KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Silahı Sol Ele Alma [Kolay Yöntem]

Riot Games tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Valorant birbirinden güzel özelliklerle karşımıza çıkıyor. Her iki takım arasında mükemmel bir rekabetin olması oyuncuların neredeyse en küçük ayrıntılara bile dikkat etmesini gerektiriyor. Bir önceki oynadığınız oyunlarda alıştığınız silah tutuşuna göre bu oyunda da ayarlamalar yapmak oyun içi performansınıza doğrudan etki edecek ve rank kasma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu içeriğimizde sizlere silah tutuşunuzu değiştirmek için ayarları nereden yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Valorant Silahı Sol Elde Tutma (Kolay Yöntem)

Valorant’ta silahı sağ elde tutarken sol ele almak ya da sol elde tutarken sağ ele almak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  1. Ayarlar” bölümüne girin.
  2. Genel” kategorisine tıklayın.
  3. Bu kategori içerisinde ekranı kaydırarak “Diğer” başlığına ulaşın.
  4. Birincil Şahıs El Kullanımı” ayarının hemen yanında bulunan “Sol” veya “Sağ” seçeneklerinden kendinize uygun olana tıklayın.
    Valorant-Silahi-Sol-Ele-Alma-1
  5. Bu ayarı yaptıktan sonra “Ayarlardan Çık” butonuna tıklayarak kullanımı etkinleştirin.

Her adımı eksiksiz olarak takip etmeniz halinde sonuca ulaşabileceksiniz.

Valorant Silahı Sol Ele Alma Hilesi 2021

Valorant oyununda herhangi bir hile kodu ya da hile programı kullanılmadığı için bu işlemi kod ya da hile yardımı ile gerçekleştiremiyorsunuz. Her ne kadar oyun yapımcıları bu özelliği geç vakitte yayına almış olsa da Valorant silahı sol ele alma işlemi “Ayarlar” penceresinden yukarıda anlatılan adımlar neticesinde gerçekleştirilebiliyor.

Valorant Silah Neden Sol Ele Alınır?

Her FPS oyununda olduğu gibi Valorant oyununda da silah tutuşuna dair yapacağınız değişiklikler oyun stratejinizi belirlemek adına çok önemli bir yere sahiptir. Bir oyuncunun en çekişmeli dakikalarda herhangi bir duvarın sol dibine pusmuş oyuncu tarafından görülmesinde silahın sağ elde olması etkilidir.

Hepsini bir kenara bıraktığımızda oynadığınız harita içerisinde bulunan kapılardan ve geçitlerden geçerken silahın sol elde olması sizlere büyük avantajlar sunuyor. Kapı dibine pusu kurmuş bir oyuncuya dönerek ona hızlıca ateş etmek için silahın düşmanın pusu kurduğu taraftan tutuluyor olması gerekmektedir.

Özet:

Her anlamda Valorant oyununda silahı sol ele almak için verdiğimiz adımları uygulamak sizlere oyun içerisinde büyük avantajlar sunacaktır. Bu tutuş şekline alışık değilseniz antreman modunda kendinizi alıştırabilirsiniz.

Bkz: Valorant Rütbe ve Rank Sistemi [Güncel]

Bkz: Valorant FPS Gösterme [Programsız]

İçerik
Valorant’ta Uzaklaştırma

Geçtiğimiz yıl, yani 2020’nin yaz aylarında oyun oynayan kişiler ile buluşan Valorant, birçok kişi tarafından1

3 dk. 12617 Okundu
İçerik
Valorant Hileleri ve Önlemler

Hangi esportu oynamayı seçerseniz seçin, hile yoluyla rekabet avantajı elde etmeye çalışanlar her zaman olacaktır.1

3 dk. 4433 Okundu
İçerik
Valorant FPS Gösterme Programsız

Valorant FPS Gösterme Programsız Riot Games tarafından 2020 yazında kullanıcıların beğenisine sunulan oyunlardan biridir. Bu1

1 dk. 13660 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al