KATEGORİLER
Kripto Al Sat


WordPress Push Bildirim Eklentileri (En İyiler)

İnternet çağının günden güne engellenemeyen bir gelişim göstermesiyle birlikte birçok insanın internet sitesi sahibi olduğunu görmeye başladık. Hâl böyle olunca internet sitesinde paylaştığı içeriklerden okuyucularını haberdar etmek isteyen, içeriklerin etkileşim açısından üst seviyelere gelmesini hedefleyen internet sitesi sahiplerinin de bazı eklentilere ya da araçlara ihtiyacı olmaktadır. Bu gibi durumlarda özellikle Web Push adı verilen eklentiler adeta yardımınıza koşmaya devam ediyor diyebiliriz. Biz de söz konusu içeriğimizde WordPress Push Bildirim Eklentileri ile ilgili öneriler sunarak hangi eklentiyi tercih etmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Bkz: WordPress Jannah Blog Teması İndir Ücretsiz

Ücretsiz WordPress Push Bildirim Eklentileri

Bu liste içerisinde yer alan tüm eklentileri WordPress Eklenti Mağazası içerisinden tamamıyla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

1- SendPulse Web Push Eklentisi

SendPulse, tamamıyla WordPress için dizayn edilmiş anlık bildirim eklentisidir. Bu eklenti sayesinde sitenize girip çıkan kişilere içerik paylaşımlarınızda anlık bildirimler gönderebilir ve onların internet sitenizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Hem internet sitenizin geri dönüşümleri artacak hem de internet sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sayısı artacaktır. Bu eklentinin özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse;

  1. WordPress ile tam uyumlu,
  2. Çevrimdışı bildirim gönderme,
  3. Özelleştirme,
  4. Kişiselleştirilmiş mesajlaşma gibi özelliklerden bahsedilebilir.

2- Smart Bildirimler Web Push Eklentisi

Smart Bildirimler, son zamanlarda WordPress için tasarlanmış en gelişmiş anlık bildirim eklentilerinin başında geliyor. Bir internet sitesi sahibi olarak kullanıcılarınızla dilediğiniz zaman iletişim kurmak, onları her paylaştığınız içerikte bilgilendirmek ve aynı zamanda buna benzer etkileşimler yaratmak için en doğru seçiminizin bu eklenti olacağını söyleyebiliriz.

Smart Bildirimler adlı eklentiyi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, kitleler arası etkileşimin ne ölçüde tasarlanabileceğinin analizini yapıyor olmasıdır. Bu sebeple siz de eğer ki WordPress push bildirim eklentisi arıyorsanız doğrudan bunu tercih etmeniz gerekiyor.

3- OneSignal

WordPress Push Bildirim Eklentileri listemizde daha önce paylaştığımız tüm eklentileri unutun, artısıyla eksisiyle sizlere ziyaretçilerinizle sınırsız iletişim hakkı tanıyan OneSignal ile tanışın. Bu eklenti herhangi bir sınırlama olmadan sınırsız masaüstü bildirimleri sunmaktadır. Her ne kadar desteklemiş olduğu tarayıcı sayısı Safari, Firefox ve Chrome ile sınırlı olsa da ileri ki dönemlerde büyük gelişim göstereceğinden herhangi bir şüphemiz yok. Hepsini bir kenara bıraktığımızda bu uygulamayı kullanarak aynı zamanda A/B statülerinde kullanıcılarınızın geri dönüşüm oranlarını dahi inceleyebiliyorsunuz.

4- WordPress Lite Push Notifications

Delite Studio tarafından WordPress ile tam uyumlu olarak piyasaya sürülen bu uygulama WordPress push bildirim eklentileri listemizde yer alıyor olsa da aşırı kısıtlı bir sürüme sahiptir. Bu uygulama ile kullanıcılarınıza sadece ve sadece bildirimler gönderebilir, diğer analizlerin hiçbirini kolayca yapamazsınız. Bu sebeple de kullanmanızı önermiyor olsak da yine listede sizler için bir alternatif olması amacıyla paylaştık.

Bu içeriğimizde sizlerle paylaştığımız WordPress Push Bildirim Eklentileri tamamıyla ücretsiz olmakla beraber indirme işlemi aşırı derecede kolaydır. Tek tıkla eklentiyi kurup ayarlamalarını yaparak ziyaretçilerinizle aranızdaki etkileşimi arttırabilirsiniz.

İçerik
Teknolojik Tekillik Bildiğiniz Her Şeyi Nasıl Değiştirecek?

Teknoloji hayat da biranda yerini aldı ve gelişerek devam etti. Önceleri yani bir 30 yıl1

2 dk. 10138 Okundu
İçerik
YouTube Premium Öğrenci Aboneliği Nasıl Açılır?

YouTube günlük hayatta her gün girip çıktığımız video izleme platformları arasında yer alıyor. Bu sebeple1

3 dk. 16 Okundu
İçerik
Wi-Fi (Kablosuz İnternet) Sürekli Kopma Sorunu Nasıl Çözülür?

Her ne kadar sağlam bir internet bağlantısına sahip olsanız da bazen farklı sebeplerden kaynaklı olarak1

3 dk. 53 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.