KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant İçin Satın Alımlar

Riots games çok oyunculu bireysel yetenekleri ile nişancılık ve strateji oyunu Valorant için Valorant point ile çevrimiçi satın alma imkanı sunmaktadır.

Mağazada kullanmak ve oyunda ajanlarınızı, silahlarınızı geliştirmek için başarılarınız da size puan olarak yani Valorant point olarak yüklenir. Season Pass (Savaş Bileti-Sezonluk aşamalara göre skinler), Radyanit Puanı, Teklifler (Skin) ve Vitrin (Skin Seti) satın alabileceğiniz özelliklerdir. Bunun için yeterli Valorant pointiniz yoksa için kredi kartınız ve kendi para biriminiz ile Türkiye de TL ile satın VP(Valorant point) satın almalısınız.

Valorant points hediye kartı ile de sisteme yüklenebilir. Satın alacağınız belli tutarlardaki hediye kartları üzerinde sizden oyuna giriş yatığınızda istenen bir kod bulunmaktadır. Kartın arkasında kazıyarak görünür hale gelen kartı aldığınızda kontrol ederek kullanılmamış olduğundan emin olmalısınız.  Amazonda satışa sunulan bu kartlardan istediğiniz sayıda satın alabilirsiniz ve farklı zamanlarda ihtiyaç duyduğunuzda sisteme yükleyerek Valorant mağazada kullanabilirsiniz.

Hesabınıza yüklenen VP ile Valorant mağaza içerisinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Valorant Point Riots games tarafından güvenli bir şekilde satılmakta, hesabınıza yüklenmekte ve aksaklıklara anında teknik destek ile müdahale edilmektedir.

Oyun İçi İçerik

Valorant oyunu karakterlerine ait giysi, silah gibi özellikleri kişiselleştirmeniz için çevrimiçi satın alma imkanı sağlamaktadır. Bu nedenle sahip olmanız gereken puanlar oyun sırasında kazanılabilir veya satın aldığınız Valorant pointleri kullanabilirsiniz. Oyun içerisinde savaş bileti satın almak için sahip olunması gereken belli bir puan vardır. Oyun ekranında da teklif şeklinde gelen satın alma işlemlerini Valorant point ile gerçekleştirebilirsiniz. Her bölüm ve kontrat bitiminde önünüze teklifler gelecektir. Nasıl devam edeceğinize ve neleri satın alacağınıza siz karar verebilirsiniz. Oyun ilerledikçe ihtiyaç duyacağınız özellikler veya eski bölümlerde almadığınız içeriklere ait takım, kaplama ve özellikleri daha sonra satın alabilirsiniz.

Valorant

Valorant

Valorant Mağaza

Valorant mağaza oyun severlerin karakterleri için istedikleri silah ve donanımı almalarına olanak sağlar. Geniş içerik ile kullandığınız karakteri kişiselleştirebilir, istediğiniz renk ve ekipmanlarla donatabilirsiniz.

Oyun sırasında kazandığınız puanlar oyunda canlanan karakterinizin de daha güçlü ve gösterişli olması sizin elinizde olacaktır. Mağazada standart olarak satışa sunulan farklı renk ve görselde silah ve ekipmanlar bulunmaktadır.  Her karakter farklı özellik ve güçlere sahip olduğundan kullandıkları ekipmanlar da farklı farklıdır.

Mağazada silah ve kaplamalar vitrinde bulunmakta veya teklif olarak ekrana gelmektedir. Vitrin kısmı birkaç haftada bir yenilenir, teklifler ise daha kısa süre kalacaktır.

Valorant sürekli yeni karakterler ve yeni renk sprey ve kaplamalar geliştirmektedir. Esas olan karakterler ve kullandıkları silahlar değişmemekte, seviyeye göre açılan özellikleri ve görselleri kişiselleştirilebilmektedir. Yani silahın görselleri satın aldığınız kaplama ile değişecek ama özelliği değişmeyecektir. Ses ve efektler de size daha eğlenceli bir oyun imkanı sağlamak için satın aldığınız özelliğe göre değişir.

Valorant oyun sırasında oyuncuların önüne sunduğu görev kontratlarına göre mağazada satın alma yönlendirmesi de yapmaktadır. Valorant mağaza oyuncuların oyun sırasında kazandıkları görevleri kontratları puan olarak oyuncuya yükler. Bazı kısımlar kazanımlara göre açılır ve daha farklı seçenekler önünüze çıkar. Sizin tercihinize göre  Valorant puan olarak mağazada ajan alımı ve savaş bileti olarak kullanılabilmektedir.

Valorant kullanılmamış içerikleri 7 gün içerisinde geri almaktadır. Silah kaplamaları kullanılmadığı takdirde geri iade edilebilir ve para iadesi yapılır. Valorant satın alma ve iade ile ilgili teknik destek imkanı sunmaktadır.

Sizin oyun sırasındaki tercihleriniz ve başarılarınız; yeni ajanlar, yeni oyunlar ve zevkinize göre görseller olarak size geri döner.

İçerik
Europa Universalis 4 Hileleri Nelerdir?

Europa Universalis oyunu, Ağustos 2013'te piyasaya sürülen bir strateji oyunudur. Burada oyuncular geç Ortaçağ döneminden1

5 dk. 14136 Okundu
İçerik
SOS Nasıl Oynanır?

SOS Nasıl Oynanır? Eski oyunlar arasında yer alan ve bugüne kadar birçok kişinin mutlaka hayatında1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
PUBG Mobile Turkcell Gaming Paket

PUBG Mobile Turkcell Gaming Paket , Turkcell oyun paketi anlaşmalı olduğu oyun şirketlerinin Turkcell tarafından1

3 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al