlayan İsmail şu an profesyonel CS Go oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. Farklı birçok müsabakaya katılmaktadır. 

Vitalforce takımında görev alan Xantares sonrasında HWA takımında profesyonel oyuncu olarak görev almıştır. HWA forması ile 2013 yılında kupa kazanmıştır. Süper Kupa kazanan takımına büyük katkı sağlamıştır. 2014 yılına gelindiğine oyuncu CS Go çılgınlığına katılmıştır. 2014 yılında önce kendisini 1/1 turnuvalarda göstermiştir. 2014 yılının sonlarına doğru Space Soldier takımının kurulması ile bu takımda görev almaya başlamıştır.

Xantares Steam

Xantares steam hesabında aynı isimle yer almaktadır. Oldukça popüler olan ve insanlar tarafından sevilen İsmail Can steam hesabında 32 bin yorum almıştır. Profilinde 19 farklı ödül mevcuttur. Puanlarım sana feda, büyük yıldız, iç açıcı, pozitif enerji gibi ödüllerin sahibidir. Rozetlerinin sayısı ise 16’dır. Topluluk büyükelçisi, topluluk katılımcısı, gözü keskin stokçu gibi rozetlere sahiptir. 466 tane arkadaşı bulunan oyuncunun Steam profili oldukça hareketlidir. Profili 42. Seviyede yer almaktadır. Oyuncu profesyonel oyun hayatına geçtikten sonra ilk uluslararası turnuvasına 13 Aralık 2014 tarihinde katıldı. Bu tarihte South East Europe Championship turnuvasına katılarak ilk maçına çıktı. 

Katıldığı ilk maçında takımı 2-0 üstün şekilde mücadeleyi tamamladı. Bu süreçte takımına ciddi katkılar yapan oyuncu uluslararası arenada tanınma şansı buldu. Tarihler 2015’i gösterdiğinde ise takımı Space Soldier ile Copenhagen Games 2015 turnuvasına katıldı. 70 civarı takımın olduğu turnuvada İsmail Can’ın takımı turnuvayı 13. tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı. Space Soldier takımı ile ilk derecesini ESL South East Europe turnuvasında alan İsmail can oldukça popüler bir CS Go oyuncusudur.

Xantares Kaç Yaşında?

7 Ağustos 1995 tarihinde doğan Xantares 25 yaşındadır. Xantares kaç yaşında sorusuna cevap arayanlar için bu cevabı verebiliriz. 2013 yılından beri profesyonel oyuncu olan İsmail Can farklı birçok başarıya imza atmıştır. Bunlardan birisi de Copenhagen Games 2016 turnuvasıdır. Bu turnuvadan başarılı sonuçlar alan takımına büyük oranda katkı sağlamıştır. Ayrıca QuickShot Arena gibi turnuvalarda da İsmail Can yer almıştır. ASUS ROG Summer 2016 turnuvasında oyuncu ilk birinciliğini almıştır. Takımı bu birincilik ile 12 bin dolar kazanç elde etmiştir. 

Takımının bu denli kazanç elde etmesini sağlayan Xantares oldukça popüler bir oyuncu haline gelmiştir. Oyuncu makine lakabıyla anılmaktadır. Dünya ve Türkiye turnuvalarında büyük başarıla imza atmıştır. Dünya kupasında birinciliği alan kadroda ve Arjantin mücadelesinde geriden gelip maçı alan kadroda yine Xantares yer almaktaydı. ESL One Köln 2017 turnuvasına da katılmaya hak kazanmıştır. Bu turnuvada en iyi takımlardan birisi olan SK Gaming takımına karşı mükemmel bir galibiyet elde eden Xantares takımı uluslararası arenada adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. Farklı turnuvalar ve galibiyetler ile serisine devam eden takımı ile Xantares adının uluslararası arenada anılmasını sağlamıştır.

İçerik
İnternetsiz Oynanan Oyunlar

İnternetsiz Oynanan Oyunlar ile internetsiz kalıp canın sıkıldığında keyfini yerine getirtecek oyunlardır. Mobil paketinizde internetiniz1

10 dk. 26 Okundu
İçerik
Tetris Oyna

Tetris Oyna , belli bir kuşağın, küçük büyük her yaşta insanın severek oynadığı oyunlardan birisi1

3 dk. 155 Okundu
İçerik
CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi

CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi geçmişten günümüze her zaman dünyanın en çok oyuncu kitlesine sahip1

1 dk. 5093 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.