KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Ücretsiz Valorant Hesapları [2021]

Riot Games tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Valorant, kısa bir süre içerisinde herkesin beğenisini toplamayı başardı. CS: GO benzeri oyunlara ilgi duyan kişilerin oyunun çıkmasıyla birlikte bu tarafa doğru yöneldiği açık açık görülüyor. Riot, ilgili oyunun testlerini uzun süre boyunca “Beta” sunucuların gerçekleştirip; beta sürecine katılmak isteyen kullanıcılara özel kodla katılım imkanı tanıdı. Bu sayede de test sürecin her isteyen kolayca oyun içerisinde kendisine yer bulamadı.

Bkz: Bedava VP (Valorant Points) Kodları (Güncel Liste 2021)

Bu süreçte yayıncılar, Twitch etkinlikleri ve buna benzer zaman dilimlerinde dağıtılan kodlar oyuna katılmak isteyen kişiler için ilgi çekici hale geldi. Biz de oyunda yeni bir hesap oluşturmak isteyen kullanıcılar için hiç kullanılmamış Ücretsiz Valorant Hesapları paylaşımı yaparak yeni bir hesap oluşturma sürecine girme zorunluluğunuzu ortadan kaldırıyoruz.

Ücretsiz Valorant Hesapları (Güncellenmiş Liste)

Riot Games’in en iyi oyunlarından biri olan Valorant’ta bedava hesap ihtiyacınız bulunuyorsa; bu ihtiyacınızı aşağıdaki listede yer alan giriş bilgilerini kullanarak giderebilirsiniz. Bu hesapları kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

NOT: Hesapların güvenliği için listeden hesabı aldığınız andan itibaren e-posta ve şifre bilgisini güncellemelisiniz. Bu durumun aksine hareket ettiğinizde açık bir şekilde paylaşılan şifrelerden dolayı ileriki dönemlerde hesap tamamen elinizden gidebilir.

 • Kullanıcı Adı: biricerik12312
 • Şifre: biricerikvalohesabi

Valorant Minimum – Maksimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Ücretsiz Valorant Hesapları alınmadan önce lütfen bilgisayarınızın aşağıdaki sistem özellikleriyle uyumlu olmasına dikkat edin.

30 FPS (Minimum)

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
 • Ekran kartı: Intel HD 4000
 • Bellek: 4 GB
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit

60 FPS (Önerilen)

 • İşlemci: Intel i3-4150
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 730
 • Bellek: 4 GB
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit

144 FPS (Maksimum)

 • İşlemci: Intel Core i5-4460 3,2 GHz
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
 • Bellek: 4 GB
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit

Bu özelliklere sahip bilgisayarınızdan Valorant’ı sizlerle paylaştığımız ücretsiz Valorant hesapları aracılığıyla kolayca oynayabilirsiniz.

Valorant Hesapları Sadece Bana Özel Mi Oluyor?

İçeriğimizde paylaştığımız Valorant hesapları ortak kullanım için uygun değildir. Böyle bir durumun tespitinde zaten Riot Games gerekli yaptırımları tarafınıza uyguluyor. Bu sebeple ilgili liste içerisinde hesap bilgilerini aldığınız andan itibaren hesabı kişiselleştirmeniz gerekiyor. Söz konusu kişiselleştirme ise giriş bilgilerini değiştirerek mümkün olacaktır.

Bu içeriğimizde sizlerle paylaştığımız ücretsiz Valorant hesapları henüz güncellenmemişse doğrudan aşağıda yer alan yorum bölümünden yeni hesap talebinde bulunabilirsiniz. Taleplerinize geri dönüşler anlık olarak gerçekleştirilecek ve hiçbir şekilde kullanılmamış olan hesapların gönderimi e-postanız aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

İçerik
League of Legends Irelia’ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

League of Legends Irelia’ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler. League of Legends’in efsane karakterlerinden olan1

3 dk. 159 Okundu
İçerik
Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Şifreler oyun hesaplarımızı korumak için konulur. Ancak bazen bu şifreleri1

1 dk. 17404 Okundu
İçerik
Rocket League Sistem Gereksinimleri

Rocket League Sistem Gereksinimleri , Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League, en popüler spor dallarından futbola1

3 dk. 32 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
  cemre.com