KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kamyon Oyunları

Kamyon Oyunları , En popüler video oyunlarından biri kamyon oyunlarıdır. Öncelikle ilgilenen erkekler tarafından oynanan pist oyunları da kadınlar için çok önemli olmaktadır. Erkekler kamyon oyunları oynamayı sever, gerçek sürüş keyfi sağlar ve ayrıca mobil platform kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Bilgisayarlar için kamyon oyunları, özel olarak geliştirilmiş direksiyon seti ile heyecanı ve gerçek sürüş keyfini ikiye katlıyor. Bu, çevrimiçi olarak oynanabilen oyunları ve yalnızca trafikte zaman geçirebilen oyunları içerir. Kamyon oyunları apk olarak da indirilebilir. Piyasadaki en iyi 10 PC ve mobil pist oyununun listesine göz atın.

 • Euro Truck Simulator 2

Özellikle Windows bilgisayar cihazları için SCS yazılımı kullanılarak geliştirilmiştir. Euro Truck Simulator 2 oyunu ilk olarak 2012 yılında Avrupa merkezli bir haritada oyunculara sunuldu. Özel bir DLC paketi ile yeni bir harita açan oyun, İstanbul ve Edirne’de oynanacaktır.

 • Amerikan Kamyon Simülatörü

Ets ve ETS2 pist oyunlarından çok daha yeni bir oyun olan American Truck Simulator 2016 yılında piyasaya sürüldü. Unutulmaması gereken bir şey de oyunun grafikleri ve fiziği olmaktadır. Bu, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve topraklarının haritalarını içerir.

 • Euro Truck Simülatör

Yine SCS Software tarafından yayınlanan ETS oyunu Euro Truck Simulator, 2008’in ikinci versiyonundan önce oyunculara sunuldu. Bu, zamanın en iyi kamyon simülasyon oyunlarından biridir ancak önerilen kamyon oyunudur. Bugün için nostalji oyunlar arasına girmektedir. Kamyon oyunları arasında başarılı bir oyun olmaktadır.

 • Scania Kamyon Sürüş Simülatörü

Euro Truck Simulator 2, oyunun tanıtım versiyonu olarak kullanıcılara sunuluyor. Diğer pist oyunlarından biraz daha zor. Sık sık çeşitli oyunlar için eğitimleri tamamlamanız istenecektir. Eğitim, bozuk yollarda araç kullanma ve özel park etme gibi prosedürleri içerir.

 • Kamyon Simülatörü 2018

Mobil kullanıcılar için özel olarak geliştirilen Truck Simulator 2018 oyunu Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur. Yağmur gibi çeşitli hava değişiklikleri ve olaylar vardır. Kamyonu sürerken kameranın iç ve dış açılarını kullanabilirsiniz. Bu tür kamyon oyunları 3d boyutunda güzel bir şekilde oynanmaktadır.

 • Grand Truck Simulator 2

Play Store’daki bir mobil oyun olan Grand Truck Simulator 2, genellikle görev tabanlıdır. Oyunun başında hiçbir kamyon veya römork sağlanmayacaktır. Oyuna A-Lisans göreviyle başlamanız ve ardından bir lisans almanız gerekir.

 • Kargo Simülatörü 2019

Fishing Simulator 2019 Game Turkey Map, Android ve iOS mobil cihazları sıralamak için tasarlanmıştır. İç ve dış mekan kameralarından oynanabilen oyunlar hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilir. Bu sayede Optimus Prime’da arkadaşlarınızla seyahat edebilirsiniz.

 • Euro Kamyon Şoförü 2018

Açık dünya haritalarına sahip Euro Truck Driver 2018 mobil oyunları, farklı yükler altında farklı haritalarda gezinmenizi sağlar. Bu oyun yalnızca çevrimdışı oynanabilir, böylece diğer kamyon oyunlarına kıyasla arabadan inebilir ve sürücüyü dışarıdan görebilirsiniz.

 • Ağır Kamyon Simülatörü

Ücretsiz parça ve renkleri tercih edebileceğiniz mobil oyun “Heavy Truck Simulator” grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Oyunda benzin istasyonunun genişliği inanılmaz. Aynı zamanda toprak yollarda fiziğin kalitesi oyunun kalitesini arttırmaktadır. Bir çok görünümde kamyon modelleri bulunan başarılı grafikli bir oyun olmaktadır.

 • Truck Simulator USA

Truck Simulator USA Mobile Games, adından da anlaşılacağı gibi, yaklaşık 170 MB boyutunda bir Amerika Birleşik Devletleri haritasına sahip. Oyun, kamyon ağırlığı ve kar yağışı ölçümü gibi mevsimsel etkinlik seçenekleri sunar. Gerçekçi kamyon oyunları kategorisine giren bir oyun olmaktadır.

En iyi kamyon oyunları bu şekildedir. Sizde gerçek hayatta kullanılan kamyonların simulator halini kullanmak ve o sürüş zevkini yaşamak isterseniz bu kamyon oyunlarından herhangi bir tanesini oynayabilirsiniz. Bu tür oyunlarının bazıları akıllı telefonlarda ve bilgisayarlarda rahatlıkla bulunabilmektedir. 

İçerik
Roleplay Terimleri

Rol play terimleri birçok online oyun içerisinde kullanılabilir. Roleplay modunun aktif hale getirilmesi ile kullanıcılar1

3 dk. 348 Okundu
İçerik
İmorr Kimdir?

İmorr Kimdir? Ömer Karataş İmorr olarak anılmaktadır. 20 Aralık 1999 yılında doğmuştur. 21 yaşında olan1

3 dk. 242 Okundu
İçerik
Call of Duty Black Ops 4 İpuçları ve Püf Noktaları

Call of Duty Black Ops 4 İpuçları ve Püf Noktaları 12 Ekim 2018 tarihinde oyun1

3 dk. 26 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.