KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Teknoloji Mağazaları

Teknoloji Mağazaları, teknolojik ürünlerin sergilenip satıldığı pazar yerleridir. Ülkemizde ve dünya üzerinde çok sayıda teknoloji mağazası bulunur. Gelişen teknolojik sistem sayesinde firmalar kendi teknolojik ürünlerini üretir. Ürettikleri ürünleri de yine kendi teknoloji mağazalarında alıcı ile buluşturur.

Türkiye de insanlar tarafından sıklıkla alışveriş yapılan ve en uygun fırsatları sunan Teknoloji Mağazalarını sizler için derledik. Teknoloji Mağazaları zaman zaman internet siteleri üzerinden sadece online olarak indirim yaparlar. Bu indirimleri takip ederek almak istediğiniz ürünü daha uygun bir şekilde alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar

Bilgisayar konusunda ağırlıklı olmak üzere bütün teknolojik ürünlerin pazarlandığı markettir. Türkiye’nin farklı noktalarında hizmete açılmış mağazaları bulunur. Elmadağ, Bostancı ve Cevizli şubeleri kendi bilgisayarınızı oluşturma fırsatını size verir. Mağazalara giderek bilgisayar parçalarınızı kendiniz seçebilirsiniz. Seçtiğiniz parçalar ile size bir bilgisayar yapılır. Oyun alanına ilgi duyanlar için bilgisayar toplamak olarak adlandırılan bu hizmet, çok fazla ilgi görür.

vatan

Teknosa

13 ilde kurulan ve hizmet veren Teknosa tamamen yerli sermaye ile çalışan bir firmadır. Toplamda 65 farklı mağazası bulunur. Bütün markaların her teknoloji ürününün pazarlaması Teknosa da yapılır. Beyaz eşya, bilgisayar, cep telefonu, kameralar, küçük ev aletleri gibi ürünlerin yanı sıra ürün parçaları da müşterilere sunulur.

teknosa

Bimeks

15 mağazası ile hizmet veren Bimeks, 1990 da ilk şubesini açtı. Bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri, eğitim, eğlence programları, dijital fotoğraf makinesi ve kameralar, projektör, ev sinema sistemleri, tüketici elektroniği, DVD player, MP3 player ve cep telefonuna kadar tüm teknoloji ürünlerini satışını yapıyorlar.

bimeks

Hızlı Sistem

2001 yılında kurulan mağaza şu an da 28 farklı şubesi ile hizmet veriyor. Bilgisayar, fotoğraf makineleri, kamera gibi farklı ürünler satan firma, aynı zamanda parça satışı da yapıyor.

hizli sistem

Formnet

Yeni kurulmasına rağmen ilgiyi üzerine çeken mağaza, İstanbul Kadıköy’de bulunuyor. 3 katlı bir yapıda hizmet veren firma müşterilerine Apple dahil her ürünün satışını yapıyor. Aynı zamanda Apple yetkili servisidir. Düzenli olarak teknik servis desteği sayesinde bilinen ve tercih edilen bir mağaza haline geldi.

formnet

MediaMarkt

Yıllardır ülkemizde hizmet veren kaliteli bir teknoloji mağazası MediaMarkt, aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin bulunduğu bir pazar yeridir. Mağazanın internet sitesinden almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederken aynı zamanda ürün tercihini de hızlandırmış olursunuz.

mediamarkt
İçerik
PS5 Oyun İade Etme Nasıl Yapılır?

Her oyun mağazasında olduğu gibi Playstation Store'da da indirdiğiniz bir oyunu bir süre sonra beğenmediğiniz1

2 dk. 3207 Okundu
İçerik
Facebookta Otomatik Video Oynatma Kapatma Nasıl Yapılır ?

Facebook,  son yıllarda  en çok tercih edilen ve yaygın  sosyal paylaşım sitelerinden biridir.Hatta en çok1

5 dk. 6911 Okundu
İçerik
Teknoloji

Teknoloji, bgünümüzün bir parçası haline gelen ve sürekli gelişen bir yapıdır. Teknolojinin getirdiği faydalar insan1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al