KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İmorr Kimdir?

İmorr Kimdir? Ömer Karataş İmorr olarak anılmaktadır. 20 Aralık 1999 yılında doğmuştur. 21 yaşında olan oyuncu profesyonel CS Go oyuncusudur. Oyun dünyasında belalı olarak da anılmaktadır. İmorr ilk olarak 9 yaşlarında oyun dünyasına katıldığını ifade etmiştir. Bu yıllarda Counter 1.6 ile sık sık uğraşan İmorr sonrasında profesyonel bir oyuncu olmuştur. Ömer Karataş kullandığı kullanıcı adının ise abisinden kaynaklı bu şekilde olduğunu ifade ediyor. 

Oyun oynadığı zamanlarda ilk nicki Kurt Ömer olan İmorr bir gün oyun oynarken abisinin geldiğini ve oyundaki adını sorduğu ifade ediyor. Sonrasında ise Kurt Ömer yerine Ömer ismine farklı birkaç harf ekleyerek yeni bir nickname almasını öneren abisini dinleyen Ömer Karataş İmorr kullanıcı adıyla oynamaya başladığını ifade ediyor. İlk başlarda sadece sıradan bir CS oyuncusu olan İmorr kısa sürede beğeni toplamayı başarmış ve online müsabakalarda yer almaya başlamış. Sonucunda ise yeni kupalar kazanarak adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır. Son transfer olduğu takımı ile dünya çapında farklı başarılara imza atmıştır. Oldukça başarılı bir oyuncu grafiği çizen İmorr 4 yıldır aktif ve profesyonel oyuncudur.

İmorr Steam

İmorr steam hesabı Belalı kullanıcı adı ile aktiftir. Oyun dünyasında Belalı olarak da anılan İmorr’un ünü buradan gelmektedir. Steam hesabını ziyaret ettiğinizde 480 öge sahibi olduğunu görebilirsiniz. 6000 civarı yorum alan oyuncu oldukça popülerdir. Oyuncunun 350 civarı arkadaşı bulunmaktadır. 16 rozeti ve 15 adet profil ödülü yer almaktadır. 4 farklı gruba üyedir. Oyun hakkında yapılan bazı röportajları da mevcuttur. Bu röportajlarda oyunda daha çok AWP ile oynarken rahat hissettiğini söyleyen İmorr farklı roller kaptan tarafından verildiğinde de bu görevleri yerine getirdiğini söylemektedir. 

CS Go takımında genel olarak iletişimi iyi olan Ömer Karataş’ın çok sevdiği bir oyuncu da var. Röportajlarında Ahmet Karahoca adında ve Panda nickinde olan oyuncu ile iyi anlaştığını ifade ediyor. Onu çok sevdiğini ve oyunlarda çok sohbet etmese de anlaşabildiğini röportajda belirtiyor. İmorr bunlara ek olarak diziler ile de ilgilenmektedir. İzlediği ve takip ettiği çeşitli diziler mevcut. Bu dizilerin genel olarak polisiye olduğunu söyleyebiliriz. İmorr, Arka Sokaklar, Adanalı ve Kurtlar Vadisi gibi dizileri izlediğini ifade etmektedir.

İmorr Kaç Yaşında

Ömer Karataş 1999 doğumludur. 21 Yaşında olan oyuncu birçok CS Go müsabakasına katılmaktadır. İmorr kaç yaşında sorusuna cevap arayanlar oyuncunun çok genç olduğunu fark edecektir. Geçmiş zamanlardan günümüze kadar farklı platformlarda oyun oynayan Ömer Karataş profesyonel oyunculuk serüvenine 2017 yılında başlamıştır. 2020 yılına gelindiğinde oyuncu Sangal E-Sports takımına geçmiş ve bu takımda oynamaya başlamıştır. Takımıyla ciddi sayıda azımsanmayacak derecede maçlar kazanmıştır. 

Uluslararası kupalarda adından sıklıkla söz ettirmiştir. Takımı ile ESEA Advanced League Season 35’in şampiyonu olmuştur. ESEA MDL League mücadelesinde boy gösteren Ömer Karataş müsabaka boyunca adından sıklıkla söz ettirmiştir. Bu başarıya erişen nadir Türk takımlarından birisi olmayan başaran Sangal E-sport farklı birçok maçı farkla kazanmıştır. Ömer Karataş kariyerine halen Sangal E-Sport takımında devam etmektedir. Dünya çapında tanınan ve henüz çok genç yaşta bunu başaran Ömer Karataş dünya sıralamasında ilerlemeye devam etmektedir.

İçerik
Garena Free Fire Kış Diyarı PC de Nasıl Oynanır?

Garena Free Fire Kış Diyarı PC de Nasıl Oynanır? , 111 Dots Studio tarafında geliştirilen1

3 dk. 48 Okundu
İçerik
LOL Bedava RP Kodları (Güncel Liste 2021)

League of Legends oyunu genç yaşlı demeden birçok kişinin oynadığı ve oynadıkça daha çok rank1

5 dk. 11151 Okundu
İçerik
Fortnite Mobile IOS

Fortnite Mobile IOS Birçok popüler oyun arasında çıkmayı başaran Fortnite son derece eğlenceli konsepti ile1

3 dk. 46 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.