KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Tencent Gaming Buddy İndir

Dünyada en fazla oynanan ve birçok oyuncusu bulunan Pubg Mobile oyununu telefon yerine bilgisayarlardan da oynamak mümkün hale geldi. Pubg gibi son derece hareketli ve eğlenceli bir oyunun bilgisayar üzerinden oynanabilecek olması birçok oyun sever için önemli bir ayrıcalık olmaya başladı denilebilir. Tencent Gaming Buddy bu avantajı sağlayacak bir resmi emülasyon platformudur.

Bu emülasyon platformu Pubg yapımcısı olan Tencent tarafından geliştirilmiştir. Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarda kullanımı mümkündür. iOS ve Android mobil oyunlar oynanmasına olanak tanır. Tencent Gaming Buddy çok kapsamlı bir Android platformudur ve bu platformun kolay kullanımı için Tencent tarafından oldukça iyi çalışmalar yapılmıştır. Tencent Gaming Buddy indirme işlemi yaparak oyunlarınızı daha profesyonel bir platform üzerinden oynama avantajı elde edebilirsiniz. Windows işletim sistemleri için geliştirilen bu platform birçok oyunu indirmenize yarayan ve çok ince ayarlar yapmadan oynamanıza imkân yaratmaktadır.

Son derece iyi bir şekilde optimize edilen bu platform özellikle Pubg Mobile oyununu son derece akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için oldukça kaliteli bir ortam sunmaktadır. Platformun görünümü her ne kadar tablete benzese de birçok özelliği ya gizlenmiştir ya da kullanımdan kaldırılmıştır. Bu emülatör platformunu indirdiğinizde yalnızca platformun size izin vermiş olduğu oyunları ve uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Tencent Gaming Buddy Avantajları

Tencent Gaming Buddy indirme işlemi yaptığınızda birçok online oyunu bilgisayarlarınız üzerinden son derece rahat ve kesintisiz olarak oynama imkânı bulabileceksiniz. Bu platform sizlere IOS ve Android işletim sistemleri oyunlarını tek cihaza indirebilme ve oynayabilmek avantajı sunmaktadır. Bunun yanında bu platform üzerinden oyunları indirdiğinizde bilgisayarlarınıza detaylı olarak entegre etmenize de gerek kalmıyor. Oyunlar önceden hazırlanmış olan ayarlar ile direkt olarak oynanmaya başlanabiliyor.

Bu emülatörü kullanmanın birtakım artıları ve eksileri olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Önemli artılarından birisi de Pubg oyununu bilgisayarda oynamak istiyorsanız sizlerden istenilen sistem gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamanız gerekmektedir. Bu nedenle de bu platformun en büyük avantajı bilgisayarınızı yormadan bu yüksek boyutlu oynama avantajı sunmaktadır. Bir diğer iyi avantajı ise oyunu daha geniş ve büyük bir ekranda oynama şansı sunmasıdır. Telefonlara göre daha kaliteli oyun grafik ayarlarında oynama şansı sunmaktadır.

Dezavantajları da yok değildir. Bu emülatörü kullanmaya başladığınızda başka kişilerin de emülatörü kullandığını fark edeceksiniz. Yani yalnızca siz üstün konumda olmuyorsunuz. Aynı zamanda bu oyuna bilgisayar üzerinden bağlanan kişilerin oyun hilelerini daha rahat kullanabilme avantajı doğmaktadır. Bunlar da Tencent Gaming Buddy dezavantajları arasında yer almaktadır.

Tencent Gaming Buddy Nasıl İndirilir?

Avantajları ve dezavantajları ile Tencent Gaming Buddy birçok oyun severin merak ettiği platformlardan biridir. Bu platformu bilgisayarınıza indirmek için kolaylıkla şu adımları izleyebilirsiniz.

 • Öncelikle Web üzerinden Android uygulama için APK indirin.
 • Daha sonra Tencent Gaming Buddy platformunu https://www.gameloop.com/tr adresinden indirin.
 • İndirilen dosyayı ise “Install” tuşuna basarak oyunu bilgisayara indirmeniz gerekmektedir.
 • Kurulum sonrasında ise “Start” butonuna basarak emülatörü başlatmanız gereklidir.
 • Emülatör başlatıldıktan sonra otomatik olarak indirme işlemi yapılmaya başlanacaktır.
 • İndirme bittikten sonra ise dilediğiniz bir oyunu indirebilirsiniz. Buna Pubg Mobile oyunu da dahildir.

Sorunsuz bir oyun için mutlaka platformun istenilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir.

Tencent Gaming Buddy Sistem Gereksinimleri

Tencent Gaming Buddy sistem gereksinimleri ile platformu kolaylıkla bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İstenilen sistem gereksinimleri ise şu şekildedir:

 • Depolama için mutlaka 1 GB boş alana ihtiyaç vardır.
 • DirectX için sürüm 9.0c olmalıdır.
 • Bellek için minimum 3 GB RAM ihtiyacı vardır.
 • Ekran kartı seçimini yaparken mutlaka minimum NVidia GeForce 8600/ 9600GT olması gereklidir. Bunun yanında ATI/AMD Radeon HD 2600/ 3600 özellikleri gereklidir.
 • İşlemci olarak ise Minimum düzeyde 1.8 GHz hızında bir çift çekirdekli AMD veya Intel işlemci gereklidir.
 • İşletim sistemi olarak ise Windows 10 kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 8.1, 8 ya da 7 de tercih edilebilmektedir.

Bu sistem gereksinimlerine sahipseniz emülatörü rahatlıkla masaüstü ve laptopa indirebilirsiniz.

 

İçerik
Yılan Oyunları

Yılan Oyunları , senelerden beri en çok oynanan oyunların başında gelen yılan oyunları eski model1

4 dk. 29 Okundu
İçerik
Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar. Oyun oynamayı seven kişiler için bilgisayarın gücü ve sistem gereksinimleri son1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
Valorant İçin Satın Alımlar

Riots games çok oyunculu bireysel yetenekleri ile nişancılık ve strateji oyunu Valorant için Valorant point1

3 dk. 17197 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al