KATEGORİLER
Kripto Al Sat


En İyi Mobil Basketbol Oyunları

Basketbol, izleyici kitlesi çok olduğu kadar oynamayı seven kişilerin sayısının da yüksek miktarda olduğu spor dalları arasında yer alıyor. Futboldan sonra en sevilen spor dalı olduğunu söylemek zor olmayacaktır. Hâl böyle olunca PES 2021 ve FIFA gibi futbol oyunlarının bilgisayarda fazlasıyla rağbet gördüğünü düşündüğümüzde bu spor dalının da mobilde rahatlıkla oynanabildiğini söyleyebiliriz. Biz de akıllı telefonlardan oyun oynamayı seven kişiler için bazı mobil basketbol oyunu önerileri sunarak vaktinizi daha eğlenceli hale getirmenizde yardımcı olacağız.

NBA Live Mobile Basketball

NBA Live Basketball, Elecronic Arts yani EA markası tarafından kullanıcıların indirmesine sunulmuştur. Bu oyunun üretici markasına baktığımızda kaliteli olmasından şüphe duymamak gerektiğini anlayabileceksiniz. Hangi telefon modeline sahip olursanız olun cihaz içerisinde yer alan uygulama mağazasına girerek oyunu indirebilirsiniz. NBA Live Mobile Basketball oyununu en iyi mobil basketbol oyunları listemizin ilk sırasına koymamızın tek nedeni çevrimiçi müsabaka özelliği sayesinde diğer kullanıcılarla internet bağlantısı kullanarak kapışma şansı elde edebilmenizdir.

Real Basketball

Google Play Store’da ilk indirmeye sunulan en iyi mobil basketbol oyunları arasında bu oyundan bahsetmemek imkansızdır. Her geçen gün bir kullanıcının telefonunda karşılaştığımız, oynamaktan fazlasıyla zevk aldığımız bu oyunun uygulama marketlerinde 2 milyondan fazla indirme sayısına ulaştığını görmek hepimizi mutlu ediyor. Hem oyun içi alışverişlerde hem de uygulama mağazasından indirme sürecinde sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Bu sayede de sorunsuz bir şekilde oyunu indirebiliyor ve oynamaya başlayabiliyorsunuz.

All-Star Basketball 2K20

All-Star Basketball 2K20, son zamanlarda en fazla güncelleme alan en iyi mobil basketbol oyunları arasında ilk sıradadır. Hem oyuna yeni özellikler getiriliyor olması, getirilen özelliklerin diğerlerinden daha zevkli olması birçok kişiyi bu oyunu indirmeye yöneltiyor. Her ne kadar durum böyle olsa da adından söz ettiğimiz oyunda bir saha içerisinde basketbol maçı yapmıyor, sadece rakiplerinizle karşılıklı olarak atış yapıyorsunuz. Bu oyunu oynamak için herhangi bir şekilde mobil internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız.

Basketbol – Rakip Yıldızlar

Basketbol – Rakip Yıldızlar en iyi mobil basketbol oyunları arasında yine diğerlerine nazarak en geniş kapsamlı özelliğe sahip olan oyunlardan biridir. Bu oyunun diğerlerinden en önemli farkı oyunda kurmuş olduğunuz takımı sadece kart kullanarak yönlendiriyorsunuz. Hatta bu sebeple ilgili oyuna kart oyunu da diyebiliriz. Her kullanıcının en önemli amacı kartlarla hamleler yapıp takımını öne geçirmek ve rakibini alt etmektedir.

Bu içeriğimizde birbirinden güzel en iyi mobil basketbol oyunları listesi oluşturduk. Liste içerisinde yer alan tüm oyunlar ücretsiz olmakla beraber kullanıcısına zevkli dakikalar yaşatma konusunda hiçbir şekilde endişeye düşürmüyor. Hepsini bir kenara bıraktığımızda ilgili uygulamaları telefona indirebilmek için cihaz içerisindeki Google Play Store, App Store ve Huawei Store gibi uygulama marketlerini gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz.

İçerik
Thief Simulator İndir

Thief Simulator İndir Nobble Muffins tarafından geliştirilen Thief Simulator, 9 Kasım 2018 tarihinde Play Way1

3 dk. 88 Okundu
İçerik
LoL de FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

Her insanın son zamanlarda evde olduğu boş vakitlerinde bilgisayar oyunlarına düşkünlüğünün arttığını görüyoruz. Bu durum1

2 dk. 45 Okundu
İçerik
Oyun Nickleri 2021

Oyun Nickleri 2021 yılında birçok kişi tarafından internet araştırmaları neticesinde bulunabiliyor. Yıllardır çevrimiçi oyun sektörünün1

3 dk. 47 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.