KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Wallpaper

Valorant wallpaper ya da diğer adıyla valorant duvar kağıtlarını nereden bulabiliriz diye soruyorsanız sizin için bir kaç site ve uygulama araştırdık. Valorant son zamanlarda popülaritesi artan bir oyun özellikle göz alıcı karakterleriyle insanları hayran bırakıyor. Bu yüzden bu oyunun karakterleriyle ilgili ya da oyunu yansıtan özellikleriyle ilgili telefonumuza, tabletimize veya bilgisayarlarımızın arka planlarına koymak istiyoruz. Böylelikle teknolojik araçlarımızı her açışımızda onları görmek istiyoruz. Tabi bu da oyuna karşı olan hayranlığınızı gösteriyor. Şimdi size kullanabileceğiniz duvar kağıtları olan sitelerimizi göstericeğiz.

Pinterest

Pinterest herkesin istediği hobisiyle ilgili çeşitli görseller veya bilgiler alabileceği bir sitedir. Ayrıca uygulaması da olduğu için sıkça kullanılır. Pinterest özellikle güzel ve etkileyici arka planlar bulmak için kullanılabilecek en iyi uygulamadır. Pinterestte dilediğinizce dolaşıp güzel arka plan bulmak için ve bulduklarınız kaydetmek için öncelikle giriş yapmanız gerek eğer hesabınız yoksa Gmail üzerinden kayıt yapabilirsiniz. Gmailiniz yoksa Facebook hesabınızla da girişi yapabiliyorsunuz. Kaydınızı tamamladıktan sonra size daha iyi görseller sunmak için hobilerinizle ilgili tercihler yapmanızı istiyor. Eğer bütün hobileriniz aklınıza gelmediyse sorun değil sonradan tekrar hobilerinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz arka plan görselinin ekran kaydını alıp dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

vaalorantt

Google

Google şu anda da zaten üstünde bir sürü arka plan aramaları yapmış olabilirsiniz ama daha iyi bir görsel kalitede arka plan bulabilirsiniz. Hatta istediğiniz arka plan renklerini de görsellerden ararken filtreleyebilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit.

Aramak istediğiniz karakteri yazınız. Sonra aradıktan sonra araçlar kısmına geliniz. Böylece istediğiniz boyutta, renkte, türde ve zamanda bulabilirsiniz.

valo

Valorant

Valorant’ın kendi orijinal sitesinde duvar kağıdı bakabileceğiniz biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız google arama motoruna valorant wallpaper yazdıktan sonra Valorant’ın orijinal sitesinde bir sürü arka plan fotoğrafı bulacaksınız.

Şimdi de valorant arka plan fotoğrafları bulmak için kullanacağınız uygulamalara:

Valorant: Mobile Wallpaper

Eğer telefonunuza bir duvar kağıdı arıyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Özellikle ajanlarla ilgili bir sürü duvar kağıdı bulunuyor. Buradan istediğiniz duvar kağıdını indirip kullanabilirsiniz.

Ve son olarak diğer mobil duvar kağıdı uygulamasına geçebiliriz.

valorant 2

Ultimate Valorant Wallpaper HD

Bu uygulamada ise gerçekçi valorant ajanları ve fanart çizim ajanlar bulunmakta. İsterseniz fanart kullanabilirsiniz ya da valorant ajanları gerçek olsaydı nasıl gözükürdü diye düşünüyorsanız gerçekçi bir arka plan fotoğrafı kullanabilirsiniz.

İçerik
Brawl Star Çin Versiyonu

Brawl Stars oyunu, hızlı tempolu, ücretsiz çok oyunculu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. İlk olarak1

5 dk. 14585 Okundu
Nedir
GTA Benzeri 10 Oyun

GTA (Grand Theft Auto) Nedir? GTA, Grand Theft Auto (büyük araba hırsızlığı) kelimelerinin kısaltmasıdır. Online1

5 dk. 15299 Okundu
İçerik
PUBG Mobile Emülatör Hassasiyet Ayarları 2021

PUBG, oyun dünyasının içerisinde bulunan birçok kişi tarafından boş zamanları değerlendirmek için oynanan oyunların başında1

2 dk. 26979 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.