KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Woxic CSGO Bıraktı Mı?

Woxic CSGO Bıraktı Mı? Ülkemizde de yakından takip edilen ve sayısız oyuncu kitlesine sahip olan Counter Strike: Global Offensive, dünya genelinde de online oyunlar kategorisinde en üst sıralarda yer alır. Gelişen e-spor sektörü kapsamında Counter: Strike Global Offensive’de turnuvaları düzenlenen oyunlar arasındadır. Her ülkeden başarılı oyuncuların katıldığı ekipler ile gerçekleşen turnuvalarda rakiplerini alt etmeyi başaran ülke, şampiyon olarak ödülün de sahibi oluyor. En başarılı oyuncuların oluşturduğu gruplar arasında ülkemizden de bir isim bulunuyor.

Katıldığı oyunlarda gösterdiği başarılar ile adından söz ettiren Özgür ‘Woxic’ Eker, 2019 yılında henüz mousesports takımında iken oyunlarda sergilediği başarılı performans ile büyük grupların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Birçok oyunda genelde AWPer rolü ile oyunlarda yer alan Woxic, çok zaman geçmeden ise büyük takımlar ile görüşmelere başladı ve onlardan birisi olan Cloud9’a transfer oldu. Son dönem gelen paylaşımlar ile de Woxic CSGO bıraktı mı soruları birçok oyun sever tarafından sorulan sorular arasında yer aldı.

Woxic Neden Takımdan Ayrıldı?

Cloud9 tarafından yapılan resmi bir açıklama ile Woxic’in takımdan ayrıldığı söylentileri doğrulandı. Çok geçmeden Özgür Woxic Eker’den de bir açıklama geldi ve böylece konu açıklık kazanmış oldu.

Geçtiğimiz dönemlerde takımda yedek oyuncular listesine ismi yazdırılan oyuncu ile ilgili takımdan ayrılacak soruları gündemde yer almaya başlamıştır. Woxic takımdan ne zaman ayrıldı ve Woxic neden takımdan ayrıldı gibi sorular, gelen açıklamalar ile cevap buldu.

Cloud9 menajeri resmi hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Woxic ile sözleşmelerinin feshedildiğini söyledi. Takımda genel menajer olarak yer alan Henry ‘HenryG’ Greer, sözleşmenin neden feshedildiğine dair bilgileri de bu mesajında açıkladı.

Açıklamada, Özgür ‘Woxic’ Eker’in çok ciddi ping problemi yüzünden takımdan ayrılmak zorunda olduğu belirtildi. Ping probleminin oldukça yüksek olmasının takıma zarar verdiği ve uzun vadede ciddi kayıplar yaşatabileceği riskleri düşünüldüğünden Woxic’in takımdan ayrılması kararının verildiğini belirtti. Bu açıklama ile birçok oyun severin merak ettiği Woxic takımdan neden ayrıldı sorusu da cevap buldu.

Woxic’in Yerine Kim Gelecek?

Woxic’in takımdan ayrılmasının hemen ardından Woxic’in yerine kim gelecek sorusu yeni merak edilen soru oldu. Ekibin eksilmesinin ardından şirket yaptığı açıklamada Özgür ‘Woxic’ Eker’in yerine bir diğer deneyimli oyuncu olan Erick ‘Xeppaa’ Bach’ın geleceğini duyurdu.

Woxic’in takımdan ayrılması ile güncel olarak Clou9 şirketine bağlı Colossus ekibinin oyuncuları şu şekilde;

  • Alex “ALEX” McMeekin,
  • William “mezii” Merriman,
  • Ricky “floppy” Kemery,
  • Patrick “es3tag” Hansen.

Woxic Cloud9’a Ne Zaman Transfer Olmuştu?

Medyada çıkan ayrılık haberlerinin ardından Woxic Cloud9’a ne zaman transfer olmuştu soruları da araştırılmaya başlandı. Oyun kariyerine mousesports’ta devam eden özgür Eker 2019 yılında başarılı performansı ile dikkat çekmiş ve AWP oyun tarzı ile Colossus’tan katılım teklifi almıştı. Bu güzel haberi kişisel hesabından duyuran oyuncu yakın zamanda güzel şeylerin olacağını anlatan bir GİF paylaşımında bulundu ve çok geçmeden de Cloud9 resmi hesabı oyuncu listesinin güncellendiğini ve Özgür Eker’in de yeni kadroda yer aldığı açıklamasını yaptı. 

Hemen arkasından Cloud9 menajeri ‘HenryG’ anlaşmanın detaylarını paylaştı ve Özgür Eker ile 3 yıllık imza attıklarını duyurdu. 3 yıllık sözleşmenin 19 Eylül 2020 tarihinden itibaren geçerli olduğunu paylaşan menajer, anlaşma ücretinin ise 1.365,00 Amerikan Doları olduğunu belirtti.

Meta Etiket: Woxic CS GO Bıraktı Mı? başlıklı içerikte bu konu ele alınmış olup merak edilen hususlara değinilerek ziyaretçilere kılavuz niteliğinde sunulmuştur.

İçerik
Bedava Robux Kodları [Güncel Liste]

Bedava Robux Kodları, son zamanlarda birçok kişi tarafından aranmaktadır. Bu sebeple de özellikle oyunda karakterinizi1

2 dk. 248 Okundu
İçerik
Steam Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Steam, her geçen gün popülerliğini arttıran ve arttırdıkça yeni kullanıcılar elde eden platformların başında geliyor.1

3 dk. 43 Okundu
Nedir
Minecraft FPS Arttırma Yöntemleri

Minecraft kullanıcılarının her güncellemede karşısına çıkan sorunlardan biri olan Minecraft FPS, uzun yıllar boyunca sürekli1

5 dk. 16916 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.