KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Rütbe ve Rank Sistemi Güncel

Valorant Rütbe ve Rank Sistemi Güncel,League of Legends ile oyun sektöründe adeta çığır açan ve milyonlarca oyuncuya ulaşan Riot Games yaptığı son hamleyle birlikte FPS oyun sektörüne de Valorant ile mükemmel bir giriş yaptı. Bir takım savunma yaparken diğer takım saldırı görevini üstleniyor. Bu oyunda tek maç 25 turdan oluşurken 13 turu kazanan takım direkt olarak oyunun galibi oluyor. CS:GO ile birlikte rekabetçi oyunlar popülerlik kazanırken bu tür bir oyunda ilk çıktığı zaman rekabetçi özelliğinin olmaması oyun severleri hayal kırıklığına uğrattı. Riot Games hızlı bir atak yaparak oyuncuları memnun etmek amacıyla oyuna rütbe sistemini getirdi ve rekabetçi özelliğini devreye soktu. Kısa süre önce gelen bu özellik hakkında bilmeniz gerekenleri ve Valorant Rank Sistemi ile ilgili merak ettiklerinizi bu içeriğimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Valorant Rank Sistemi

Valorant oyununa unranked olarak başlıyor ve her oynadığınız maçta kazandığınız puanlara göre lig atlıyorsunuz. Bir bakımdan Valorant Rütbe Sistemi League of Legends ile aynı diyebiliriz. Her iki oyunda da rütbeler aynı isimlere sahiptir.

Bu noktada diğer oyundaki rütbe sisteminden tek farkı en yüksek rütbenin “Challenger” değil “Immortal” olmasıdır. Bir diğer konu ise oyuna başladığınız anda “Unranked” olarak belirlenen rütbenin 20 maç sonrasında değişeceğidir. Bu maçlarda oyun performansınıza, galibiyet oranlarınıza ve takım uyumunuza bakılarak size uygun rütbeye yerleştirme yapılmaktadır.

 

Demir 1

Demir 1

Demir-2

Demir 2

Demir 3

Demir 3

Bronz 1

Bronz 1

Bronz 2

Bronz 2

Bronz 3

Bronz 3

Gumus 1

Gümüş 1

Gumus 2

Gümüş 2

Gumus 3

Gümüş 3

Altin 1

Altın 1

Altin 2

Altın 2

Altin 3

Altın 3

Platin 1

Platin 1

Platin 2

Platin 2

Platin 3

Platin 3

Elmas 1

Elmas 1

Elmas 2

Elmas 2

Elmas 3

Elmas 3

Bkz: Valorant FPS Gösterme [Programsız]

İçerik
Valorant Hileleri ve Önlemler

Hangi esportu oynamayı seçerseniz seçin, hile yoluyla rekabet avantajı elde etmeye çalışanlar her zaman olacaktır.1

3 dk. 4433 Okundu
Nedir
Valorant Ligleri

Dünyanın en popüler oyunlarının yapımcısı Riot Games yeni rekabetçi modda Valorant ile siz bilgisayar oyuncularının1

3 dk. 3775 Okundu
İçerik
Valorant Hata Çözümleri [Tüm Hatalar]

Riot Games, Valorant adlı oyunu beta sürümünden çıkarıp kararlı sürüme geçirdiğinden bu yana kullanıcıların birbirinden1

3 dk. 50 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al